Аутор Тема: Nepravda u Ligi Šampiona  (Прочитано 3136 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже aquathron1

  • Редов
  • *
  • Поруке: 18
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nepravda u Ligi Šampiona
« Одговор #15 послато: јануар 29, 2013, 03:20:22 пре подне »
dajte ljudi cime se vi zanosite imaju greske nisu savrseni ali ovo je preterivanje..

Ван мреже runandcry86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nepravda u Ligi Šampiona
« Одговор #16 послато: јануар 29, 2013, 06:53:40 пре подне »
Ljudi , da je bila cista 1 sec ja bi ga promasio... Stvar je u tome sto sam isao pre njega manje od sec.... Sto znaci ja kada stignem na 0 sec serveru treba da odradi bitku...
I tacno mu leze vojska....
Mislim ako mi ne verujete pitajte Zvezdasa kada ga je grk u R99 docekao u kontri a isao je pre Zvezde pola sec.....
Samo do sada niste imali te situacije , ja im stvarno pruzam ruku momci su bili dobri i kao takticari i kao igraci....
Da me poznajete znali bi da ja volim da se salim tako da ne zamerajte na proslim porukama :D

Ван мреже runandcry86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nepravda u Ligi Šampiona
« Одговор #17 послато: јануар 29, 2013, 06:57:05 пре подне »
http://prntscr.com/qrjon
Gledajte sto je bila dobra fotkica protiv Italijana , dobili smo rat u poslednja 2 minuta...
Ja sam pao , jbg Italijani puni dijamanata :D
Ali akuathron me je osvetio sa ostatkom u vozicu :D

Ван мреже VilaMegi

  • Редов
  • *
  • Поруке: 5
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nepravda u Ligi Šampiona
« Одговор #18 послато: јануар 29, 2013, 12:29:30 поподне »
Zahvaljujem se Crvenoj Zvezdi na odgovoru, ali  za nas je ova Liga završena. Ostalim učesnicima želim sve najbolje.

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Nepravda u Ligi Šampiona
« Одговор #19 послато: јануар 29, 2013, 12:39:45 поподне »
Нема на чему, и немојте одустајати, такве ствари се дешавају нон стоп... Тако једноставно функционише игрица, није у питању неправда нити крађа... Борите се до краја и не одустајте тако лако !  afro
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Nepravda u Ligi Šampiona
« Одговор #20 послато: јануар 29, 2013, 16:50:31 поподне »
Управо као што је објашњено обрада битке траје бар секунду.
Мени се једном десило да када сам хтео да дочекам неког и шетао своју војску ,омашим време за дочек и моја војска је стизала секунду после нападача али сам ипак успео да га дочекам.
Та иста ситуација је могла и теби да се деси и да те питам дал би се онда жалили?

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Nepravda u Ligi Šampiona
« Одговор #21 послато: јануар 29, 2013, 17:17:30 поподне »
Ovim putem moram da izrazim veliko razočarenje, kako svoje ekipe, koja je učesnik Lige šampiona, tako i svoje malenkosti. Naime, juče smo imali situaciju da se saveznikova vojska vraćala u provinciju nakon napadačeve i ispalo je da mu je pobio vojsku, što dokazuje sledeća slika: http://prntscr.com/qmr17
Kako je moguće da napadač dolazi pre vas i pobije vojsku?!!! Zaista bih volela da dobijem adekvatan odgovor na to pitanje.
Vođa je odmah uputio mejl, vezan za ovu situaciju, odgovornima, međutim njihov odgovor je bio sledeći:
http://prntscr.com/qpuv0
Kriv je server? To je odgovor za malu decu, presmešno. I šta sada? Nikome ništa....danas treba da igramo dalje, saveznik koji je oštećen tom prilikom treba se nastaviti boriti, čime?
Volela bih da se odreaguje na ovu nepravdu koja je učinjena, jer ovo nema smisla. Dugo igramo IO, ali nas se ovakvim reakcijama dovodi u situaciju da kolektivno napustimo igru, jer ne želimo da učestvujemo u prevarama. Želimo fer i poštenu borbu i da ispitate ovu situaciju.
Savez The_Avengers, Liga šampiona
Vila Megi (MegiSimpson)


Niste se obratili meni već Tigeru iako ste srpski igrači. Pišite na support_rs@imperialsupport.org
Molim da piše igrač koji je izgubio vojsku i da objasni opširno o čemu se radi a pri tom ne zaboravi da navede svoje korisničko ime.

Sutra će vam biti odgovoreno.
« Последња измена: јануар 29, 2013, 17:20:19 поподне Martina »


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Nepravda u Ligi Šampiona
« Одговор #22 послато: јануар 29, 2013, 17:22:54 поподне »
ne,ne nisam to rekao... ali ako imas hrvata onda imas stelu kod tiger-a i sva su ti vrata otvorena i vojsku ti vrati cak i nedeljom, a srbi za bilo sta moraju cekati radni dan dok ured proradi... a ako ti je savez srpski onda zaboravi da ce ti iko ikada vratiti vojsku pa cak i kada im njihov server napravi gresku...

Tiger je hrvatski CM koji ima tu privilegiju da radi od kuće. Moje radno vreme je po ugovoru od ponedeljka do petka od 9 do 17 i 30 po bugarskom vremenu.

Žalim ali nemam uvek mogućnost da radim i vikendom.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nepravda u Ligi Šampiona
« Одговор #23 послато: јануар 29, 2013, 21:09:47 поподне »
normalno, niko nemoze raditi 24 sata... ti, kao i vecina drugih CM imate fiksno radno vreme i platu za isto, kao sav normalan svet. drugo je sto tigeru mozes platiti 100 eura pa da ti savez ima non-stop podrsku (pa cak i kada nema razloga za istu)  sta ces covek radi honorarno ;)

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Nepravda u Ligi Šampiona
« Одговор #24 послато: јануар 29, 2013, 22:19:39 поподне »
xaxaxaxax Dalibore, sreca pa ne gubimo vise vreme sa naucnicima :D

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Nepravda u Ligi Šampiona
« Одговор #25 послато: јануар 29, 2013, 22:28:46 поподне »
druze, ja odlicno shvatam kako se sada osecas zbog ucinjene nepravde, ali najbolje za tebe je da ih zamolis da ti ne salju odgovore i objasnjenja, jer ih nemaju, pa ce te samim tim jos vise iziritirati...neki naucnici. ova igra se nekada igrala na znanje...a sada se pominje sreca, bagovi, hakovi,programi itd....

Ван мреже aquathron1

  • Редов
  • *
  • Поруке: 18
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nepravda u Ligi Šampiona
« Одговор #26 послато: јануар 30, 2013, 07:39:42 пре подне »
I da nemoj da zaboravite dijamante :D i srecu u hramovima pogotovo kad se otvara onaj zlatni od 99  ::)

Ван мреже VilaMegi

  • Редов
  • *
  • Поруке: 5
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nepravda u Ligi Šampiona
« Одговор #27 послато: јануар 30, 2013, 18:17:09 поподне »
Jeste, TUTUBAN, aposlutno se slažem s tobom, ali bih ja ovde stavila tačku na ovu temu. Martina, hvala na odgovoru, ali mi smo kolektivno napustili Ligu, a bc2010 i svenkran i IO, uopšte. Ostali čekamo da završi cs3. Nema potrebe za nekim daljim polemisanjima, iskreno svim učesnicima u Ligi želim što bolji plasman uz nadu da neće doživeti ovo što smo mi. Pozdrav svima.

Ван мреже nesaaluming

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nepravda u Ligi Šampiona
« Одговор #28 послато: јануар 30, 2013, 18:36:58 поподне »
Savez je bio mesovit i kakve to veze ima sa temom nije mi jasno Megi je bila jasna , kakve greske kakvi bakraci ko ima dije daj igra i to je to pola ekipe je napustilo IO a pola napusta po zavrsetku CS3 i to je to ,kao sto rece Megi svim ekipama koje su ostale u LS puno srece do kraja