Конкурс > Приче 2013

Дванаести круг конкурса-приче о Империји Онлајн

<< < (2/3) > >>

Beloglavi.Sup.:
Радња се дешава у свету Србија/Хрватска 1 ,како се полако спуштамо видимо 9 светлости ,несијају истом снагом али обасјавају одређену територију као да хоће да покажу да они имају утицај над њом.Најјаче шљашти централна светлос стиже и до свих других.Када се још мало спустимо видећемо да то нису светионици као што смо прво мислили већ су то дворци. Да то су дворци,велики,мали,средњи, један тек и у изграњи,неки припадају јонском неки дорском а неки и коринском стилу градње.Одлучио сам да се упутим ка средишњем највећем,када сам пришао и упитао чији је то дворац ,огласи се мушки,груби,глас и рече да дворац припада истри као и још 5 других.Препао сам се од тако јаке силе и знао сам да немам шта да тражим ту и упутио сам се ка северном.Тај дворац је припадао КРАЉЕБИНИ_СРБИ,прозборио сам са њима коју и попио кафицу ,ја сам тражио слатку а они ми дали горку,ко зна можда су помешали со и шећер.Рекли су да имају још један дворац али је још у изградњи и упутили су ме ка јужном дворцу.У јутро сам рано кренуо и дојахао са коњем који су ми дали.Кад сам се приблизио са високих кула мноштво балиста је било упереном у мене,на улазу коњица која се пружала у недоглед.Примили су ме унутра и послужили , тај дворац је припадао НО_НЕЈМУ савезу национално разлчитих војсковођа,пуном позитивне енергије и војском спремном за бој.Рекли су да ће се ускоро десити апокалипса ,зачуђено сам их гледао, насмејали су се и рекли да је то нормало и да се дешава сваких 5 месеци од прилике и да после крећу из почетка са свим развојом.Да на крају добијају медаљу ,упитах их какве сад медаље,медаље господара света.Они би требали да узму бронзану и да су задовољни због тога.Али да још није крај,да има још 30 часова до краја ере и да се може десити преокрет.Упитам их како може ико да прође поред тако утрениране и јаке бојске,одговорише да се никад незна шта и како може бити.Одлучио сам да ћу да останем у том савезу и у читавом овом свету,јер је јако занимљив,неизвесан,частан,ратоборан,дружељубив... То је Империја Онлајн.

http://prntscr.com/1ko3j4

milica-milan:
super extra

curvehead:
У прошлом животу сам био сељак и живео у Чешкој. Био сам велика пијаница и чувао сам своја стада коза. Лепо сам живео тада, болело ме д*пе за све. Тај живот се окончао тако што ме је убила жена, зато што сам продао све козе и пропио све паре. Питате се одакле ово знам. Па лако, данас када се напијем проговорим чешки, а пиво Козел http://prntscr.com/1l050f изазива у мојој глави флешбекове и дежаву ефекте. Може и Јелен и Златорог, сва та козја пива исто делују. Није баш да бирам, али ето те врсте делују другачије. А ово за жену претпостављам, мада сам сигуран да је тачно.
 Али претпрошли живот сам живео у средњем веку. Био сам властелин и имао своју тврђаву и своју земљу. И кметове по провинцијама који су обрађивали земљу и плаћали ми порез. Нисам сигуран где сам тачно живео, али била је то нека данас непостојећа краљевина. Економија ми је била на првом месту, увек је морало да се пожње и спреме сировине за зиму, па тек онда све друго. Мада када је требало да се ратује никад нисам бежао, ма каква да је војска са друге стране бојног поља. Али увек сам волео да добро изшпијунирам сваког противника пре него што предузмем било какав корак против њега. Сигурно сам био у неком од средњевековних витешких редова. Зато се никада нисам борио сам. Нисам био неки верник, мада сам се сваки дан молио у храму. Не бих знао како сам умро али није природном смрћу сигурно. Како све ово знам? Па данас играм Империу Онлајн.

SerbiaMaster:
Све је почело још једном спам рекламом. Помислио сам у себи, што да не? И овако је зима тако да немам шта паметније да радим, а и мрзи ме да учим. Отворио сам ту рекламу о некаквом Империји Онлајн и регистровао сам се. Свидела ми се графика као и анимације. Музика је још више оживела игрицу. У почетку сам мислио да ће се десити исто као и са другим играма... 2-3 дана па престанем. Али грдно сам се преварио.
Игра ми се јако допала и заинтресованост није јењавала. Ускоро сам примљен у свој први савез и почео да учим како се игра од искуснијих играча. Ухватио сам пар пута себе како не могу да заспер и како стално мислим да би неко могао да ме нападне и уништи све што сма градио у току ноћи.Тада сам стално покушавао да се некако увучем у топ 3 савеза због медаље. Желео сам је више од свега.
Време је полако пролазило а ја сам и даље играо. Напустио сам свој први савез и отишао у мањи ратни. Ту сам схватио сврху игре. Нису битне медаље. Битно је уживати у игри а не оптерећивати се. Медаља дође и прође. Успомене остају. Можеш ти имати и 20 медаља ако си кварним путем дошао до њих.
Ево сада, и после годину дана играм и даље. Један једини профил, свој савез и само рат.  Сада играм чисто из забаве и дружења а не тбог медаља. У последње време су се нешто активирале ноћне птице па је теже играти, али ни то није страшно. Пре пар дана само што ме кап није ударила, али преживели смо и успоставили контролу. (http://prntscr.com/1l3716). Желим вам срећу у ратовима, остало ће доћи само од себе.
Ваш еСеМ
П.С. Посебан поздрав за моје манијаке из КингСиез-а  8)

serbimat:
Krenulo je nova era na svetu blic 5 ;D,nova uzbudjenja,nove ludorije osvajaca bronze u ligi šampiona,jednog od najjacih saveza ikad u istoriji ove igre.Dame i gospodo OSVETNICI.Blic 5 je svet kroz koji su prošli svi sjajni igrači.Naši OSVETNICI izdominirali su u nekoliko era,ali prošlu eru su odlučili da malo predahnu od igrice koja je obeležila njihove živote.Pa dobro mora se. afro Svako svojim putem ali kao što sam naglasio na početku teksta odmor se završio i vreme je da se osvoje razne medalje,počev od bitki dana pa sve do zlatne medalje u eri.Ovu uigranu ekipu u ovom trenutku čini oko desetak najhrabrijih ratnika na svetu,a to su-

Milan-SRB
sasasin
nomads_pro
paramahanse
bojana84
areona
fabioso
M038
metalo
knight_fire
PRO-LUPO
iljir
ALF-SRB

Da to je ta ekipa koja kapira u momentu,matira u pokretu... ;)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију