Рат за превласт > Генерална дискусија

Kakvi su vasi utisci o ratu za prevlast

<< < (5/6) > >>

T-IMBE:
ja ubacio vojsku iz saveza u garnizone oni je okupili i stavili na livadu...sad traže zlato po savezu...daću im ali juče

Sofronijevic:
Hehe , odradio sam svoje na ovom turniru za prvu eru u v6 bez kupljenih dija ( sa 200 dija od 2 medalje :D :D ) skupio sam oko 150k teskih konja 130k teskih strela , 80k teskih maceva , 100k teskih kopljanika , 1.1k ovnova , 1.7k katapulteva i 2k balista, zadovoljan sam :D Nemam koga da bijem na 100 rastojanja u x2 ... dosadno -.- a odrzavanje preveliko.

Sofronijevic:
Nije mi jasno samo ovo putovanje savezne vojiske 10 min , da li je to u svim svetovima v6 ili samo ovde ? To je uzas, odbrambeni savez moze da podigne tvrdjavu na peti, sesti lvl dok se napadac ponovo vrati.

AleXXX.:

--- Цитат: Sofronijevic  август 30, 2015, 19:20:58 поподне ---Nije mi jasno samo ovo putovanje savezne vojiske 10 min , da li je to u svim svetovima v6 ili samo ovde ? To je uzas, odbrambeni savez moze da podigne tvrdjavu na peti, sesti lvl dok se napadac ponovo vrati.

--- Крај цитата ---
10 минута је у х10 и х4 световима,
20 минута у х2 световима,
и 40 минута у х1.

No.1:

--- Цитат: T-IMBE  август 30, 2015, 16:15:26 поподне ---ja ubacio vojsku iz saveza u garnizone oni je okupili i stavili na livadu...sad traže zlato po savezu...daću im ali juče

--- Крај цитата ---
Ma tvoji su super. Ovaj moj seta od jednog MO do drugog, ravno 6 sati. Sreca pa nemamo puno inace bi uminus uleteli odavno. Dzabe se prica da postoje komandiri koji mogu da pomere vojsku. Kaze strucnjak da mora stalno da marsira, da se ne ulenji valjda. Jos dodaje strucnjak da ce napasti dvorac 5-6.9. Valjda kad se zavrsi sve. Nacrtas podvuces da se racunaju bodovi ali on ne kapira. Dam im vojsku malo juce. Sad ima ove sline sto su me napali kad sam sve donirao malo da silujem pa nek se zale saportu da ih premesti na drugo mesto (sto bi rekao njava).

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију