Аутор Тема: Vojne stanice... opet  (Прочитано 1343 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Vojne stanice... opet
« послато: октобар 23, 2013, 13:29:03 поподне »
Ovo je glupo bilo od mene sto sam uradila, ali nisam ocekivala, naime, posaljem napad na lika, iz nekog razloga se izbaguju spijuni moga saveznika i hajde da vratim vojsku a ono opet greska o kojoj sam govorila u pretprosloj temi i ne mogu da pristupim misijama, gledam ono, ma ajde, nema veze, mozda opet spijunaza ne radi kako treba kada imam sta i da vidim, lik dovukao vojsku, ili mu je bila tu, pojma nemam, ali uglavnom ode mi u potpunosti sva vojska.

Moj savet svima je da u koliko ste u ratu, nemojte da vam je slucajno palo na pamet da posaljete napad na vojnu stanicu, posle toga se misije toliko izbaguju, da nemam reci, ajde sto ja nemam sa cim da sada pljackam i da se borim, ali jos i zbog toga gubimo rat. Moja je glupost u pitanju, znala sam da se to desava posle napada na vojne stanice, ali nisam ocekivala da ce se opet izbagovati u tako kratkom vremenskom roku...

Ван мреже _am_diavolo_

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 186
  • Углед: +7/-0
    • Погледај профил
Одг: Vojne stanice... opet
« Одговор #1 послато: октобар 23, 2013, 13:42:34 поподне »
slusaj ima bag sa spijunazom...to sam i ja primetio kad spijuniram nekog, mom savezniku izbacuje izvestaj od pre nekoliko sati...tako da je najbolje da ti slika kad spijunira,to sam primetio jos odavno,nekad hoce ali u vecini slucajeva nece...tako najbolje je da slikate

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Vojne stanice... opet
« Одговор #2 послато: октобар 23, 2013, 13:51:39 поподне »
slusaj ima bag sa spijunazom...to sam i ja primetio kad spijuniram nekog, mom savezniku izbacuje izvestaj od pre nekoliko sati...tako da je najbolje da ti slika kad spijunira,to sam primetio jos odavno,nekad hoce ali u vecini slucajeva nece...tako najbolje je da slikate

Znam i ja to, ali napadala sam lika podjednako jakog kao ja, i posaljem napad, posto spijuni sporije putuju i onda spijune sa prijateljevog racuna i spijuni mi se zakucaju, i ajde, necu da rizikujem, rat je tek poceo, dici cu ratni plen sutra pa cu biti sigurna, ali ono cvrc da udjem u misije da povucem vojsku i iskoci mi: "Desila se greska" i ne mogu da otvorim misije... Prolupala sam.

Misije su mi se popravile tek posle pet - deset minuta...

Ван мреже _am_diavolo_

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 186
  • Углед: +7/-0
    • Погледај профил
Одг: Vojne stanice... opet
« Одговор #3 послато: октобар 23, 2013, 13:54:24 поподне »
kad si se vec zakucala????  kad izadje ti tako desila se greska ti slikaj...imas dokaze...

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Vojne stanice... opet
« Одговор #4 послато: октобар 23, 2013, 13:55:54 поподне »
kad si se vec zakucala????  kad izadje ti tako desila se greska ti slikaj...imas dokaze...

Slikala sam prosli put kada mi se to desilo, nije mi ni na pamet palo da ce se lik postaviti ili da mu je vojska tu, jer znam da ga je saveznik jutros bez problema spijunirao, sada se spijuni zakucali, necu da nastavljam i nabijem se na kolac...

Bila sam da prosetam malo da se smirim, jer se kao retard nerviram oko igre... :O

Ван мреже _am_diavolo_

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 186
  • Углед: +7/-0
    • Погледај профил
Одг: Vojne stanice... opet
« Одговор #5 послато: октобар 23, 2013, 14:05:30 поподне »
ma opusti se briga te....ja u savezu a mozda i u beti 161 imam najjacu spijunazu,tako da mi ne treba da mi neko spijunira,ali znam za ove moje kad mi kazu ej pa sto ga nisi spijunirao a moji spijuni kod njega:D zato treba da se prati svaki napad ...ako ga spijunira uspesno,pa kad proba drugi put i spijuni se zakucaju to znaci da je taj tu,i vracaj svaki napad...neznam ali jos se nisam zakucao nigde i ne napadam nikog ako nisam siguran dali cu proci.

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Vojne stanice... opet
« Одговор #6 послато: октобар 23, 2013, 14:07:32 поподне »
ma opusti se briga te....ja u savezu a mozda i u beti 161 imam najjacu spijunazu,tako da mi ne treba da mi neko spijunira,ali znam za ove moje kad mi kazu ej pa sto ga nisi spijunirao a moji spijuni kod njega:D zato treba da se prati svaki napad ...ako ga spijunira uspesno,pa kad proba drugi put i spijuni se zakucaju to znaci da je taj tu,i vracaj svaki napad...neznam ali jos se nisam zakucao nigde i ne napadam nikog ako nisam siguran dali cu proci.

Vidim ja da ti mene ne shvatas, ja kada sam htela da povucem ovo mi je iskocilo: http://prntscr.com/1z5aeo

I nemas pristupa misijama.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Vojne stanice... opet
« Одговор #7 послато: октобар 23, 2013, 14:10:53 поподне »
Ako mi ne prijavite detaljno obrazložen problem u privatnoj poruci ne mogu ništa uraditi. Ovo je Beta verzija igre i kao svaka Beta ima mnogo problema. Trudim se da svima izađem u susret i da brzo prijavim sve vaše probleme. Kad pišete o nekom problemu imajte na umu da niste jedini. Ne zavisi direktno od mene kad će problem biti rešen i kad ću dobiti rezultate provere prijavljenog problema ali verujte da činim sve što je u mojoj moći da vam pomognem i olakšam igru.   :(


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже _am_diavolo_

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 186
  • Углед: +7/-0
    • Погледај профил
Одг: Vojne stanice... opet
« Одговор #8 послато: октобар 23, 2013, 14:11:57 поподне »
ma razumem te,sta hoces,nisi mogla da vratis vojsku,ali ja ti pricam o problemu spijunaze.....to je katastrofa i to mora da se ispravi sto pre,jer nije u redu....i to je garantovano kucanje

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Vojne stanice... opet
« Одговор #9 послато: октобар 23, 2013, 14:14:07 поподне »
Ako mi ne prijavite detaljno obrazložen problem u privatnoj poruci ne mogu ništa uraditi. Ovo je Beta verzija igre i kao svaka Beta ima mnogo problema. Trudim se da svima izađem u susret i da brzo prijavim sve vaše probleme. Kad pišete o nekom problemu imajte na umu da niste jedini. Ne zavisi direktno od mene kad će problem biti rešen i kad ću dobiti rezultate provere prijavljenog problema ali verujte da činim sve što je u mojoj moći da vam pomognem i olakšam igru.   :(

Znam da nije do tebe, ali meni vec toliko tesko postaje da igram verziju sest da razmisljam da li da je nastavim. Beta verzija je, sve ja to razumem, ali previse propusta ima...

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Vojne stanice... opet
« Одговор #10 послато: октобар 23, 2013, 14:24:58 поподне »
МК110 , Мартина те је питала за твоје име корисничког налога и свет у којем играш након неког од твојих постова где си пријављивала проблем, ниси то навела,,,,немој погрешно да ме схватиш али улетиш на форум, отвориш пет, шест постова, изређаш неке проблеме и одеш.... мораш пријављивати проблеме на правилан начин ако желиш и очекујеш да ти се проблем реши....

За тебе и за све који имају неки проблем у игри, ок је да пишете овде по форуму и размењујете мишљења између себе, али што се конкретно проблема у игри тиче, ситуација где сматрате да сте оштећени и слично користите имејл адресу за пријаву проблема, имејл адресу која се наведе макар једном дневно овде на форуму у неком посту. Доста људи се дневно јави са проблемом, хвала Богу имамо доста ових наших спамера  :D који се адекватно потруде да што више пискарају по темама, тако да се врло лако може десити да Мартина не примети да је неко писао о неком проблему. Значи најискреније вас све молим да користите имејл адресу support_rs@imperialsupport.org  и да своје проблеме пријављујете тамо ради што ефикаснијег решавања истих

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Vojne stanice... opet
« Одговор #11 послато: октобар 23, 2013, 14:26:59 поподне »
Slažem se s tobom, ima dosta propusta ali se radi na sanaciji svih problema. Molila bih vas da mi ubuduće pojedinično prijavljujete sve probleme koje imate u privatnoj poruci ovde na forumu ili na  support_rs@imperialsupport.org kako bih jasno imala na uvid sve otkrivene probleme. Pritom ne zaboravite da navedete svoje korisničko ime i broj sveta kao i da detaljno objasnite problem. Ovakva preglednost će mi znatno olakšati i ubrzati proceduru prosleđivanja problema ekspertima.

Unapred se zahvaljujem.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Vojne stanice... opet
« Одговор #12 послато: октобар 23, 2013, 14:27:11 поподне »
МК110 , Мартина те је питала за твоје име корисничког налога и свет у којем играш након неког од твојих постова где си пријављивала проблем, ниси то навела,,,,немој погрешно да ме схватиш али улетиш на форум, отвориш пет, шест постова, изређаш неке проблеме и одеш.... мораш пријављивати проблеме на правилан начин ако желиш и очекујеш да ти се проблем реши....

За тебе и за све који имају неки проблем у игри, ок је да пишете овде по форуму и размењујете мишљења између себе, али што се конкретно проблема у игри тиче, ситуација где сматрате да сте оштећени и слично користите имејл адресу за пријаву проблема, имејл адресу која се наведе макар једном дневно овде на форуму у неком посту. Доста људи се дневно јави са проблемом, хвала Богу имамо доста ових наших спамера  :D који се адекватно потруде да што више пискарају по темама, тако да се врло лако може десити да Мартина не примети да је неко писао о неком проблему. Значи најискреније вас све молим да користите имејл адресу support_rs@imperialsupport.org  и да своје проблеме пријављујете тамо ради што ефикаснијег решавања истих

Poslala sam joj preko privatnih poruka :)

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Vojne stanice... opet
« Одговор #13 послато: октобар 23, 2013, 14:29:16 поподне »
Slažem se s tobom, ima dosta propusta ali se radi na sanaciji svih problema. Molila bih vas da mi ubuduće pojedinično prijavljujete sve probleme koje imate u privatnoj poruci ovde na forumu ili na  support_rs@imperialsupport.org kako bih jasno imala na uvid sve otkrivene probleme. Pritom ne zaboravite da navedete svoje korisničko ime i broj sveta kao i da detaljno objasnite problem. Ovakva preglednost će mi znatno olakšati i ubrzati proceduru prosleđivanja problema ekspertima.

Unapred se zahvaljujem.  :)

OK, bice tako uradjeno kako kazes. :)

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Vojne stanice... opet
« Одговор #14 послато: октобар 23, 2013, 14:38:12 поподне »
Hvala.  :) Problem sa stanicom sam već prosledila za proveru.  ;)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org