Аутор Тема: Brzina vojske  (Прочитано 3244 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

le$a

  • Гост
Одг: Brzina vojske
« Одговор #15 послато: децембар 13, 2012, 19:18:37 поподне »
Jeste, vojska se vracala od napusteno carstvo. A mi smo do sada dobili mnoge ratove na tu foru hvatanja vojske u povratku ali kada protivnik napadne nekog iz nas savez tako da svi ovde na forumu koje vidis vec znaju za takve stvari. A oni koji ne znaju oni verovatnu nikada nisu ni isli na forum... :P

le$a

  • Гост
Одг: Brzina vojske
« Одговор #16 послато: децембар 13, 2012, 20:07:02 поподне »
Evo opet sam napao igraca boris1313 i trebale su mu sada manje od deset sekundi i nemojte da pricate kako nisam lepo video ili tako nesto kada su skoro svi iz top 10 imali spijune kod njega i posmatrali ovo. Sta jos treba jel treba i priznanje da izvucem iz njega!!!!!!!!!!!!!!!! >:(

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #17 послато: децембар 13, 2012, 20:24:50 поподне »
Evo opet sam napao igraca boris1313 i trebale su mu sada manje od deset sekundi i nemojte da pricate kako nisam lepo video ili tako nesto kada su skoro svi iz top 10 imali spijune kod njega i posmatrali ovo. Sta jos treba jel treba i priznanje da izvucem iz njega!!!!!!!!!!!!!!!! >:(

Јави се приватном поруком Мартини и договори се са њом да га она провери... То је једина солуција могућа.
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #18 послато: децембар 13, 2012, 21:55:27 поподне »
leso ti bas imas problem sa tim borisom....hmhm,jedino da ga martina proveri sto kaze crvena zvezda,nema druge,previse slucajnosti...

le$a

  • Гост
Одг: Brzina vojske
« Одговор #19 послато: децембар 14, 2012, 10:43:38 пре подне »
Evo jos jedne kao sto neki vole da kazu slucajnosti.
Sinoc iz saveza dosta nas je ostalo u igri do nekih 4h po serverskom vremenu. Oko 1h po serverskom vremenu poslali smo ovaj nalog na odmor modul zato sto se njegov gazda ne javlja evo i dokaza da izracunate tacno vreme kada je poslat http://clip2net.com/s/2Bs7z. Ovaj napad na njega mi dok smo bili u igri u opste nismo ni vodeli verovatno zato sto se tada nije ni desio. A kako se ovo desilo nemojte me pitati zato sto ni mi ne znamo http://clip2net.com/s/2Bsc3 . Cisto tek malopre kada smo ulazili u igri imali smo sta i videti. Da sam ja nesto ovde vise nista ne bih pitao a ni trazio kao dokaz nego bih ih posmatrao svaki sekund da opet pocnu da rade nesto kao sto su do sada radili. Mogu da prepostavim sta ce jedna osoba sa ovog foruma odmah reci. A da odgovorim odmah na to pitanje. Nismo mi toliko glupi pa da ne znamo pravila. Znamo mi dobro da se napad vazi ako je poslat pre odlaska na odmor modul A nismo ni coravi pa da nismo videli da je taj napad u opste nije ni bio poslat. Taj napad on u opste nije ni poslao pre zakljucenja odmor modula. I nije daleko od kekeche tako da bih stigao mnogo ranije. Koliko vidim ovde ako udjes u ratu sa bugarima mozes se odmah predati do i tebi ne nameste neku radnju.
« Последња измена: децембар 14, 2012, 10:53:30 пре подне le$a »

le$a

  • Гост
Одг: Brzina vojske
« Одговор #20 послато: децембар 14, 2012, 10:57:39 пре подне »
Da napomenem za ove koji spadaju u IO tim. Ta dva igraca u opste nisu daleko jedan od drugog. mozete proveriti u ovom R23. Sto znaci da za napad je trebalo malo vremena. Koliko vidim ovi nas gazi a svi cute. Izgleda da je stvarno legalizovan lov na Srbe na bilo koje nacine.  >:( >:( >:(

