Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 13999 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #195 послато: децембар 29, 2012, 15:42:09 поподне »
Ledeni prestani sa svim,nema smisla nista od ovoga svi kji citaju ovo mislim da se smiju svima nama jer svi dozvoljavamo da igrca bude vaznija od nas samih,budi ono sto jesi a ne da te vide tako kao nekog ko ce da padne i da se svadja sa njima niko nije vrijedniji od tebe samog zaamti to :) Pljuje te isti onaj kome si ti vjerovao,imaj svoj zivot i usti ih nek zive ovdje! ;)  :-*

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #196 послато: децембар 29, 2012, 15:43:10 поподне »
Otključao sam temu i napomenuo bez vređanja a sada se nađe neki tamo KILLERUBICA da leči svoje komplekse vređajući druge.
Napomenuću sledeće stvari:

Ova igra ima automatsku blokadu ukoliko neko pređe određenu količinu nečega.
Jako je čest primer da neko pređe taj limit nakon čega ga sistem automatski blokira a administratori nakon provere tog računa mogu isti momentalno odblokirati kada se utvrdi da su tu količinu resursa stekli odnosno vojske napravili ili stekli.


Tiger je nakon opisanog slučaja odblokirao dva igrača koji su prethodno blokirani zbog prevelike količine nečega a ukoliko im je dao dijamante to je učinio u znak izvinjenja zbog nemilog događaja.

Sramota je da neki toliko vređaju i napadaju a siguran sam da je svako od vas  imao situaciju da na nekoga pošalje dogovoreni napad kako bi uzeo resurse od prijatelja koji planira da odustane od igre... ili samo želi da pomogne razvijanju vašeg računa.

Prekršaj nameštanja rata je identičan ovom primeru koji sam naveo.

Što se tiče vraćene savezne vojske ,o tome trenutno nemam komentar... do daljnjeg.



Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #197 послато: децембар 29, 2012, 15:43:47 поподне »
http://prntscr.com/niwjb  evo ti jowke pa ti vidi ovo ja sam stavi da sam iz japana ,sramota me je da kazem da sam srbin jer ono sto su ovi prevaranti odradili i sto pokusavaju da odrade tera me da se stidim svog naroda, dokazano je da su od naseg komandira pomerali vojsku i seru o nekim namestrenim ratovima , i za vasu informaciju poremeceni rasplazi mi smo pre tih ratova imali 200k balista a juce 350 a danas vec 420k ja trenutno na obuci imam 10k pa izvolite prijavite sve to neka se proveri , svi ste kao sise zadnje pod zastitom ne mozete ni da goldate a problem vam sto se mi razvijamo , naucite da igrate pa onda pricajte o igri (ili nastavite da igrate gde vec igrate ostavite se 105 mi smo elita za vas skupili ste ceo server da vam donira kate i popusili ste opet da niste varali ne bi nas ni ogrebali )

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #198 послато: децембар 29, 2012, 15:45:08 поподне »
napadaju administratore bez veze ... a koliko sam razumeo radi se o nekom hrvatu administratoru ?

znam koga naadaju,odgovorila sam skorionu na jednu oruku prije st je naisao ;) zna on na sta sam ja misila.A da naadaju sve redm vredjaju ovdje i zvijezdu sve redom,zato ovo i ispada smijesno iskreno govoreci,ako se slazes!?

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #199 послато: децембар 29, 2012, 15:45:17 поподне »
opet dolayimo u situaciju da nas uce kako igrati. da nas uce kako igrati i objasnjavaju sta je moderator xaxxaxaxxxaxaxxax. e moji vi , mnogi nickovi iz ove price su  jos pre par godina imali ponude ne da budu  moderatori vec administratori ove igre, tako da manite se corava posla pricate sa ljudima koji imperiju  drze u malom prstu..mogu ti i iskopirati mejl o pozivu licno za acc TUTUBAN. to sto smo odbili to je nasa stvar, prosto, jos tada smo bili vizionari i branioci svoje zastave i predstavljali je na najbolji nacin, ostavljajuci za sobom samo postovanje i respect protivnika. rec  je za nas svetinja, borba jedan na jedan takodje. a i nismo tip ljudi, posto mnoge prisutne poznajem godinama koji i u zivotu i na igrici imaju cenu. prihvatanjem poziva bili bismo u situaciji da moramo praviti kompromise, nekada cutati na nepravdu ucinjenu nasim igracima zarad svog posla. a ima onih koji na to ne mogu pristati. ali, i ako pristanes, za to dobijas platu, onda se potrudi da budes prvo korektan, sposoban, realan koliko god je to moguce. a ne da dajes izjave , u najmanju ruku smesne, pa ako kazes da kao  moderator imas ogranicena prava, ne mozes da utices na neke stvari kao neko iynad tebe...onda budi korektan ne komentarisi i ne presudjuj ti i ne uci nas kako treba igratui i da li neko vara ili ne. nemoj sam sebi biti kontradiktoran. ima admina koji korektno obavljaju svoj posao bpa se malo ugledaj na njih

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #200 послато: децембар 29, 2012, 15:46:34 поподне »
MO38 izvini za ovu zadnju poruku nisam video tvoju ali starno su mi preko glave , necu vise ni jedan komentar da stavim evo neka uzivaju u svojim lazima i neistinama ,

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #201 послато: децембар 29, 2012, 15:50:34 поподне »
http://prntscr.com/nixgm
SILNI OBILICI STA BI ONI BEZ PRAZNICNE ZASTITE >>>> DA NE TREBAM MOZDA JA FDA PRAVIM BALISTE ZA VAS ?

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #202 послато: децембар 29, 2012, 15:52:30 поподне »
imamo alternativu...ne doyvoljavam da mi niko vredja inteligenciju , prijatelje i saigrace...STOP . neko mi je skoro rekao da je pocela nova strateska igra jako zanimljiva koja ima trenutno preko 350 000 regstrovanih igraca....pa cu im besplatno odraditi marketing, a vama pozdrav, za moj nivo vi ste unazadili igru 2 lv ispod  ;)  i da ne zaboravim , srecni praznici svim prisutnim igracima bey obzira odakle su, sve najbolje u igri i zivotu zelim...IO timu takodje, iyvinite ovako praznih ruku, ali vi ni jedan jedini euro od mene dobiti vise necete ;D

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #203 послато: децембар 29, 2012, 15:52:45 поподне »
Ukoliko neki savez ima komandira koji je toliko dosledan da za šifru stavi 111111 ili 123456 ili slično po meni treba da ispašta a ne da traži povraćaj vojske.
Jedan takav član je karika koja kada pukne sa sobom povlači čitav savez.
To je moje mišljenje,i ako je situacija takva smatram da nije bilo osnova da se vrati vojska savezu.

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #204 послато: децембар 29, 2012, 15:56:37 поподне »
ja cu da odgovorim,nije bila takva sifra,i nek osaljen nam taj kome je on dao sifru,covjek ih je sam pitao da mu kazu kome je dao sifru,ali niko se ne javlja!Zato sad slobodno zavrsimo temu odo da skuljam rese da se zale oet kako imamo vojsku a oni je nemaju i imaju manje a omjer oni 10M vojske mi imali oko 8!:)

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #205 послато: децембар 29, 2012, 15:59:04 поподне »
MO38 taj komandir je moj prijatelj u realnom zivotu i ima 50 godina i njegova sifra je kombinacija slova i brojeva i niko je nije znao osim mene jer igramo 3 realma zajedno i nigde nismo ni pisali o toj sifri , tako da opcija lake sifre otpada jer sifra nije bila jednostavna i providna i preko tog acc su nekako provalili sifre u cro /srb2 u savez Maximus gde sam ja dva realma bio vodja i igra tamo ovu eru preskacem i --skorpion-- mi je napisao par poruka dok sam bio bebysiter mikcu sada cu to ovde javno zalepiti da vide svi kakav je on 

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #206 послато: децембар 29, 2012, 16:00:06 поподне »
Pa i ako je on dao šifru nekome to je isti slučaj.
Savez je imao slabu kariku na mestu komandira i treba da ispašta!
Jasno u pravilima piše da je zabranjeno bilo kome davati šifru.

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #207 послато: децембар 29, 2012, 16:01:21 поподне »
Ti dakle ledeni tvrdiš da je njemu neko "hakovao" nalog?

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #208 послато: децембар 29, 2012, 16:03:28 поподне »
Apelujem ponovo i zadnji put, da se oduzmu baliste koje su vracene iz razloga sto acc njihovog komandira nije hackovan i administrator koji je napravio gresku i naseo na pricu o hackovanom acc neka ispravi svoju gresku i svima nam se lepo izvini.

- Ja imam screenshot u kome je sa tog profila poslata poruka koja sadrzi password i jos tamo nekog teksta zasto je daje...

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #209 послато: децембар 29, 2012, 16:05:02 поподне »
daj dokaz za to hakovanje ???