Конкурс > Приче 2015

8. круг конкурса: Светско првенство 2015!

<< < (2/5) > >>

Mozambi:
Прохладна ноћ,једном речи стаклена.Одбацује одраз зимске идиле на леђа планине.
Ветар игра валцер са женама јунака који су отпутовали на првенство света.

Српски орлови приводе крају групну фазу.Мајсторињо и екипа су напунили по неколика стотина
товарних кола,што вискијем,пивом,вотком,вином,вињаком,штоком,ликерима од менте...јер бранко воли
да му дах лепо мирише,посебно када прилази са војском лепој непријатељској царици.Жена му је толико љубоморна...да
мислим да ће добити оклагијом по глави када се врати кући.Ваљда ће му после љутом ракијом лечити ране јуначке,
задобијене тигањем и већ споменуте оклагије.
Питање је шта су још наши орлови стрпали у колица.
Једна птичица ми је дошапнула да су понели и целу зимницу.Баба оцамакарија је спаковала на десетине тегли ајвара,
туршију,киселе краставчиће,љуте папричице јер пола наше репрезентације обожава љуто,ваљда су зато и љути ратници.
Али највише од свега наши воле месо,велики су гурмани,шницле,крменадле,димљене вешалице вире из товарних кола.
Ако се питате шта ће им толико пића и хране,па гледајте овако...
Наши момци морају уз оволико пиће и ратовати,а како ратовати у пијаном стању,због тога је ту мезе,суво месо за набости,
мало ајвара и љутих папричица,и онда су само припити,и тада су наши незаустављиви...па да.
А и увек треба рачунати на дуг останак наших храбрих јунака,да...не дај боже...зафали залиха,хране и пића.Шта би онда радили?
Знамо да здравље на уста улази.

По голубу шаљем писмо подршке нашим ратницима у којем пишу савршено јасне чињенице,како треба да ратују,и примењују
тактике,то сам толико јасно написао да ће ме сигурно разумети.Један део писма гласи овако.
Ајслаг,цинцилатор је ротациона гебланка за пумпање уља у дефуфну.
Момци да знате да ових дана продајем флаширану воду то је технолошки усавршена продаја магле уз промену
агрегатног стања исте.Ви наставите да конзумирате вино.

No.1:
Екипу коју  води Бранкобопа одиграла је једну фантастичну тактику на којој је демонстрирала умеће, борбеност, пожртвовање и изузетну зрелост у битним моментима.
Србија је одмах на почетку, после сјајне донације војске заузела сва четири дворца и одолевала нападима Украине која је у више наврата покушала да пробије челичну одбрану Србије. Сви њихови напади су се завршавали великим масакром њихове војске па се поједини играчи боје да ће можда завршити у Хаг за ратне злочине и ако су радили све по Империа онлајн конвенцији (написана 2000 и неке и стално мењана, као и у току овог такмичења).
Украина се није предавала и после лошег одигравања Македонаца у чувању дворца који им је предала Србија, Украинци су коначно успели да се домогну једног дворца. Ни то није пореметило наше момке који су храбром игром одолели притисцима Украине и приводе групну фазу такмичења као први на табели.

О такмичењу Србије  у групној фази је достављен извештај администраторки Мартини која је изјавила:
-   Прочитала сам извештај који је сачинио Бранкобопа и могу да потврдим да у њему нема ништа спектакуларно. Србија незадрживо иде ка наредној фази такмичења, дијамантски приходи су већи од планираних, стандард играча само што није порастао, а Србија има велики углед на СП. Краће речено, баш нам добро иде, просто ме срамота колико нам добро иде.

SrbHristov:
Остало је још 36 часова, 17 минута и више десетина секунди до заврштека Групне фазе такмичења СП ИО 2015.

Радо бих поднео извештај у виду епилога након завршетка овог дела такмичења, али селектор репрезентације сутра затвара овај круг конкурса, па журим да што исрцпније опишем ситуацију у табору Српских Орлова, где се тренутно и налазим.

Оно што прво видим да са сигурношћу у свом власништву имају четири дворца са преко 19 хиљада бодова Утицаја. Што би се рекло, Украјинци и Македонци не могу ни да им приђу. Даље, преко 19 милиона нето економских бодова. Још: две најкрвавије битке... Ма много тога се може навести и од тога направити разлог за славље. Славље за прво место у групи и велики улазак у финале овог такмичења.

Дакле, расположење је на завидном нивоу. Оно што је приметно је да се OTACMAKARIJE014 повукао у свој шатор, како би се помолио Богу, захвалио Му на добром здрављу свих његовоих савезника, на добро организованом стратешко-тактичком духу и што није осећао бол од курјег ока, који је зарадио на стражи. Свакако, његову молитву нису ометали раздрагани момци Тemnic, Мajstorinho87, Мija79, Draganz76 итд. итд. који су дивљали уз нову Цецину песму «Добро сам прошла». И заиста добро су прошли уз благослов OcaMakarija. Ето, чак ни мирис пита од јабука које су спремиле Мilica.stank и Тina1962 нису зауставиле молитвене сузе радоснице и захвалнице за овакав успех Српских Орлова.

Вrankobope је био задовољан. То што је поделио дијаманте својим ратницима као стимуланс на почетку такмичења, уродио је плодом. Зато је врло поносан на учинак Орлова, али и на себе и своје мудре одлуке, али и потезе. Срећом, нико није био халапљив, сви су били задовољни оним што им је дато. 400 дија сваком, дакле равноправно, поштено, нема љутиш.

Баш због тога, када је то чуо премијер Србије, Александар Вучић, одмах је Бранку послао 30 самртфона Yota 2, које добио од браће Руса, да подели својим саборцима како би се јавили својима код куће. Једино LAGGER94 није умео да се снађе на том телефону и и укључи Viber... па и како ће кад се обезнанио од бачве квалитетног баварског лагер пива. Ево сада у пролазу DarkKnight. засмејава друштво глумећи да је бетмен. Придружује му се Dobarigrac као Робин. А добар је играч, добар човек, на `лебац да га мажеш.

Заиста, одавно нисам видео овако расположење и задовољство због постигнутог успеха. Ја ћу остати још мало у табору, ето да пробам то лагер пиво и питу од јабука. Ваља се. Да не урекнем наше врле Орлове. И наравно, чујемо се одмах на почетку Финала.

Martina:
Проглашење победника након 2. пресека 8. круга конкурса!
Кликните овде!

Martina:
2. део конкурса Финале Светског првенства 2015


Химна за живот Србије

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију