Аутор Тема: Интервјуи са нашим репрезентативцима  (Прочитано 13495 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #180 послато: јул 20, 2013, 15:14:32 поподне »
A vi svi cutite dok nas vredjaju i ponizavaju

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #181 послато: јул 20, 2013, 15:16:22 поподне »
to je taj  :D mnogo golem igrac,kupio dije i sad je neka faca,sa 80m eko cccc  :o

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #182 послато: јул 20, 2013, 15:18:09 поподне »
vi ste toliko iskompleksirani da vama nema pomoci nepostoji ustanova koja vas moze da izleci

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #183 послато: јул 20, 2013, 15:22:40 поподне »
gde on nasao da dolazi ovamo,stalno pljuje po srbima na hrv forumu i malo je,dosao ovde da ugnjetava...
krivo mu je za 8 rata,8 pobeda i grdilo vojnih koje ima jedna reprezentacija tamo,bez velikih kolicina dijamanata...jeste to su najgori iz Srbije,sta bi bilo da smo poslali najboje  ;D ;D ;D ;D
mrki sto ne branis zemljaka ?
« Последња измена: јул 20, 2013, 15:23:11 поподне madjasrbija »

Ван мреже kokocar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #184 послато: јул 20, 2013, 15:23:15 поподне »
u predhodnom citati su rekao da je dovedena najlosija ekipa do sada,na osnovu cega si to zakljucio ?
ili po kom kriterijumu uopste cenis ko je kakav igrac,na osnovu dijamanata ili sta ?
bez uvrede,i ja igrao sa dosta hrvata,i znam neke igrace koji su mnogo kvalitetniji od dosta tvojih saigraca na SP ali nisu igrali zbog nedostatka vremena,finansija...
Ma ne ljutim se ovo svjetsko se pokazalo da dijamnti ne igraju nego organiziranost saveza....pa doveli ste prvo najgoru ekipu jel smatram ako je ovo reprezentacije Srbije nije mi jasno sta jedina Bugar radi u vasem savezu nemam nista protiv toga igraca ali da njega nemate nebi ni bili najaci po vojnim bodovima,jasno to je vasa stvar i ne zelim se vezati oko toga da me se krivo ne shvati ..... nije sve stvar u dijamantima i financijama nego mora se ponekada postaviti taktika za osvajanje cilja....kada bi ti mene pito otkuda nama finacije i oktuda nam lova onda bi shvatio da smo mozda u istom kosu ko i vi...ako vas sta bilo interesira ono sta cu vam moci reci mozete dobiti da i vasi citatelji imate prave informacije o svemu....znamo svi da je ovo svjetsko organizirano u najgore vrijeme ,,razlog je najvjerojatnije izlazak verzije 6 u 9 mjesecu.

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #185 послато: јул 20, 2013, 15:27:53 поподне »
ajde bas me zanima sta mi to neznamo sto ti znas prosvetli nas molim te

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #186 послато: јул 20, 2013, 15:28:52 поподне »
evo ti pricas o bugarinu,a ne spominjes turcina kod vas  :o ili mislis da je neko glup i to nezna ?da vidim bas hoces li priznati,kad si toliko posten  :D
a govoris,nema veze to sa dijamantima,nego sa cime ima veze,resi vam padaju sa neba,rastete bodovima nekim magijama ili sta  :o

Ван мреже Swaba

  • Редов
  • *
  • Поруке: 39
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #187 послато: јул 20, 2013, 15:29:48 поподне »
Коцкар,као прво много лупеташ. Причаш да се показало да дијамнти нису значајни,него организација.Видим код вас организацију,нисте смели ни у један рат,а ми сваки који смо имали смо добили,вероватно зато што смо тако неорганизовани.Нагрувалисте економске бодове захваљујући дијамнитима.Код нас у савезу 13 играча је имало по 3000 дијаманта,и ста се може с тим.Ви трошите 1000 дневно по играчу и онда причате како сте много јаки.Играо сам и ја са доста ваших играча,коју су ок људи,њих невидим да долазе овде и провоцирају нешто,зато што су ок.То што радите је чиста завист,ко зна због чега и зашто.

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #188 послато: јул 20, 2013, 15:32:06 поподне »
pa da oni sad slave ramazan sa turcinom  ;D

Ван мреже kokocar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #189 послато: јул 20, 2013, 15:37:26 поподне »
evo ti pricas o bugarinu,a ne spominjes turcina kod vas  :o ili mislis da je neko glup i to nezna ?da vidim bas hoces li priznati,kad si toliko posten  :D
a govoris,nema veze to sa dijamantima,nego sa cime ima veze,resi vam padaju sa neba,rastete bodovima nekim magijama ili sta  :o

Ajde reci ti meni koji Turcin je u savezu..svi spominju Haker73 da je Turcin decko je iz Karlovca pa da zavrsimo s tim vec jednom....da vas dezinformacija ne bode u oci.....i to nije jedina dezinformacija reko sam sta ti got treba izaci cu ti u susret i prosljediti pa da imas informacije prave....

Ван мреже Swaba

  • Редов
  • *
  • Поруке: 39
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #190 послато: јул 20, 2013, 15:40:10 поподне »
На том налогу игра турчин ;D Или неки ваш играч учи турски па игра ИО на турском  afro ...
А успут,то су ваши играчи сами рекли ко игра на том налогу ;)

Ван мреже kokocar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #191 послато: јул 20, 2013, 15:40:49 поподне »
Коцкар,као прво много лупеташ. Причаш да се показало да дијамнти нису значајни,него организација.Видим код вас организацију,нисте смели ни у један рат,а ми сваки који смо имали смо добили,вероватно зато што смо тако неорганизовани.Нагрувалисте економске бодове захваљујући дијамнитима.Код нас у савезу 13 играча је имало по 3000 дијаманта,и ста се може с тим.Ви трошите 1000 дневно по играчу и онда причате како сте много јаки.Играо сам и ја са доста ваших играча,коју су ок људи,њих невидим да долазе овде и провоцирају нешто,зато што су ок.То што радите је чиста завист,ко зна због чега и зашто.
ok..svaba

Ван мреже kokocar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #192 послато: јул 20, 2013, 15:41:24 поподне »
pa da oni sad slave ramazan sa turcinom  ;D
Da slavim svaki dan!

Ван мреже Swaba

  • Редов
  • *
  • Поруке: 39
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #193 послато: јул 20, 2013, 15:44:55 поподне »
Нема љутиш  ;) причамо нормално... не видим разлог толиког пљувања наше репрезентације...

Ван мреже kokocar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #194 послато: јул 20, 2013, 15:45:18 поподне »
http://prntscr.com/1ghv7t
jel to taj veliki igrac
Da to je taj igrac..ja nikoga ne vrijedam nego iznosim cinjenice o lazi vasih reportera..neka iznose istine a ne lazi...