Аутор Тема: Transport izmedju poseda  (Прочитано 402 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Kadzo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Transport izmedju poseda
« послато: јануар 06, 2014, 16:15:07 поподне »
Kada saljem iz provincije u prestonicu sredstva ili obratno idu sva poslata sredstva. Pa zar nema negde da se odredi koliko sredstava da se posalje. Meni na primer treba samo 5.000 drva u provinciji, a u predstonici imam na primer 70.000 drva i nelogicno mi je da mi prebaci sva drva a treba mi samo jedan mali deo od toga.

Da li negde postoji negde to da se regulise cifra koliko se salje iz jedno u drugo mesto. Glupo je slati sva sredstva. Da li mi mozete pomoci oko ovoga.

Unapred zahvalan na pomoci,

Branko

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Transport izmedju poseda
« Одговор #1 послато: јануар 06, 2014, 16:21:20 поподне »
u gradjevini transportna stanica,kada otvoris,jednostavno ukucas kolicinu resursa i provinciju iz koje zelis poslati,ti verovatno ides na trenutni transport svih drva posebno dugme,neznam jel igras v5 ili v6 da ti slikam  :)

Ван мреже Kadzo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Transport izmedju poseda
« Одговор #2 послато: јануар 06, 2014, 16:36:33 поподне »
Hvala, uspeo sam bas onako kako si mi objasnio.

Jos jedno pitanje:

Prosli put mi je isto nesto zapelo i slikao sam ekran i kada sam hteo da Vam postavim sliku da vidite to o cemu pricam, ja nisam mogao ovde da je ubacim. Obicno kad se pritisne ikona za sliku otvori se novi prozor i ti sa svog komjutera izaberes sliku i ubacis.

Objasni te mi kako to ovde funkcionise. Nije valjda da moram rucno da ukucavam putanju ?

Unapred zahvalan,

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Transport izmedju poseda
« Одговор #3 послато: јануар 06, 2014, 17:28:18 поподне »
Hvala, uspeo sam bas onako kako si mi objasnio.

Jos jedno pitanje:

Prosli put mi je isto nesto zapelo i slikao sam ekran i kada sam hteo da Vam postavim sliku da vidite to o cemu pricam, ja nisam mogao ovde da je ubacim. Obicno kad se pritisne ikona za sliku otvori se novi prozor i ti sa svog komjutera izaberes sliku i ubacis.

Objasni te mi kako to ovde funkcionise. Nije valjda da moram rucno da ukucavam putanju ?

Unapred zahvalan,

Поставите скриншот то јест снимак екрана.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Kadzo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Transport izmedju poseda
« Одговор #4 послато: јануар 06, 2014, 18:14:55 поподне »
Snimim ekran imam poseban program za to i ta na primer slika se nalazi u nekom folderu kod mene. Moje pitanje glasi: Kako sada da ja tu sliku sa mog komjutera ubacim ovde da vam pokazem. To je moje pitanje.

Kad kliknem na ikonicu slike iznad izlazi mi ovo - ( ) - i sta ja trebam ovde da radim. Da li da rucno ukucavam putanju ili ...

Nije mi ovo bas jasno !

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Transport izmedju poseda
« Одговор #5 послато: јануар 06, 2014, 19:39:04 поподне »
ako sam dobro shvatio pokusavas direktno da ubacis sliku na forum,mozda ti je lakse samo slikati i izbaciti light shot,takodje jednostavno se otvara slika,obicnim klikom na link :) izvoli program za slikanje http://app.prntscr.co​m/ 
« Последња измена: јануар 06, 2014, 19:41:15 поподне madjasrbija »