Аутор Тема: Reporter normal  (Прочитано 5108 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Браво Србијо
« Одговор #60 послато: новембар 27, 2012, 02:23:21 пре подне »
Мислим да су ово задње репортаже од мене и мојих колега репортера...завршено је такмичење тако да се завршава и наш посао. Надам се да су вам наше репортаже колико толико биле занимљиве и да смо успели да вам у задовољавајућој мери дочарамо атмосферу са светског првенства, да вас редовно обавештавамо о свему што је било важно и занимљиво. Крајњи пласман наше репрезентације је добар и сигуран сам да је ово велико искуство за наредна првенства где ће наши Орлови тек показати какви су Срби играчи империје и колико познају ову веома популарну игру на нашим просторима. Овогодишњој екипи Србије све честитке на игри, ангажовању, труду, уложеном времену.... једноставно браво Србијо.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Пређите сада сви на форум
« Одговор #61 послато: новембар 27, 2012, 02:23:58 пре подне »
На крају мислим да сви посебну захвалност треба да изразимо нашој селекторки Мартини за коју, бар ми репортери а и овогодишњи репрезентативци, знамо колико је времена и труда уложила зарад наше репрезентације ове године. Чак је у суботом долазила да ради иако јој то није била обавеза па ви видите.Сигурно је да наша репрезентација без своје репрезентације не би постигла овакав резултат без икаквог претеривања и увеличавања. Овом приликом позивам све наше навијаче да се придруже нашем Српском форуму, хајде да тамо већ од сутра или прекосутра кренемо у припреме за следеће светско првенство!


"Наша селекторка и суботом ради, брине о Орловима, статистике вади,
дели редом дије и брине о свима, поносна је Србија што њу има! "

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Додатакак репортажама
« Одговор #62 послато: новембар 27, 2012, 12:01:13 поподне »
С обзиром да је током целог протеклог првенства технички део целог тима Империје заказао у великој мери и да смо ми репортери били ускраћени за могућност праћења уживо такмичења остали смо нашим навијачима дужни неке информације које су их сигурно занимале у вези неких битки дана, фотографија неких статистика и слично. С обзиром да је та опција праћења уживо данас, након краја такмичења, прорадила ја ћу вам ипак фотографије неких по мени интересантних ситуација са завршеног светског првенства покушати да поставим у својим репортажама чисто да покушам да вам још више дочарам какви су играчи и какве војске учествовале у овом виртуелном сукобу нација и поред свега тога наша репрезентација је ипак успела да се избори и заврши своје учешће пласирана у топ 10 репрезентација.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Коначан пласман
« Одговор #63 послато: новембар 27, 2012, 12:06:39 поподне »



Графикон утицаја савеза...надамо се коначан, јер како сви знате у првом тренутку репрезентација Бразила се налазила на другом месту , да би се сутрадан на том месту нашла репрезентација Румуније... да ли су Бразилци упутили некакав протест због овога нисам упућен али сигуран сам да им ова промена на ранг листи није пријала никако.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Прва медаља...
« Одговор #64 послато: новембар 27, 2012, 12:12:36 поподне »


Прва битка дана на светском од 05.11.2012.године, прва од две медаље на светском које су зарађене тог дана...то је било у самом почетку ....


Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Медаља за нашег Милана
« Одговор #65 послато: новембар 27, 2012, 12:17:49 поподне »
Дана 08.11.2012.године наш репрезентативац Милан је зарадио своју  медаљу на играчу из Пољске репрезентације...




Пољак је изгубио већи део својих стрелаца у које је полагао наду да ће се одбранити пред овим нападом а наш Милан је добио лепе војне бодове и свој профил окитио медаљом ...


Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Њега сви знају
« Одговор #66 послато: новембар 27, 2012, 12:27:32 поподне »
Овог човека сви који су посетиоци нашег форума сигурно знају а после ове битке упознао га је и Пољак ....



Наш чувени МО38 је узео лепу медаљу у овом случају....




Браво МО.....

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Медаља за Македонце....
« Одговор #67 послато: новембар 27, 2012, 12:36:19 поподне »
Битка од 10.11.2012.године у којој је у одбрани медаљу зарадио репрезентативац Македоније кога доста наших играча познаје.... нарочито неки из света 53 који су заједно са њим дошли до медаље у ери која се тамо завршила јуче.... честитке нашем комшији....



Објаснио је свом комшији из Албаније неке ствари..... ;D ;D ;D ;D



Иначе ово је прва од његове две медаље које је зарадио на овом светском....
« Последња измена: новембар 27, 2012, 12:43:13 поподне normal »

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Донације....
« Одговор #68 послато: новембар 27, 2012, 12:55:04 поподне »
Донације нашем тиму на сада завршеном светском првенству, могу слободно рећи су биле никакве, али ипак разумљиве с обзиром на стање у нашој земљи, али се надам да ће се и овде нешто поправити па да следеће године Орлови имају већу подршку од своје нације и навијача у погледу донирања дијаманата....

Ево слика колико су друге репрезентације добиле дијаманата од својих навијача....







« Последња измена: новембар 27, 2012, 12:56:18 поподне normal »

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Статистика...
« Одговор #69 послато: новембар 27, 2012, 13:00:03 поподне »
Остварена постигнућа, количина дијаманата, војни бодови савеза , број двораца које смо имали у поседу, број ратова, победе и порази... крајњи пласман.... у преводу  ;D крајња статистика репрезентације Србије



Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Велике војске....
« Одговор #70 послато: новембар 27, 2012, 13:10:42 поподне »
Битка од 21.11.2012.године,пар дана пред крај првенства, битка у којој су се судариле две велике војске ....



као победник је из битке изашао играч из Бугарске репрезентације....


Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Zelje i cestitke
« Одговор #71 послато: новембар 27, 2012, 13:29:16 поподне »
И на крају се захваљујем свима који су пратили моје репортаже, надам се да су биле занимљиве.

Такође све честитке Бугарима на освојеној 


Исто тако велике честитке репрезентацији   na izvrsnoj diplomatiji tokom svetskog  
 i jos boljem plasmanu....
« Последња измена: новембар 27, 2012, 13:39:44 поподне normal »

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Навијачи...да чујемо сада мало и вас
« Одговор #72 послато: новембар 28, 2012, 18:22:08 поподне »
Светско је већ " одавно " завршено, нама репортерима је преостало једино да вам покушамо надокнадити све оно о чему нисмо могли да вас извештавамо током самог такмичења због проблема око техничке подршке о чему сам већ раније писао. Ми, репортери, смо писали и писали, о статистикама, нашим проценама, давали наша мишљења, извештавали о биткама, ратовима...све за наше навијаче, српске играче из свих светова Империје који су истински пратили и навијали за наше Орлове. Мислим да је сада време и да се чује њихов глас, њихови утисци, њихова мишљења...

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Интервју са навијачем Madjasrbija 1 део
« Одговор #73 послато: новембар 28, 2012, 18:22:49 поподне »
Поздрав, редован си члан нашег српског форума,колико дуго играш империју и верујем да си пратио ово Светско првенство од самог почетка или ипак грешим?
"Поздрав, играм империју већ пар година, не знам тачно колико, са повременим прекидима. Наравно да сам пратио протекло светско, од почетка квалификација па до самог краја. На срећу нас играча репортери су нас редовно о свему извештавали."
Какво је твоје мишљење о нашим овогодишњим представницима на такмичењу?
"Мислим да су Србију представљали наши тренутно најбољи играчи, ипак су људи издвојили своје време и посветили игри, а сви који мало дуже играју ову игру знају колико је времена потребно и колико утиче на приватни живот тако да што се тиче репрезентативаца све похвале."

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Интервју са навијачем Madjasrbija 2 део
« Одговор #74 послато: новембар 28, 2012, 18:24:23 поподне »
Како си задовољан крајњим пласманом наше репрезентације?
" Наравно да сам задовољан,ово је добар успех,сви знамо колико су друге репрезентације имале помоћи у дијамантима у односу на наше,и знам колико то утиче на игру и поред свега тога девето место.Одличан пласман!"
Како си задовољан нама репортерима, шта је недостајало теби као навијачу?
" Што се репортера тиче свака част на занимљивим репортажама и труду који сте уложили,то нам је био једини начин да сазнамо шта се тамо дешава,мало су фалиле уживо битке и слично али сам схватио да је то био проблем."
За крај?
"Честитке репрезентативцима,надам се да су стекли одлично искуство за медаљу следеће године и да позовем наше играче да се придруже нашем српском форуму."

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator