Аутор Тема: Игрице  (Прочитано 3515 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже fish.

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 59
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Игрице
« Одговор #15 послато: мај 08, 2013, 13:14:07 поподне »
Pa pre 2 meseca sam gledao mount and blade banner lord je najnoviji ako sam slucajno reko warband pogresio sam banner lord cekam to je mount and blade 2 nije nikakav patch kao sto je warband bio patch samo.
by fish.

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Игрице
« Одговор #16 послато: мај 08, 2013, 15:12:11 поподне »
da
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже Imperator9912

  • Редов
  • *
  • Поруке: 40
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Игрице
« Одговор #17 послато: октобар 03, 2013, 20:25:29 поподне »
Minecraft naj igra ikad  ;D ;D ;D

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Игрице
« Одговор #18 послато: октобар 03, 2013, 21:44:45 поподне »
Minecraft naj igra ikad  ;D ;D ;D
Iš sotono :D
Imperija je bolja

JaSamZIR

  • Гост
Одг: Игрице
« Одговор #19 послато: октобар 04, 2013, 04:02:01 пре подне »
Total Domination
To je igra istog tipa kao i IO znaci browser based game. 2012. godine ta igra je proglasena za najposeceniju, i igru koja je te godine u svetu imala najvise aktivnih igraca a igraci i dalje pristizu. Svi igraci su smesteni na jednom serveru koji trenutno broji nesto vise od 22 miliona igraca. Ako ne verujete udjite u igru i pocnite da listate mapu pa kad zavrsite za nekih 3,4 godine javite mi :D. Igraci kao i u IO osnivaju vrstu saveza samo sto se oni zovu u TD(total domination) klanovi . Klanovi mogu da osnuju svoje drzave ali to nije lako ako se vas grad igrom servera nadje vec na jednoj drzavi. Od jedinica postoje elitne i obicne. Elitne kada proizvodite platite udeo u njima malom kolicinom kristala(kao dijamanti u IO samo tamo nisu toliko pohlepni kao ovde) koje mozete na neke nacine nabavite bez bacanja para. Podvrste elitnih i normalnih jedinica su ofanzivne i defanzivne. Medju njima postoje oklopna vozila, svemirski brodovi koje retko kada cete koristiti u svemiru, topovi,...da skratim pricu i nuklearno naoruzanje, plazma topovi, kiborzi koji mogu biti dosta korisni, .....
http://prntscr.com/1v461n
ovo je samo delic jednog ogromnog grada ovo je normalan zoom mozete udaljite da se vidi ceo grad ali tada su sve zgrade i gradjevina u njemu suvise malo. Na pocetku dobijate prazan ogradjeni prostor samo zicom , jednog generalal koji vam je kao ucitelj , on ce vam dati nesto resei vojske da biste se brze razvijali. Pored toga imate i zadatke koje cete resavati i koji ce vam davati mnogo vise poena kako biste sto brze razvili svoj level. Leveli nemaju blokadu i igricao  nema svoj kraj. Vojsku kada odlazite iz igre mozete smestiti u bunker u kome ce vojska biti bezbedna od napada, defanzivnu norm ostavljate napolju mada mozete i nju da ostavite u bunker.  Dobra stvar je i da cak i najjaci igrac nikada nije potpuno bezbedan. Desava se da ceo klan okupi vojsku svih njegovih igraca na mestu i roknu jaceg od sebe jer posebno mu ne mogu parirati, cak jednom se desilo da su 3 klana svi zajedno okupili svu vojsku na jednom mestu i srusili najjacu drzavu. Potom kada je doslo vreme da se podeli drzava na tri dela oni kao budale zaratili medjusobno zato sto su hteli da deli vojsku u zavisnosti koji je klan koliko vojske izgubio u ratu. Postoji svetski chet i klanski. Na svetskom obicno samo mali levelovi se javljaju zato sto ne znaju sta toliko da rade u igri pa imaju viska vremena slobodnog pa tako to iskoriscavaju. Resursi koji se koriste u igri su titanijum, uranijum i kredit to jest novac.
Pa to je sve sto biste trebali da znate. Normalno postoji i reklama za ovu igru pogledajte obavezno link ispod.  Pozz
http://www.youtube.com/watch?v=YqTPpJlGfP4

Ван мреже Petr0vic

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 161
  • Углед: +26/-31
  • ...OniKojiNeznaju...
    • Погледај профил
Одг: Игрице
« Одговор #20 послато: октобар 04, 2013, 09:07:24 пре подне »
Pa pre 2 meseca sam gledao mount and blade banner lord je najnoviji ako sam slucajno reko warband pogresio sam banner lord cekam to je mount and blade 2 nije nikakav patch kao sto je warband bio patch samo.

Al opet M&B je zakon,ali naravno pored Imperije :D

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Игрице
« Одговор #21 послато: октобар 05, 2013, 15:32:27 поподне »
najbolja zvanicna strategije je rome 2 total war  ;)