Анкета

Шта мислите о музици и сликама?

Музика је супер а и слике...
4 (40%)
Музика је супер али слике не...
1 (10%)
Музика не ваља али слике су добре...
2 (20%)
Не ваља ни музика ни слике...
3 (30%)

Укупно гласова: 10

Аутор Тема: Мишљење о музици и сликама?  (Прочитано 845 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Мишљење о музици и сликама?
« послато: новембар 29, 2012, 14:16:48 поподне »
Овде можете дискутовати о новим променама :)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Мишљење о музици и сликама?
« Одговор #1 послато: новембар 29, 2012, 14:21:31 поподне »
Brate crvena zvezdo  ;D ja ne znam ko je u toj organizaciji ove imperije zaduzen za ove inovacije, svaka cast, podrzavam svaki vid inovacije, ali zar nije bilo pametnije da su uveli zvucno obavestavanje kada te neko napada na primer nego sto su bacili pare na cvrkut ptica, riku krava i kokodakanje kokoski.... mislim da je ovo jedna obicna glupost koja samo priblizava imperiju igrama sa fejsbuka od kojih beze igraci sa imperije.... sto se tica slika....ok su ali muzika! strasno....

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Мишљење о музици и сликама?
« Одговор #2 послато: новембар 29, 2012, 14:22:16 поподне »
ok,ok,cek ovde da diskutujemo o tome hehe,meni muzika ne znaci nista jer po ceo dan slusam neku drugu vrstu...a za ove promene jedino mi frka sto se moram navikavati na novo inace nisu lose slikice,mada ce neko verovatno da kaze drugacije,malo je previse boje za srednjovekovnu igru

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Мишљење о музици и сликама?
« Одговор #3 послато: новембар 29, 2012, 14:28:26 поподне »
Понекад се и ја запитам чија је уопште идеја да се тако нешто уведе... Али шта сад, немамо куд, будимо срећни што звук може да се искључи иако мислим да није баш катастрофалан, чак шта више ок ми је некако...
Док слике са друге стране су само нови вид шарениша али могу рећи да су их добро одрадили за разлику од сличица за војску које су ми и даље одвратне :D
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Мишљење о музици и сликама?
« Одговор #4 послато: новембар 29, 2012, 14:30:48 поподне »
Понекад се и ја запитам чија је уопште идеја да се тако нешто уведе... Али шта сад, немамо куд, будимо срећни што звук може да се искључи иако мислим да није баш катастрофалан, чак шта више ок ми је некако...
Док слике са друге стране су само нови вид шарениша али могу рећи да су их добро одрадили за разлику од сличица за војску које су ми и даље одвратне :D

ma ajde za slike tu i tamo.... sto ti kazes malo su i bolje od sarenila vojske ali brate jurisamo na brazilce , turke, rumune i ostalu ekipu uz riku krava i kokodakanje kokosaka... neka uvedu onda tamo i istrazivanja u vezi heklanja, pospremanja kokosinjaca, stala i slicno....  ;D ;D ;D

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Мишљење о музици и сликама?
« Одговор #5 послато: новембар 29, 2012, 14:31:57 поподне »
ma ajde za slike tu i tamo.... sto ti kazes malo su i bolje od sarenila vojske ali brate jurisamo na brazilce , turke, rumune i ostalu ekipu uz riku krava i kokodakanje kokosaka... neka uvedu onda tamo i istrazivanja u vezi heklanja, pospremanja kokosinjaca, stala i slicno....  ;D ;D ;D

Хахаххахаха, оће да нас натерају да сви пређемо у фармере па да имамо и звучну подршку... :D :D :D
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Мишљење о музици и сликама?
« Одговор #6 послато: новембар 29, 2012, 14:32:32 поподне »
a sta ima veze,zanimljivo muzika je u stilu srednjeg veka a slikice malo previse sarene a ti milojko nemoj da se zalis dok kokoske i krave melju mi da deremo brazilce  ;D ;D ;D

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Мишљење о музици и сликама?
« Одговор #7 послато: новембар 29, 2012, 14:35:48 поподне »
a sta ima veze,zanimljivo muzika je u stilu srednjeg veka a slikice malo previse sarene a ti milojko nemoj da se zalis dok kokoske i krave melju mi da deremo brazilce  ;D ;D ;D

veruj mi buraz da sam batalio fejs jer mi muka ok kojekakvih zahteva za farmville i ostale igre tog tipa i sada i ovde me proganja krupna stoka i zivina  ;D ;D ;D

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Мишљење о музици и сликама?
« Одговор #8 послато: новембар 29, 2012, 20:33:48 поподне »
Brate crvena zvezdo  ;D ja ne znam ko je u toj organizaciji ove imperije zaduzen za ove inovacije, svaka cast, podrzavam svaki vid inovacije, ali zar nije bilo pametnije da su uveli zvucno obavestavanje kada te neko napada na primer nego sto su bacili pare na cvrkut ptica, riku krava i kokodakanje kokoski.... mislim da je ovo jedna obicna glupost koja samo priblizava imperiju igrama sa fejsbuka od kojih beze igraci sa imperije.... sto se tica slika....ok su ali muzika! strasno....
POdrzavam moglo bi ovako nes da se uradi :D