Аутор Тема: Генерална дискусија  (Прочитано 17471 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже pro-lupo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #30 послато: октобар 30, 2012, 09:20:16 пре подне »
pozdrav svima,ja najvise volim kad bogate strance nateram da kupe jos dijamanata :) bice puno interesantnih reprezentacija na svetskom kupu.Mi iz Crne Gore smo na proslom prvenstvu bili oko 30 mjesta i po vojnim i po ekonomskim bodovima,plasiralo se bilo 30 igraca ali je u startu bilo 28 ucesnika a kasnije jedna polovina ekipe nije skoro ni igrala tako da smo mi zadovoljni ucinkom,ove godine od 15 nas,za 10 garantujem aktivnu igru a 5 ljudi ne poznajem ali se nadam i njihovoj dobroj igri,moja iskustva sa proslog su samo rokajte vojske protivnika to uliva strah a nemogu vam poslati poruku da prestanete :)

Ван мреже wi3ard

  • Редов
  • *
  • Поруке: 14
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #31 послато: новембар 01, 2012, 18:23:53 поподне »
znaci sve gore i gore pa koj moj diraju ja stvarno nerazumem niko im nije trazio da menjaju bilo sta ovratno!!!
wi3ard

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #32 послато: јун 21, 2013, 19:10:18 поподне »
svaka cast rose na rang listi brazilaca,to je pravi reporter  :D
i tu ima dosta zanimljivih imena,bas teskih dijamantosa cccc bice bogami opaka konkurencija bugarima hmhmhmh
« Последња измена: јун 21, 2013, 19:11:13 поподне madjasrbija »

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #33 послато: јул 30, 2013, 15:22:58 поподне »
evo i mene dobar dan :D

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #34 послато: јул 30, 2013, 15:30:02 поподне »
zar vas toliko boli jako sto cemo mi biti prvaci susedi :D cemu tolika zavist Hrvatskoj zlatnoj medalji ,umjesto da se veselite skupa sa nama vi pljujete po nasoj medalji i igri :D cemu to priznajte bolji ste od nas tako recite cemu jal :D naucite nesto iz nase igre mozda slijedece prvenstvo ne budete 8 ili 9 mozda budete 5 :D pitajte me za savjet mozda vam mogu pomoci kako doci do medalje a ne vrijedjati ako me shvacate

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #35 послато: јул 30, 2013, 15:34:05 поподне »
slobodno pitajte majstora imperije online :D mozda nesto i naucite zato sam tu da vam otvorim oci kako se igra na zlato na svjetskom prvenstvu :D

Ван мреже majstorinho87

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #36 послато: јул 30, 2013, 15:42:43 поподне »
mandjo..upravo krades ono sto smo mi pricali, ti si taj kao i kokocar koji ste prvi pljuvali po nama i nasim ratovima, vama niko nista nije rekao za vase prvo mesto cak sta vise par nas vam je i cestitalo, ali vi ste i to nekako shvatili kao provokaciju  :o

a ti decko ocito imas neke velike komplekse i trebao bi malo da se posvetis tome

http://prntscr.com/1idam4

ot tih 109 postova bar 100 puta si spomeno nas, cak sam se zapitao da nisi neki nas obozavatelj ? :D
« Последња измена: јул 30, 2013, 15:45:19 поподне majstorinho87 »

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #37 послато: јул 30, 2013, 15:43:27 поподне »
ipak sam ja i jos 14 nas za koji dan svjetski prvaci ,znaci znamo puno o ovoj igri :D vise nego bilo ko drugi a kako znamo pa svjetski prvaci smo :D

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #38 послато: јул 30, 2013, 15:45:48 поподне »
mandjo..upravo krades ono sto smo mi pricali ti si taj kao i kokocar koji ste prvi pljuvali po nama i nasim ratovima, vama niko nista nije rekao za vase prvo mesto cak sta vise par nas vam je i cestitalo, ali vi ste i to nekako shvatili kao provokaciju  :o

a ti decko ocito imas neke velike komplekse i trebao bi malo da se posvetis tome

http://prntscr.com/1idam4

ot tih 109 postova bar 100 puta si spomeno nas, cak sam se zapitao da nisi neki nas obozavatelj ? :D
kojim ratovima :D ubiit brazil pa to sam uneredim :D brazil i jos takvih 5 repki skupa sa brazilom da igraju sami protiv mene :D

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #39 послато: јул 30, 2013, 15:47:10 поподне »
covjece jel ti shvacas da smo mi unistili sve repke ovog svijete time sto smo prvi zlato se gleda ne vojni bod svi nam gledaju u ledja ako me shvacas

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #40 послато: јул 30, 2013, 15:51:40 поподне »
jedini pobjednik je hrvatska u ovome trenutku sada,ok vasi ratovi su ok isto priznajem ali to nije cilj ove igre sada ni ovog svjetskog prvenstva ali ok sta je tu je ja cu se zadovoljiti sa zlatnom medaljom i podizanjem pehara kao sto ce te se vi zadovoljiti vasim vojnim

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #41 послато: јул 30, 2013, 15:53:56 поподне »
ali evo opet sa fer i dosao sam na vas forum i bit cu tu za vas mozete me uvjek pitati nesto o imperiji i spreman sam vam pomoci uvjek da postanete jos bolji igraci

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #42 послато: јул 30, 2013, 15:54:13 поподне »
Ова тема је започета на  српском језику, те вас све љубазно молим да у складу са правилима форума пишете у теми оним језиком којим је тема започета .

Правила форума кога занимају можете пронаћи у следећој теми

http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=62.0

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #43 послато: јул 30, 2013, 15:59:13 поподне »
Ова тема је започета на  српском језику, те вас све љубазно молим да у складу са правилима форума пишете у теми оним језиком којим је тема започета .

Правила форума кога занимају можете пронаћи у следећој теми

http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=62.0
ma znam ja cirilicu nego mi tastatura nije na cirilici u to me je ako me shvacas ucio sam ja nekad cirilicu i latinicu tjedan dana jedno tjedan dana drugo
« Последња измена: јул 30, 2013, 16:00:37 поподне mandjooo »

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #44 послато: јул 30, 2013, 16:01:49 поподне »
pisi ti cirilicom slobodno razumijem ja tebe :D