Аутор Тема: Kradja naloga ----gerilac---  (Прочитано 3218 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже mmablagoje

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Kradja naloga ----gerilac---
« послато: јул 05, 2013, 15:00:15 поподне »
Jutros je doslo do  hakovanja naloga  ----gerilac---  izbacen je iz saveza  DreamTeam   ubacen je u savez OniKojiNeznaju  donirana je skorro sva njegova vojska u vrijednosti od oko 5M ekonomskih bodova . plus mu aktiviran odmorni modul i -pre nego sto su nalog ----gerilac---  prebacilu u savez OniKojiNeznaju    sa toga naloga su slali napade savezne vojske saveza  DreamTeam na saveznu vojsku saveza PraviLavovi . Molim da se ovo sve prosljedi adminstratorima i da se istrazi posto nema smilsa jer ce vecina ljudi napustiti da igra svet srbcro3 i pored ovoga bilo je hakovanja naloga Bataja plus je hvatana vojska od Bataja koja je poslana na of na koloniju od ----gerilac--- 

Ван мреже pana

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #1 послато: јул 05, 2013, 15:42:35 поподне »
ma planiram da odustanem od ovoga samo ako se ne kazne ovi levati sto su uradili ovo ....

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #2 послато: јул 05, 2013, 15:55:38 поподне »
Niko neće biti kažnjen zbog toga što se ne može otkriti ko je počinioc.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #3 послато: јул 05, 2013, 16:10:06 поподне »
Vlasnik naloga je prijavio svoj problem hrvatskoj podršci u igri i dobio odgovor. Za sve koji nisu upućeni, administratori svih jezika koji se podržavaju u Imperiji Onlajn (svi, osim Tigera) su stacionirani u centralnom ofisu koji se nalazi u glavnom gradu R.Bugarske Sofiji. Svi radimo na isti način. Kada se prijavi složeniji slučaj, isti se prijavljuje ekspertnom timu koji vrši proveru i saopštava nam rezultate iste što mi kasnije prevodimo na jeziku za koji smo odgovorni, te obavestimo korisnika o rezultatima provere. Nećete postići ništa time što pišete na svim facebook stranama, poštama i forumima. Ne očekujte drugačiji odgovor u slučaju da je provera ekspertnog tima provedena a rezultati objavljeni.

Zahvaljujem na pažnji.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #4 послато: јул 05, 2013, 16:20:39 поподне »
sta je mmblagoje ubise vas onikojineznaju   8) a gerilac je sad u dt

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #5 послато: јул 05, 2013, 17:27:02 поподне »
Citiraću sebe iz druge teme


Svako je dužan da kompleksnijom šifrom brani svoj nalog.
Velika je razlika na sudu u svakoj zemlji dal ti je neko opljačkao kuću koja je bila otključana ili zaključana,u prevodu ako je zaključana onda je neko nasilno ušao i opljačkao a ako je bila otključana onda je neko ušao i uzeo.
Kao što svi znamo čemu služi semafor tako su svi korisnici interneta upozoreni da kompleksnije šifre poboljšavaju bezbednost.
Takođe moramo pomenuti stavku da je davanje šifre drugima zabranjeno a kako će neko dokazati da nije nikome dao.
Ako ti neko "uhakuje" kompjuter i koristeći tvoj e-bankig pokrade tvoje pare sa računa banka nije dužna da ti nadoknadi štetu a a isto tako ako je neko uhakovao servere same banke tebe to ne interesuje već će banka nadoknaditi štetu.
Svi smo svesni da ovde nije uhakovan server IO (verovatno) ali će IO ipak igraču verovatno nadoknaditi štetu,ali stojim iza toga da je preavilnik na njihovoj strani i kada to ne bi uradili ne bi napravili nikakav prekršaj.

Takođe ja mogu nekome "prodati" moju šifru pa da se sutra pravim lud kako me je neko uhakovao.
Ne zaboravimo da admini  mogu proveriti dal je ta šifra provaljena nekim nasumičnim lupanjem šifara ili je neko povredio bazu IO i ušao koristeći neki backtrack.
I čvrsto stojim iza toga što sam rekao da je bar 99% "uhakovanih" šifara posledica korišćenja jednostavnih šifri poput 123456,000000,111111... ili identična korisničkom imenu,imenu saveza.... odnosno da je vlasnik svoju šifru davao drugima pa je top procurelo...
Takođe u taj procenat svrstavam lakoverne koji su probali čuvenu "aplikaciju za dodavanje resursa i dijamanata" koja isključivo služi za krađu šifara

A sada moram da pomenem da je bio pre neke dve godine neki gerilaccc ili tako nešto kome sam lično ja provalio šifru i koristio njegov nalog da vidim kada su njegovi saveznici off a da on to nikad nije saznao
nisam siguran dal mu je šifra bila 123456 ili ista kao user name

Ван мреже mmablagoje

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #6 послато: јул 05, 2013, 17:29:30 поподне »
niko mene ne ubija ;)   ma to se zna ko je pocinilac   gis86   najveci smrad na citavoj IO ... kako zalsno ljudi igraju pa to nije normalno.. cccccc      Zamisli kakvi su to ljudi u stvarnom zivotu .. ??!!!

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #7 послато: јул 05, 2013, 17:47:57 поподне »
a reci mi kako je taj gis došao do šifre

Ван мреже mmablagoje

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #8 послато: јул 05, 2013, 17:55:17 поподне »
pa lik je 100 puta napisao na pocetku ere da ce tek poceti on prljavo da igra  (,,kao do sada nije igro prljavo'') ....a jednom prilikom je napisao i na hiperi0n profilu u komentarima ,,ajde suti debilu (a to je mislio na igraca  vladonedi) ulazio sam i na tvoj profil''   PA LIK JE JAVNO NAPISAO DA ZNA HAKOVATI PROFILE !!!!

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #9 послато: јул 05, 2013, 17:57:24 поподне »
vidiš ja u to ne verujem.
Mogao je samo  da provali šifru nasumičnim unošenjem različitih šifara

Ван мреже mmablagoje

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #10 послато: јул 05, 2013, 18:00:31 поподне »
Ma da on je kao neki sreckovica pa da lupanjem sifri provali 10 profila u jednom svjetu ?????

Ван мреже stevas

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 57
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #11 послато: јул 05, 2013, 18:02:20 поподне »
Jutros je doslo do  hakovanja naloga  ----gerilac---  izbacen je iz saveza  DreamTeam   ubacen je u savez OniKojiNeznaju  donirana je skorro sva njegova vojska u vrijednosti od oko 5M ekonomskih bodova . plus mu aktiviran odmorni modul i -pre nego sto su nalog ----gerilac---  prebacilu u savez OniKojiNeznaju    sa toga naloga su slali napade savezne vojske saveza  DreamTeam na saveznu vojsku saveza PraviLavovi . Molim da se ovo sve prosljedi adminstratorima i da se istrazi posto nema smilsa jer ce vecina ljudi napustiti da igra svet srbcro3 i pored ovoga bilo je hakovanja naloga Bataja plus je hvatana vojska od Bataja koja je poslana na of na koloniju od ----gerilac--- 
pa nije moguce, nije valjda neko uspeo i dreamteam za..... bati , tj tvog vodju vrapca. Sve se u zivotu vraca , svaka mu cast ko god da je. Svi koji su igrali u cs3 znaju kako je dreemteam i veliki vodja vraabac uzeo medalju u prvoj eri . Kad se igra prljavo uvek se i zavrsi u toj prljavstvini , djavo uvek dodje po svoje .  :D :D :D :D :D

Ван мреже mmablagoje

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #12 послато: јул 05, 2013, 18:04:49 поподне »
Da uspe je neko zajebat i vrapca :D , samo sto on nije moj vodja ;)  I mi smo 2 razlicita saveza. Ne volim nepravdu i prijavio bi ova da je bilo ko uradio ..

Ван мреже stevas

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 57
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #13 послато: јул 05, 2013, 18:13:20 поподне »
niste u istom savezu , pa onda sta se nerviras. Ne volim ni ja nepravdu , ali u ovom slucaju mi je drago, bas drago, da znam ko im je unistio saveznu vojsku i na veceru bi ga vodio  ;) jel sta su radili vrabac i ekipa od par clanova ovo je sitnica.

Ван мреже mmablagoje

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Kradja naloga ----gerilac---
« Одговор #14 послато: јул 05, 2013, 18:17:39 поподне »
xexexexexe evo dacu ti ja imena potencijalnih igraca za tvoju veceru :D :D :D http://prntscr.com/1dp6a2   a ako odvedes gis86 na veceru neces se pokajat tj neces pogrjesit posto je on sigurno ;)  to sve uradio i ovaj psihopata tanjiras sto prelazi citavu eru iz saveza u savez :D