ИО II: Доба Освајања > Империја Онлајн за iPhone

Империја Онлајн за iPhone

<< < (4/5) > >>

Martina:
Ne može se ući. Android aplikacija još uvek nije dorađena i nije specijalizovana još uvek za posebne svetove.  :)

Mythirugan:
Ja imam Samsung Galaxy Ace plus sto znaci android telefon i skinuo sam app za imperiu. Dobro je uradjeno ovo za sada, nije hitno uraditi opis-e ali bi bilo bolje da ratovanje bude normalno. Posto recimo ja necu moci uvece da igram non stop zato mi treba na androidu imperia. :)
E da zaboravih da napomenem zasto nema "mobilisi vojsku" i tako tih bitnih a sitnih stvari? Hoce li to biti brze da malo pozovem igrace u igru? :)

Martina:

--- Цитат: Mythirugan  јул 31, 2013, 21:19:01 поподне ---Ja imam Samsung Galaxy Ace plus sto znaci android telefon i skinuo sam app za imperiu. Dobro je uradjeno ovo za sada, nije hitno uraditi opis-e ali bi bilo bolje da ratovanje bude normalno. Posto recimo ja necu moci uvece da igram non stop zato mi treba na androidu imperia. :)
E da zaboravih da napomenem zasto nema "mobilisi vojsku" i tako tih bitnih a sitnih stvari? Hoce li to biti brze da malo pozovem igrace u igru? :)

--- Крај цитата ---

Андроид верзија још увек није дорађена. Ускоро ћете имати потпуне функције.  :)

M038:

--- Цитат: Mythirugan  јул 31, 2013, 21:19:01 поподне ---Ja imam Samsung Galaxy Ace plus sto znaci android telefon i skinuo sam app za imperiu. Dobro je uradjeno ovo za sada, nije hitno uraditi opis-e ali bi bilo bolje da ratovanje bude normalno. Posto recimo ja necu moci uvece da igram non stop zato mi treba na androidu imperia. :)
E da zaboravih da napomenem zasto nema "mobilisi vojsku" i tako tih bitnih a sitnih stvari? Hoce li to biti brze da malo pozovem igrace u igru? :)

--- Крај цитата ---

Opcija za mobilizaciju vojske je dostupna  kada uđeš u kasarnu
mnoge opcije postoje ali treba malo savladati gde se nalaze

Mythirugan:
Pronasam sam, hvala!
Da li se moze igrati normalno mislim kad bude rat i tako to mislim da se pljacka, brani i to? Skoro sam skinuo pa nisam krenuo da ratujem preto telefona, jos. :) :P

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију