Анкета

STA BISTE VI URADILI ???

pravila su takva,kakva su,igraj i ne nerviraj se
9 (22.5%)
cest slucaj,trebalo bi promeniti neka pravila
22 (55%)
da imam toliko drva ja bih se ozenio
5 (12.5%)
martina banuj ovog sto prigovara
4 (10%)

Укупно гласова: 39

Аутор Тема: KO KAZE DA JE ZABRANJENO VARATI  (Прочитано 5556 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: KO KAZE DA JE ZABRANJENO VARATI
« Одговор #15 послато: децембар 04, 2013, 11:49:28 пре подне »
nema druga,treca,ovo ti je tema za kuku i motiku,zali se kolko ti volja  :D :D :D

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: KO KAZE DA JE ZABRANJENO VARATI
« Одговор #16 послато: децембар 04, 2013, 13:37:24 поподне »
nema druga,treca,ovo ti je tema za kuku i motiku,zali se kolko ti volja  :D :D :D

Ja sam glasala da te banuju. Zao mi da te gledam kako se nerviras. ;D

Pokazalo se da vlasnike nije briga za misljenje igraca i kao i sve jednog dana ce zbog toga propasti.

Ван мреже Sagittarius82nbg

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 85
  • Углед: +22/-6
    • Погледај профил
Одг: KO KAZE DA JE ZABRANJENO VARATI
« Одговор #17 послато: децембар 04, 2013, 17:55:25 поподне »
i onda ti dodje neko i pametuje ti pravi se pametan i vazan prosipa ti price... ebo im pas mater onu lopovsku,, stvarno bih dao para da im neko hakuje ceo server i sjebe igru  pa neka se ebu sami sa sobom u dupe... a inace ta dva ista nika su braca po brkovima
Lako je prutu da se sokoli,dok bije decu njega ne boli :D

Ван мреже _am_diavolo_

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 186
  • Углед: +7/-0
    • Погледај профил
Одг: KO KAZE DA JE ZABRANJENO VARATI
« Одговор #18 послато: децембар 04, 2013, 18:00:54 поподне »
vorovatno su nosili iste carape kao mali....brate otislo sve u k...c ..ne znam sta da kazem ..ludiloooo ...ali da nema ovih gluposti ne bi mozda ni bilo zanimljivo i ne bi ni pisali ovde ,i ne znam ni sta bi radili da nema nikakvih problema..mozda ovi administratori namerno prave probleme..hehe ..cim bude neki problem forum je pun ...ne moz da stignes da procitas  ;D ;D ;D ...sad sam ih provalio  8) 8) ;D

Ван мреже Sagittarius82nbg

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 85
  • Углед: +22/-6
    • Погледај профил
Одг: KO KAZE DA JE ZABRANJENO VARATI
« Одговор #19 послато: децембар 04, 2013, 18:04:04 поподне »
zanimacija uvek ima dal na forumu dal na igri,ali nije potrebno da se nekima gleda kroz prste a drugima odrubi glava...eritheya je lepo napisao sta se desilo u 105 ci bio sam prisutan u tom svetu jer su vecina mojih saveznika iz r93 de smo osvojili igrala i tamo posle... al dzaba g... su g.... para vrti de burgija ne moze
Lako je prutu da se sokoli,dok bije decu njega ne boli :D

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: KO KAZE DA JE ZABRANJENO VARATI
« Одговор #20 послато: децембар 04, 2013, 18:08:37 поподне »
zanimacija uvek ima dal na forumu dal na igri,ali nije potrebno da se nekima gleda kroz prste a drugima odrubi glava...eritheya je lepo napisao sta se desilo u 105 ci bio sam prisutan u tom svetu jer su vecina mojih saveznika iz r93 de smo osvojili igrala i tamo posle... al dzaba g... su g.... para vrti de burgija ne moze
Нису паре битне ни медаље ни дијаманти битно је другарство
       

                        то је мени најважније а мислим и вама.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Sagittarius82nbg

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 85
  • Углед: +22/-6
    • Погледај профил
Одг: KO KAZE DA JE ZABRANJENO VARATI
« Одговор #21 послато: децембар 04, 2013, 18:11:07 поподне »
pa nama nisu bitne al njima jesu ocigledno vidis sta napravise od igre .... mislis da bih ja igrao sad ovo da me nije pozvala ekipa s kojom sam igrao , bi k. ni jednu igru online ne igram jer se sve zasniva na prevare na podmicivanja na placanja itd....
Lako je prutu da se sokoli,dok bije decu njega ne boli :D

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: KO KAZE DA JE ZABRANJENO VARATI
« Одговор #22 послато: децембар 04, 2013, 18:14:32 поподне »
Видели сте сви својим очима много играча који су кренули као ,,индивидуални играчи,, и играли сами за себе и бежали свима из х5 економских бодова.После неколоко месеци једноставно су нестали и постали напуштена царства. ;)
Ништа их није могло задржати у игри.
А сваки од нас је био у неком проблему на игри и поред тога  смо наставили да играмо ;)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Sagittarius82nbg

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 85
  • Углед: +22/-6
    • Погледај профил
Одг: KO KAZE DA JE ZABRANJENO VARATI
« Одговор #23 послато: децембар 04, 2013, 18:16:55 поподне »
da ali mnogi su napustiili igru posle onog sto se desilo u r105 npr pa  i r93 pa eto  i sad kad vidis ovo kod madje  sta covek da kaze zasto da se nervira zasto da se muci ne kapiram ivane? ja sam batalio io vratio sam se zbog stare ekipe i jos koj clan sa r105 se vratio zbog istih inace vise ne igraju IO ,i kad se zavrsi ova bedna era verovatno cemo opet na OFF jer uzalud je traciti vreme zivce i zivot na ovakvu igru ..
Lako je prutu da se sokoli,dok bije decu njega ne boli :D

Ван мреже _am_diavolo_

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 186
  • Углед: +7/-0
    • Погледај профил
Одг: KO KAZE DA JE ZABRANJENO VARATI
« Одговор #24 послато: децембар 04, 2013, 18:29:26 поподне »
ma u svakom svetu ima toga ali jebes budale... neka rade sta hoce...oni su psihicki bolesnici i kompleksasi i oprastam im .... prosle ere u 15 blitz je bio aremali sa 30M eko boda ... i oni se tad nisu bunili kada su sve terorisali i kada su se kurcili,e sad kada smo mi srbi i hrvati glavni sad ce da bojkotuju .... sad im krivo sto ne moze da disu od nas ....a u sa rumunima se udruzili pa im ni to ne pomaze...dosao je njihov kraj i oni sad bojkotuju jer ima neko jaci od njih a kada su oni bili jaki onda nisu bojkotovali ,... svi oni imaju po 2-3 pomocna naloga ali ni to im ne pomaze vise.. i kada suvideli da ce sve da izgube i da nece osvojiti nista onda se bacili u bojkot.....hahahaha ....

Ван мреже Sagittarius82nbg

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 85
  • Углед: +22/-6
    • Погледај профил
Одг: KO KAZE DA JE ZABRANJENO VARATI
« Одговор #25 послато: децембар 04, 2013, 18:32:54 поподне »
ko ih sljivi neka bojkotuju... takve treba uzdus i popreko
Lako je prutu da se sokoli,dok bije decu njega ne boli :D

Ван мреже _am_diavolo_

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 186
  • Углед: +7/-0
    • Погледај профил
Одг: KO KAZE DA JE ZABRANJENO VARATI
« Одговор #26 послато: децембар 04, 2013, 19:40:25 поподне »
ma ocu ja ali pobegla bagra na odmor.... jer kako ko sa odmora se skine bude odran kao macka :d

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: KO KAZE DA JE ZABRANJENO VARATI
« Одговор #27 послато: децембар 04, 2013, 19:58:14 поподне »
da ali mnogi su napustiili igru posle onog sto se desilo u r105 npr pa  i r93 pa eto  i sad kad vidis ovo kod madje  sta covek da kaze zasto da se nervira zasto da se muci ne kapiram ivane? ja sam batalio io vratio sam se zbog stare ekipe i jos koj clan sa r105 se vratio zbog istih inace vise ne igraju IO ,i kad se zavrsi ova bedna era verovatno cemo opet na OFF jer uzalud je traciti vreme zivce i zivot na ovakvu igru ..

Sagi igrao si tamo sa ekipom i sam znas kojom i sta se sve desilo ja sam od tad batalio bio IO ali su me zvali da odigram dvije ere sa mojom ekipom ide zima neznam sta da radim i pazi sad slucajnosti prije kraja ere kad smo mi donirali vojsku pao server bas tu noc kad su krenule donacije i kad smo napravili okupljalista neznam samo jesmo mi toliki maleri ili nas neko j. u zdrav mozak stalno:d

Ван мреже Sagittarius82nbg

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 85
  • Углед: +22/-6
    • Погледај профил
Одг: KO KAZE DA JE ZABRANJENO VARATI
« Одговор #28 послато: децембар 06, 2013, 07:26:45 пре подне »
a i ja isto ne igram od tad :D al eto jedan deo te stare ekipe i mene zvao i eto me sad tamo jbg pogresi covek sta ces  ieto sad ko lajsna brigejd cuvam savez sam nocu :))) poneko se pojavi  al u filmu suva krpa na dnu mora :D ma jebo igru ... i budale na njoj...IO treba da postavi 2-3 igraca po serveru da kontrolise a ne da zevaju
Lako je prutu da se sokoli,dok bije decu njega ne boli :D

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: KO KAZE DA JE ZABRANJENO VARATI
« Одговор #29 послато: децембар 06, 2013, 07:50:43 пре подне »
уф ја не могу слике отворит  :D
не у праву је саги...треба бацити на сваки свијет макар једног да контролише..али не преко правила..већ логику да користи...правила на ИО се лако заобилазе..почевши од дуплих налога па до скенирања мапе...+ помоћни програмчићи од којих оног који их не користи само глава боли...све се из коријена треба мијењати..не знам ђе прочитах да је мрки написао 6х обавезног офа..ал љубим га због тога  ;D ;D давна времена..цехови,сиротињски храм..ух топлине старе  ;D де де идем отворити овај од 99 и да се надам голду да дигнем контру што већу од шпијунаже ове сиротиње што оће да напада  ;D живјели дијаманти и пун џеп шефовима  ;D