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #21 послато: децембар 14, 2012, 10:57:55 пре подне »
Evo jos jedne kao sto neki vole da kazu slucajnosti.
Sinoc iz saveza dosta nas je ostalo u igri do nekih 4h po serverskom vremenu. Oko 1h po serverskom vremenu poslali smo ovaj nalog na odmor modul zato sto se njegov gazda ne javlja evo i dokaza da izracunate tacno vreme kada je poslat http://clip2net.com/s/2Bs7z. Ovaj napad na njega mi dok smo bili u igri u opste nismo ni vodeli verovatno zato sto se tada nije ni desio. A kako se ovo desilo nemojte me pitati zato sto ni mi ne znamo http://clip2net.com/s/2Bsc3 . Cisto tek malopre kada smo ulazili u igri imali smo sta i videti. Da sam ja nesto ovde vise nista ne bih pitao a ni trazio kao dokaz nego bih ih posmatrao svaki sekund da opet pocnu da rade nesto kao sto su do sada radili. Mogu da prepostavim sta ce jedna osoba sa ovog foruma odmah reci. A da odgovorim odmah na to pitanje. Nismo mi toliko glupi pa da ne znamo pravila. Znamo mi dobro da se napad vazi ako je poslat pre odlaska na odmor modul A nismo ni coravi pa da nismo videli da je taj napad u opste nije ni bio poslat. Taj napad on u opste nije ni poslao pre zakljucenja odmor modula. I nije daleko od kekeche tako da bih stigao mnogo ranije. Koliko vidim ovde ako udjes u ratu sa bugarima mozes se odmah predati do i tebi ne nameste neku radnju.

Апсолутно је немогуће да неко нападне играча на одмор модулу...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

le$a

  • Гост
Одг: Brzina vojske
« Одговор #22 послато: децембар 14, 2012, 11:00:52 пре подне »
Znam da je nemoguce. A mi smo bili u igri do neki 4h -4:30 po serverskom vremenu trenutno smo u dva rata pa smo se fokusirali tog jutra na drugi a taj nije se u opste desio u to vreme zato sto smo posmatrali tabelu.. Zamolicu one koji ne veruju u ove neka odu u R23 i da provere daljinu izmedju oba igraca msm da ce im tek tada biti sve jos jasnije da je prevara neka u pitanju.

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #23 послато: децембар 14, 2012, 11:01:21 пре подне »
i ja mislim da je to nemoguce...ali crvena zvezdo pogledaj,covek je stvarno poslat na odmor oko 1h a u bitke se vidi da se napad dogodio posle 3h znaci to stvarno nije covek nesto izmislio,a znam i da nije moguce,mislim stvarno ne stajem na niciju stranu ali ovo martina treba podhitno proveriti....

le$a

  • Гост
Одг: Brzina vojske
« Одговор #24 послато: децембар 14, 2012, 11:02:45 пре подне »
Ja koliko sam video za ovaj rat prevare i neke ne objasnjive stvari toliko nisam video za sve ovo vreme koje sam igrao do sada.  ???

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #25 послато: децембар 21, 2012, 06:48:53 пре подне »
e drug :) sledeci put uslikaj wrijeme shpijunaze kada tog borisa prolazish...i kada skloni wojsku takodje uslikaj....
onda lagano ne morash samo da kreshtish owde na srpski forum wec i na internacionalne...swakome se obracaj :) bukwalno obidji swakog...
i interesuje me je li shta rijesheno powodom odmor modula igracha iz twog saweza? poshto ne widim nijedan odgowor...

le$a

  • Гост
Одг: Brzina vojske
« Одговор #26 послато: децембар 21, 2012, 15:11:14 поподне »
Ja sam lepo rekao na pocetku ali kao sto sam i mislio, ovi koji obilaze forum traze od mene da to prijavljujem preko licne poruke, pa onda zasto u opste postoji ovaj forum ako ne gledaju teme i sami da pokusaju da srede taj problem. Dobio sam odgovor da koristi nesto snap-off ili tako nesto se zove, a kaznu nikakvu nije dobio. Samo su mi rekli sta koristi. Mislim da nema potrebe vise nista da kazem  :-X

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #27 послато: децембар 21, 2012, 19:21:23 поподне »
Ја сам ти рекао да пошаљеш приватну поруку Мартини како би га што пре она проверила, уместо да тражи по форуму где је ко кога пријавио и шта да провери... ;)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже zlatkot

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #28 послато: јануар 06, 2013, 01:35:34 пре подне »
Znaci ovo jesramota sta se desava u 23..,a vi nasi moderatori il vec koji ste k.... uzimate dijamante igrate po nekim svetovima i bole vas mnogo za ostale Srpske igrace...

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #29 послато: јануар 06, 2013, 01:55:20 пре подне »
Znaci ovo jesramota sta se desava u 23..,a vi nasi moderatori il vec koji ste k.... uzimate dijamante igrate po nekim svetovima i bole vas mnogo za ostale Srpske igrace...

Припази на речник. Следећи пут за такво понашање ћеш бити санкционисан.
Изнеси проблем, и аргументе, и неко из ИО Тима ће проверити...  8)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg