Аутор Тема: problem  (Прочитано 758 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже furNeR98

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +2/-0
    • Погледај профил
problem
« послато: октобар 30, 2013, 16:19:28 поподне »
Neko mi je uso na nalog pre oko 3 sata i promenio sifru i izasao iz saveza...sa njim su nestali jos 20 kupljenih dijamanta i vojska je ostala cela na polju...Ne znam kako da saznam ko je ulazio.Samo znam da je pricao na hrvatskom jer sam video proslost privatnih poruka ali nigde se ne spominje koji je taj :( Molim za pomoc ako je ikako moguce...Nalog sam vratio pomocu maila ali dijamanti su mi nestali :(

Ван мреже Beloglavi.Sup.

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 185
  • Углед: +28/-11
    • Погледај профил
Одг: problem
« Одговор #1 послато: октобар 30, 2013, 16:32:44 поподне »
furner i nama se to desilo al nismo imali dija , vojska je rasformirana,spijuni,izasao je iz saveza , digao veliki kredit...

Ван мреже furNeR98

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +2/-0
    • Погледај профил
Одг: problem
« Одговор #2 послато: октобар 30, 2013, 16:45:21 поподне »
meni je sve na mestu neko iz istre je mogo da napadne sva vojska je bila na polju taj je povuko vojsku sa offa sto sam poslao pre nego sto sam se vratio iz skole...jedva sam se izbavio iz minusa

Ван мреже Beloglavi.Sup.

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 185
  • Углед: +28/-11
    • Погледај профил
Одг: problem
« Одговор #3 послато: октобар 30, 2013, 16:49:33 поподне »
ja bar znam ko zna ko je to uradio http://prntscr.com/20r2ud

Ван мреже furNeR98

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +2/-0
    • Погледај профил
Одг: problem
« Одговор #4 послато: октобар 30, 2013, 16:56:00 поподне »
sunce ti :O kakve rese pokupio bojancini...taman sam hteo da podignem 10h i sad nemam dija nizasta...idem u minus ko besan i gine stanovnistvo...samo ne znam sta je taj lik radio kod mene uopste kad 3 njih samo znaju moju sifru iz saveza

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: problem
« Одговор #5 послато: октобар 30, 2013, 22:17:31 поподне »
Neko mi je uso na nalog pre oko 3 sata i promenio sifru i izasao iz saveza...sa njim su nestali jos 20 kupljenih dijamanta i vojska je ostala cela na polju...Ne znam kako da saznam ko je ulazio.Samo znam da je pricao na hrvatskom jer sam video proslost privatnih poruka ali nigde se ne spominje koji je taj :( Molim za pomoc ako je ikako moguce...Nalog sam vratio pomocu maila ali dijamanti su mi nestali :(

Пошаљи имајл на support_rs@imperialsupport.org
Наведи корисничко име налога, свет у којем играш и опиши све што се десило како би ујутру одмах утврдили шта се десило и да ли постоји могућност да ти врате дијаманте,тј. надокнаде штету коју си претрпео на налогу.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator