Аутор Тема: Питањ за мартину РС протв ХР  (Прочитано 487 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

markoUSA

  • Гост
Питањ за мартину РС протв ХР
« послато: април 09, 2015, 01:08:12 пре подне »
Замолио бих Вас да ми одговорите колико има Хрватска администратора.
Приметио сам у световима у којим играм да поједини Хрватски савези у којим играју неки админи или модератори (не знам шта су, поједини играчи имају разне привилегије.
Пробаћу да појасним. Пријавим намештену битку дана (знам да је договорена и не бих даље о томе) у суботу вече, Хрватском администратору. После пола сата ми стиже одговор да је битка регуларна.
1. Због чега њихов админ је доступан 24 сата а наш не?
2. Да ли стручна служба (тако сте је Ви у једном одговору мени назвали)која проверава битке ради суботом увече ако је битка била у суботу.

Наш играч договори битку са Хрватским играчем ресе за ресе, нашег играча банују а њиховог не. Ако је нерегуларна битка онда би требало обојицу да банују.
Нема играча који озбиљно игра а да није наместио ресе на пијацу неком или да је њему неко наместио. Због чега се углавном наши играчи кажњавају и због чега без пријаве хрватски админи проверавају наше играче.
Када им ни сва ова тактика не успе онда прибегавају најподмуклијим смицалицама, тако да траже наше играче који су нешто неком написали на зид а да то послужи да би се ућуткао. Примера има много а најчешће се дешава кад неко, неком свом пријатељу из другог савеза напише да је педер или да је највећи примач на мапи (наравно да се знају и да тај играч није пријавио то).
Занима ме да ли имате евиденцију који админ проверава играче и да ли је за проверу потребна пријава или може сваки админ по свом нахођењу да врши провере.
Могао бих да наводим још много примера њиховог саботирања али осећам да је све узалуд па бих Вас замолио да ми одговорите барем на део постављених питања. Хвала

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Питањ за мартину РС протв ХР
« Одговор #1 послато: април 09, 2015, 07:19:25 пре подне »
Радно време подршке је сваког радног дана од 09:00 до 17:30 сати по времену сервера (ВПГ+2).

Хрватска има једног администратора и 2 или 3 модератора.

Ви сте овде изнели низ оптужби на глобалном нивоу о некој теорији завере која не постоји јер као што се играчи морају придржавати правила игре тако се морају и сви радници империје онлине придржавати истих.

Не постоји могућност да неко буде кажњен ако за то не постоји основа, конкретан пример су псовке за које сви добијају казне.

Ако имате конкретно шта да пријавите урадите  то на support_rs@imperialsupport.org .

Администорори раде по пријави што значи било какав вид  варања мора бити пријављен да би се проверио.


Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

markoUSA

  • Гост
Одг: Питањ за мартину РС протв ХР
« Одговор #2 послато: април 09, 2015, 15:31:57 поподне »
Хвала на исцрпном одговору господине Иване. Ја нисам изнео никакву теорију завере већ чинњенице како помажу Хрватски администратори своје играче. Ви одмах то негирате и колико сам схватио сматрате да сам луд или блесав. Знам ја када је радно време администратора јер сам више пута контактирао исте.
Да ли можете да ми објасните како неког ућуткају у 03,00 часа, како је могуће да сам добио овај меил у недељу од Кристине (хрватски админ) http://prntscr.com/6rk55y , како је могуће да се наши најболји играчи кажнјавају за исто оно што је урадио и Хрватски играч.
Хтео бих да додам да ову тему овде покрећем да и други играчи кажу своје мишљење или искуство а уједно да виде одговор нашег администратора.

Претпостављам да Ви годсподине Иване знате хрватске модераторе што не значи да су они поштени и да преко свог администратора не утичу на поједине ствари, да ли тако што пријављују одређене играче или на неки други начин, ја не знам али знам да у нашу заштиту је ретко кад неко стао или можда ја имам такво искуство. 

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Питањ за мартину РС протв ХР
« Одговор #3 послато: април 09, 2015, 15:35:57 поподне »
Хрватска има једног администратора и модераторе као и Србија. Што се тиче ућуткивања, такве казне дају наши помоћници а не ми, администратори. Можете добити одговор и у суботу и недељу уколико администратор дежура.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

markoUSA

  • Гост
Одг: Питањ за мартину РС протв ХР
« Одговор #4 послато: април 09, 2015, 17:05:54 поподне »
Хрватска има једног администратора и модераторе као и Србија. Што се тиче ућуткивања, такве казне дају наши помоћници а не ми, администратори. Можете добити одговор и у суботу и недељу уколико администратор дежура.
Хвала на одговору.
Да ли могу да знам ко може да даје казне за недозвољену трговину и за нерегуларну битку?

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Питањ за мартину РС протв ХР
« Одговор #5 послато: април 09, 2015, 17:09:15 поподне »
Искључиво администратори.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже nenad79

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 57
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: Питањ за мартину РС протв ХР
« Одговор #6 послато: април 16, 2015, 08:22:15 пре подне »
ah marko pa nece ti sigurno reci tako je...ako si to ocekivao onda si stvarno naivan :) pretprosle ere su radili i gore stvari bas je bilo svega od kupovine dijamanata preko duncan-a i tiger-a za 6-7 eura 600 dijamanata do dojava o napustenim carstvima pre vremena i banovanja igraca za neke stvari koje nemaju veze sa zivotom (tipa prebacivanje resursa preko marketa) sto da si vidovita zorka nebi mogao da znas...a i neka ih oni imaju svoje trikove mi imamo nase igra bi vrv bila dosadna da nije tako ;) ali nikada nisu uzeli medalju doduse u hr/rs 8 nznm na kom ti serveru igras...ali opusteno mogu reci da je hr/rs 8 najtezi server za igru...ovi internacionalni nemaju veze sa zivotom...a i vidim da su stranci poceli da dolaze u hr/rs...treba uvesti pravilo ko osvoji jesenju eru njemu idu dve zlatne medalje i to u najmanju ruku hahha

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: Питањ за мартину РС протв ХР
« Одговор #7 послато: април 30, 2015, 21:57:01 поподне »
od kupovine dijamanata preko duncan-a i tiger-a za 6-7 eura 600 dijamanata do dojava o napustenim carstvima pre vremena i banovanja igraca za neke stvari koje nemaju veze sa zivotom (tipa prebacivanje resursa preko marketa) sto da si vidovita zorka nebi mogao da znas
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X
Nisu valjda to radili. cccccccccc. Teško mi je da u to poverujem jer mi je poznato da su oni fer i pošteni igrači.   Čudim se, baš se čudim.     :D