ИО II: Доба Освајања > Пријава проблема

SVET BETA2 V6 177

(1/3) > >>

DusanNS:
U ovom svetu imam problem sa saveznim istrazivanjima ... Naime kada pokrenem vise saveznih istrazivanja u ovom svetu proguta mi vec evo treci put sve sakupljane resurse a istrazi mi samo ono prvo istrazivanje koje sam pokrenuo ... Do sada je ovo se desavalo 3 puta i moj savez je zesce ostecen sa ovim bagom ili sta li je vec u pitanju ... Moj nalog tamo je DusanNS, a savez je BALKAN_FORCE ... Molim da se ova greska otkloni i da se nadoknadi gubitak mom savezu u resursima koje smo ne nasom krivicom izgubili .. Hvala

Ivan-dark:

--- Цитат: DusanNS  децембар 01, 2013, 14:24:10 поподне ---U ovom svetu imam problem sa saveznim istrazivanjima ... Naime kada pokrenem vise saveznih istrazivanja u ovom svetu proguta mi vec evo treci put sve sakupljane resurse a istrazi mi samo ono prvo istrazivanje koje sam pokrenuo ... Do sada je ovo se desavalo 3 puta i moj savez je zesce ostecen sa ovim bagom ili sta li je vec u pitanju ... Moj nalog tamo je DusanNS, a savez je BALKAN_FORCE ... Molim da se ova greska otkloni i da se nadoknadi gubitak mom savezu u resursima koje smo ne nasom krivicom izgubili .. Hvala

--- Крај цитата ---
Пошаљите приватну поруку овде на форуму Мартини или
пошаљите e-mail на
 support_rs@imperialsu​pport.org
 напишите корисничко име вашег налога  и свет у коме играте.

weflex:
Ja imam problem - upravo sam pobedio u bitki, vojska mi se vratila kuci, dobio sam zutu kovertu ali vojske nema nigde!!!!!

Martina:

--- Цитат: DusanNS  децембар 01, 2013, 14:24:10 поподне ---U ovom svetu imam problem sa saveznim istrazivanjima ... Naime kada pokrenem vise saveznih istrazivanja u ovom svetu proguta mi vec evo treci put sve sakupljane resurse a istrazi mi samo ono prvo istrazivanje koje sam pokrenuo ... Do sada je ovo se desavalo 3 puta i moj savez je zesce ostecen sa ovim bagom ili sta li je vec u pitanju ... Moj nalog tamo je DusanNS, a savez je BALKAN_FORCE ... Molim da se ova greska otkloni i da se nadoknadi gubitak mom savezu u resursima koje smo ne nasom krivicom izgubili .. Hvala

--- Крај цитата ---

У верзији 6 се не надокнађују губици и не враћа се војска. Већ сам Вас замолила да приложите снимак екрана јер сте Ви једини играч који пријављује овакав проблем а тестерима се не догађа исто што и Вама при покретању више савезних истраживања.

Martina:

--- Цитат: weflex  децембар 11, 2013, 11:06:43 пре подне ---Ja imam problem - upravo sam pobedio u bitki, vojska mi se vratila kuci, dobio sam zutu kovertu ali vojske nema nigde!!!!!

--- Крај цитата ---

Постоји баг на чијем отклањању раде програмери. У бета верзији нема компензација.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију