Аутор Тема: Српски спам!  (Прочитано 145170 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1965 послато: април 01, 2013, 00:37:00 пре подне »
pa ti lencaris po ceo dan,u skoli ides samo koliko da si na broj  ;D ;D ;D
ja radim jbg,i kad sam slobodan uglavnom visim na IO ne dostaje mi vremena za san,a i ovi x4 svetovi zahtevaju mnogo vremena jbg

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1966 послато: април 01, 2013, 00:39:49 пре подне »
nije sve tako crno :D moze da se stigne X4 bez problema samo zajebancija oduzme vreme :D

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1967 послато: април 01, 2013, 09:32:09 пре подне »
nemoj da se pravis pametan i da mi vredjas savez i igrace iz saveza ako imas nesto da kazes onda kazi meni ,ja sam ga pozvao u 53 i pitaj ga kako je docekan.a to kao ti pljunes na igrace ko si ti da pljujes? sta se uopste javljas  kad nije tvoj problem,ti si neki advokat ili si dezurni provokator ? smucili smo ti se jel ? pa el znas kako me boli dupe dal smo ti se smucili ako imas neki problem idi leci se nemoj mene da davis ovde na forumu, ja nemam  cast i postenje es ti normalan? sta znas o meni ,sta ,neznas nista samo lupetas i provociras ako ti se nesvidja sta mi pisemo ne citaj a ako ti se nesvidja nista na forumu onda se izgubi, mozda je jowke klinac ali ja nisam i mozda mozes njega da zezas al mene nemozes zato bolje nek ti ovo bude zadnji put da se glupiras i pravis pametan jer ja imam vremena mogu da se svadjam svaki dan po ceo dan pa izvoli

mozda nemash godina kao jowke ali ponashash se kao da imash manje...faca si  :o ewo ti bambi :)

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1968 послато: април 01, 2013, 10:07:06 пре подне »
Rose i dalje provociras ? sta oces bre ti od nas ?

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1969 послато: април 01, 2013, 10:32:31 пре подне »
dalje necu o tebi komentarisati :D

mandjosrbija...ti znash igramo li ili ne :) i je li ono prowokacija ili ne :) ali ewo da ti objasnim...niti prowokacija nit nishta samo surowa istina :) koja ewo widim mnogo mnogo boli :)

owaj slawenko ili kako li wec nemam pojma ...eto imam ti reci samo BRAWO legendo !!! widi se kako ti je bogat rechnik :) stidi se i nauchi da se ponashash :) ewo i tebi bambi :)

a sada fenomenu da napishem neshto :) jedan esej,sad ne znam koliko si sposoban da li cesh da razumijesh poshto si mnogo pametan...ali ajde to cemo da pridodamo twojim godinama :) jer na mladima swijet ostaje :D :D (blago nama) :D :D jowke chitaj pazljiwo :) slowo po slowo,pa nekako onda rijech po rijech :) mozda swatish :) ali sumnjam :D :D znachi falish se sa medaljom koju si oswojio zaxwaljujuci bugarima  (o kojima imash sada bash lijepo mishljenje)  i odredjenom broju igracha medju kojima ti ne spadash (da ix ne imenujem sada ) prwo srebro...kada ste bili u makedonski sawez...pa onda sa istim tim bugarima sledecu eru zlato...nebitno..toliko o twojim medaljama :) sa kojima se ti dichish :) ewo bambi za to :)
dalje...momaka ste zwali da igra r53 rekli ste da dodje tamo...doshao je,sad nebitno koliko ima bodowa...ali doshao je :) opet narawno na wama je ocete li primiti nekog ili ne :) ali poshto ste wi ubistwo od saweza i za was je omalowozawanje da imate nekog kog ima toliko bodowa u sawez...i narawno ne primite ga...tu nije rijech o nepowjerenju i strahu da nije on neki shpijun....to njemu prichaj :) meni ne morash :) ali jowke imaj tog obraza i chasti (o kojoj toliko prichash) pa napishi momku to na pp..ne jawno da swi wide...shto je mene ubilo u pojam jer daje sliku kakwa si osoba (ali nebitno to te ne zanima i ne treba).....eto toliko o tebi chak i prewishe :)
za ostale chlanowe jowketowog saweza...ne znam dje ste to widjeli da ja pljujem was a pogotowo wash sawez  :o ali dijaleja....swijet je pun nerazumnix ljudi i paljewina :)
a i owo :) widjet cemo se na 53 (najboljem realmu od realmowa,najratoborniji,sastawljen od najnajigracha) :) nadam se :)

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1970 послато: април 01, 2013, 10:34:05 пре подне »
jowke smeta li ti shto ja kucam?

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1971 послато: април 01, 2013, 10:41:04 пре подне »
dalje necu o tebi komentarisati :D

mandjosrbija...ti znash igramo li ili ne :) i je li ono prowokacija ili ne :) ali ewo da ti objasnim...niti prowokacija nit nishta samo surowa istina :) koja ewo widim mnogo mnogo boli :)

owaj slawenko ili kako li wec nemam pojma ...eto imam ti reci samo BRAWO legendo !!! widi se kako ti je bogat rechnik :) stidi se i nauchi da se ponashash :) ewo i tebi bambi :)

a sada fenomenu da napishem neshto :) jedan esej,sad ne znam koliko si sposoban da li cesh da razumijesh poshto si mnogo pametan...ali ajde to cemo da pridodamo twojim godinama :) jer na mladima swijet ostaje :D :D (blago nama) :D :D jowke chitaj pazljiwo :) slowo po slowo,pa nekako onda rijech po rijech :) mozda swatish :) ali sumnjam :D :D znachi falish se sa medaljom koju si oswojio zaxwaljujuci bugarima  (o kojima imash sada bash lijepo mishljenje)  i odredjenom broju igracha medju kojima ti ne spadash (da ix ne imenujem sada ) prwo srebro...kada ste bili u makedonski sawez...pa onda sa istim tim bugarima sledecu eru zlato...nebitno..toliko o twojim medaljama :) sa kojima se ti dichish :) ewo bambi za to :)
dalje...momaka ste zwali da igra r53 rekli ste da dodje tamo...doshao je,sad nebitno koliko ima bodowa...ali doshao je :) opet narawno na wama je ocete li primiti nekog ili ne :) ali poshto ste wi ubistwo od saweza i za was je omalowozawanje da imate nekog kog ima toliko bodowa u sawez...i narawno ne primite ga...tu nije rijech o nepowjerenju i strahu da nije on neki shpijun....to njemu prichaj :) meni ne morash :) ali jowke imaj tog obraza i chasti (o kojoj toliko prichash) pa napishi momku to na pp..ne jawno da swi wide...shto je mene ubilo u pojam jer daje sliku kakwa si osoba (ali nebitno to te ne zanima i ne treba).....eto toliko o tebi chak i prewishe :)
za ostale chlanowe jowketowog saweza...ne znam dje ste to widjeli da ja pljujem was a pogotowo wash sawez  :o ali dijaleja....swijet je pun nerazumnix ljudi i paljewina :)
a i owo :) widjet cemo se na 53 (najboljem realmu od realmowa,najratoborniji,sastawljen od najnajigracha) :) nadam se :)
prvo ne znas me da bih tako pricao obratio mi je se covek lepo da li moze da udje u savez i ja sam mu rekao i na pp i na forum ne mogu da primim bilo koga ... posto smo imali dosta spijuna i od poznatih igraca ali tu informaciju necete dobiti ... a ovako da ti kazem sada kada pozove neko od nas igraca u savez treba prvo svi da se sloze i svako daje svoje misljenje ... ja ne znam da li se on nasao uvredjenim niti je rekao sta ? procitaj njegove postove i nemoj mi ovde deliti nikakve bambije ... 

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1972 послато: април 01, 2013, 10:42:52 пре подне »
nemam vremena vise da se raspravljam sa bilo kim o tome ... receno je sve primite ga vi kod vas ako hocete u savez

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1973 послато: април 01, 2013, 10:43:21 пре подне »
joj jes kontash...swatash ti da nije rijech o njemu wec o twom postupku ???? ili da ti crtam...mozda pomogne

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1974 послато: април 01, 2013, 10:44:14 пре подне »
ja ga nisam zwao u sawez :D da sam ga zwao i da oce primio bi ga :D jer nisam kao ti :D

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1975 послато: април 01, 2013, 10:45:44 пре подне »
Da kazem po 101 put ja ga nisam zvao ... i to za neshvatanje nekakvih stvari sto pricate ... shvatam ja sve samo ne obracam paznju na gluposti i nekakve budalastine .

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1976 послато: април 01, 2013, 10:47:07 пре подне »
ewo bambi i za tebe jowke :)

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1977 послато: април 01, 2013, 10:47:42 пре подне »
neka zadrzi to za sebe :) pocasti sebe

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1978 послато: април 01, 2013, 10:48:17 пре подне »
nemam vremena da se raspravljam vise sve je receno

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #1979 послато: април 01, 2013, 10:50:19 пре подне »
mnogo se ti rasprawljash :D chowek bi rekao koliko pominjesh tu rijech da samo to i radish :D