Аутор Тема: kasnjenje sa slanjem napada..  (Прочитано 281 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже zninja

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 59
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
kasnjenje sa slanjem napada..
« послато: јун 25, 2014, 01:30:52 пре подне »
Kad god treba da posaljem saveznu vojsku u napad.. imperija mi ucitava 100 godina, napad ni ne salje kad ja kazem nego zakasni cak po 10 sekundi.. nakon cega sve sto pokusam da otvorim otvara 100 godina..
Kad treba da povucem napade.. povlaci 100 godina..
Cela svrha igranja imperija je zabava pored dosadnog dela sa dizanjem ekonomije i td..
Al kakva je to zabava kad treba najzanimljivije da bude i kad matematika treba da kaze svoje mi ne mozemo da to sprovedemo u delo iz razloga sto bugari ne zele da plate normalan server sa normalnim karakteristikama za ovakvu igru koja je postala pretrpana nalozima nakon povezivanja sa fejsbukom..
Jel ima neko resenje ili da pravim sebi svoju imperiju ?
Internet imam prekomeran, konfiguracija kompa i vise nego dovoljna da se igraju neke mnogo jace igrice od imperije preko browsera..
« Последња измена: јун 25, 2014, 01:32:21 пре подне zninja »

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: kasnjenje sa slanjem napada..
« Одговор #1 послато: јун 25, 2014, 11:20:55 пре подне »
Da li si probao da očistiš keš memoriju? Po tome šta si pisao da je problem, najverovatnije je to...

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: kasnjenje sa slanjem napada..
« Одговор #2 послато: јун 25, 2014, 11:24:11 пре подне »
Kad god treba da posaljem saveznu vojsku u napad.. imperija mi ucitava 100 godina, napad ni ne salje kad ja kazem nego zakasni cak po 10 sekundi.. nakon cega sve sto pokusam da otvorim otvara 100 godina..
Kad treba da povucem napade.. povlaci 100 godina..
Cela svrha igranja imperija je zabava pored dosadnog dela sa dizanjem ekonomije i td..
Al kakva je to zabava kad treba najzanimljivije da bude i kad matematika treba da kaze svoje mi ne mozemo da to sprovedemo u delo iz razloga sto bugari ne zele da plate normalan server sa normalnim karakteristikama za ovakvu igru koja je postala pretrpana nalozima nakon povezivanja sa fejsbukom..
Jel ima neko resenje ili da pravim sebi svoju imperiju ?
Internet imam prekomeran, konfiguracija kompa i vise nego dovoljna da se igraju neke mnogo jace igrice od imperije preko browsera..
Такви проблеми се периодично дешавају али углавном само када нешто није у реду са рачунаром, обично после ажурирања  софтверских програма нема више таквих проблема,,,,прочитајте следеће топике и поступите у складу са упутствима у њима:
 http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=2131.0
 http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=2559.0

Ван мреже zninja

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 59
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: kasnjenje sa slanjem napada..
« Одговор #3 послато: јун 26, 2014, 16:17:02 поподне »
Mozda ne azuriranje softvera moze da utice na pomenuto..
Al ako iko vodi racuna o azuriranju to sam ja + se razumem u kompjutere, programinje web sajtova i td..