Аутор Тема: POMOC!  (Прочитано 1044 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже klisa89

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
POMOC!
« послато: фебруар 23, 2013, 20:07:27 поподне »
Sinoc u 03h sam posao vojsku na 11h od kuce(tada mi je bila u koloniji) kao i svaki dan sto radim tj vece...a trenutno imam 4 rata...i sta se desava..Ulogujem se danas kolonija unistena nema vojske nista i sada sve mi je unisteno izgubicemo 2 rata zbog cega....zbog bug-a u igri ili sta se moglo desiti....niti sam imao poruku da mi je vojska stigla na odrediste niti da se vratila kuci nista!POMOZITE MOLIM VAS OVO STVARNO NIJE UREDU!

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: POMOC!
« Одговор #1 послато: фебруар 24, 2013, 12:49:49 поподне »
Како мислиш све ти је уништено?
Срушили ти колонији па онда и војску кад се вратила кући?
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже klisa89

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: POMOC!
« Одговор #2 послато: фебруар 24, 2013, 16:49:17 поподне »
DA sve sam izgubio...ali poenta je u tome da sam ja vojsku poslao iz kolonije na 11h da ide na napusteno carstvo....i sutra dan sam zatekao tu koloniju unistenu i vojsku skroz unistenu....znaci vojsku sam poslao u 3h +11h sto treba da butuju treba kuci da bude u 16h a ja sam bio onlin u 14h...i kako je to moguce!i izgubili smo 2 rata i ja celu vojsku! ako je do vas onda stvarno nije uredu i ja zelim da mi se vrati vojska i kolonija.

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: POMOC!
« Одговор #3 послато: фебруар 25, 2013, 00:07:18 пре подне »
Када војку пошаљеш на пут из колоније, и док је војска на путу сруше ти колонију, војска се аутоматски враћа у главну провинцију, не наставља пут до краја...  :(
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже klisa89

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: POMOC!
« Одговор #4 послато: фебруар 25, 2013, 04:33:50 пре подне »
ama covece si ti lud ili glup??poslao sam je u 03h na 11h da bude odsutna 5:30h u jednom smeru i 5:30h udrugom smeru!znaci do 16h ne bi trebala da bude kuci!Ja sam se ulogovao u 14h i meni nije pisalo ni da mi je vojska isla ni da se vratila ni nista samo poruke od napada sto su bile....nemoj da me zajebavas ja igram ovo vec trecu godinu znam kako se igra nisam glup i znam sta kako gde koliko i zbog cega....ali ovo mi se nikada nije desilo....

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: POMOC!
« Одговор #5 послато: фебруар 25, 2013, 04:54:17 пре подне »
За почетак одма да престанеш са таквим понашањем, ја тебе не вређам, нећеш ни ти мене!
Друга ствар, када војску пошаљеш на пут из колоније и неко ти сруши ту колонију ПРЕ него што војска стигне до циља, она аутоматски креће назад, не наставља до циља, самим тим, нема извештаја да ти је војска ударила у напуштено царство/другог играча или где си је већ послао... Даље, када војска не стигне до циља а врати се, нема извештаја ни да се вратила, пробај да пошаљеш војску у било који напад, и након пар минута врати напад, и када ти се војска врати, види да ли има извештаја да се вратила...
« Последња измена: фебруар 25, 2013, 04:56:08 пре подне Crvena.Zvezda »
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже klisa89

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: POMOC!
« Одговор #6 послато: фебруар 25, 2013, 05:12:13 пре подне »
Ama ne vredjam te izvini nisam mislio nista lose.....ali pazi ovako ja sam poslao vojsku u 03h a 5 napada je stiglo u 04:49 a u dar na moju vojsku je prvi bio u 07:27 e sada ako izracunas od 03h je 1h i 49 min je bila u pokretu i nazad tako to je 3:38 min e to mi nije jasno kako je to moguce??

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: POMOC!
« Одговор #7 послато: фебруар 25, 2013, 09:42:55 пре подне »
Ama ne vredjam te izvini nisam mislio nista lose.....ali pazi ovako ja sam poslao vojsku u 03h a 5 napada je stiglo u 04:49 a u dar na moju vojsku je prvi bio u 07:27 e sada ako izracunas od 03h je 1h i 49 min je bila u pokretu i nazad tako to je 3:38 min e to mi nije jasno kako je to moguce??

Napišite svoje korisničko ime i broj sveta i detaljno obrazložite problem meni u privatnoj poruci.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: POMOC!
« Одговор #8 послато: фебруар 25, 2013, 13:46:27 поподне »
Ama ne vredjam te izvini nisam mislio nista lose.....ali pazi ovako ja sam poslao vojsku u 03h a 5 napada je stiglo u 04:49 a u dar na moju vojsku je prvi bio u 07:27 e sada ako izracunas od 03h je 1h i 49 min je bila u pokretu i nazad tako to je 3:38 min e to mi nije jasno kako je to moguce??

Немам довољно података да ти тачно дам доказе у минут, али кажем ти ако ти неко сруши колонију док је војска на путу она аутоматски креће назад ка царству и то је цела филозофија... Мени само није јасно шта теби конкретно није јасно и због чега мислиш да си оштећен? :o
« Последња измена: фебруар 25, 2013, 13:49:28 поподне Crvena.Zvezda »
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже klisa89

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: POMOC!
« Одговор #9 послато: фебруар 25, 2013, 15:36:36 поподне »
Ограничен приступ игри
[23.02.2013 11:18:27]
Због техничких проблема у инфраструктури интернет провајдера Империје Онлајн приступ свим корисничким налозима у свим световима је био ограничен овог јутра између 4:30 и 5 сати и између 5:30 и 6:15 сати након поноћи по времену сервера (ВПГ+2). Тим Империје Онлајн се извињава због насталих неугодности и ради на спречавању будућих проблема.

Zbog ovog mislim da mi se vojska nekako sama vratila ili sta se vec desilo..da ga jebem ne znam...a nekim ljudima iz mog saveza se vratila po 1-2h pre vremena.nego sto su je poslali...

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: POMOC!
« Одговор #10 послато: фебруар 26, 2013, 14:33:37 поподне »
Dobili ste odgovor u privatnoj poruci.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org