Империја Онлајн - Великани > Генерална дискусија

Novi izgled v6

<< < (2/3) > >>

starca:
ja sam uz MK sve sto kaze ja podrzavam :D :D :D

MK110:

--- Цитат: starca  новембар 22, 2013, 18:25:32 поподне ---ja sam uz MK sve sto kaze ja podrzavam :D :D :D

--- Крај цитата ---

 :-*


--- Цитат: Sagittarius82nbg  новембар 22, 2013, 14:46:07 поподне ---pa znam zato i kazem da je bolje ovo nsto je  ova pucajka stavila nego ovo sto sad ima :D

--- Крај цитата ---

Sta je pisac pokusao da kaze? :o

bobapinana:
stalno vam nesto smeta
nevaljaju vam putevi nevaljaju tvrdjave nevalja ovo nevalja ono sto igrate onda V6 idite na V5 i uzivajte meni se sve svidja

Sagittarius82nbg:
a kome pa sta smeta??? ja kazem da je bolje fiksirano sto je dat primer ajde nadji mi igraca sem par njih koji svaku provinciju urede :D :D :D :D kod mene je kao na pijaci a u drugim provama kao da je atomska bomba pala hahhaha ..  a za pucajku MK=16 za vasu informaciju :P la plu j`svi

MK110:

--- Цитат: Sagittarius82nbg  новембар 24, 2013, 23:55:19 поподне ---a kome pa sta smeta??? ja kazem da je bolje fiksirano sto je dat primer ajde nadji mi igraca sem par njih koji svaku provinciju urede :D :D :D :D kod mene je kao na pijaci a u drugim provama kao da je atomska bomba pala hahhaha ..  a za pucajku MK=16 za vasu informaciju :P la plu j`svi

--- Крај цитата ---

La plu j' svi?

http://prntscr.com/26mvra - je l' to ta? :D

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију