ИО II: Доба Освајања > Империја Онлајн за iPhone

ИМПЕРИЈА ОНЛАЈН ЗА АНДРОИД ТЕЛЕФОНЕ

(1/2) > >>

bobapinana:
ОВДЕ МОЖЕТЕ ПИСАТИ О ПРОБЛЕМИМА КОЈЕ ИМАТЕ СА АНДРОИД АПЛИКАЦИЈОМ

Mythirugan:
Veoma cesto mi pise "prisilno zatvorite igru". Znaci 1 ili 2x po danu mi se to desi mozda nekad i do 7-8x. Sta je to ne razumem?

Kada cete ubaciti "doniranja u riznicu" za savez? Hocu da pomerim rese ako me neko napadne. :P

Mythirugan:
Takodje mi se desi da ne moze da mi otvori nesto tipa "zahtev ne moze sad" i tako nesto onaj crveni iskic i moram 20x da ulazim da bih mogao opet.

Normal:

--- Цитат: Mythirugan  август 10, 2013, 12:26:20 поподне ---Veoma cesto mi pise "prisilno zatvorite igru". Znaci 1 ili 2x po danu mi se to desi mozda nekad i do 7-8x. Sta je to ne razumem?



--- Крај цитата ---

Користиш ли wi-fi конекцију или мобилни интернет? То се дешава у оба случаја, мада уколико користиш wi-fi конекцију требало би једном, макимално два пута у току дана да ти се тако нешто догоди. Уколико користиш wi-fi конекцију а дешава ти се то 7 до 8 пута дневно можеш ако желиш да ми пошаљеш у приватној поруци своје корисничко име и налог и када се то десило па да се провери да ли ти је неко улазио на твој налог.

Normal:

--- Цитат: Mythirugan  август 10, 2013, 12:26:20 поподне ---

Kada cete ubaciti "doniranja u riznicu" za savez? Hocu da pomerim rese ako me neko napadne. :P

--- Крај цитата ---

Апликација је и даље у процецу надоградње тако да ће и та опција бити доступна , а када тачно немам ту информацију. Иначе када си под нападом не можеш донирати сировине у ризницу савеза.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију