ИО II: Доба Освајања > Питања

Saljem poruku onima koji nevide a cuju :D

<< < (3/3)

Sofronijevic:
Nalog nije blokiran , recite kako hocete nije mu stavljen katanac a dupli nalog je u pitanju, ili da pojasnim jedan igrac igra na 2 naloga, a nije preko cuvara. Utvrdjene su nepravilnosti od strane administracije i nista se ama bas nista ne preuzima covek slepa milione rese i niko mu nista ne moze :D Zasto?

Ivan-dark:
Разлог зашто је кажњен, може добити само кажњена особа и нико други. Посебно немојте очекивати да разлог кажњавања буде објављен на форуму.

Sofronijevic:
Ma ne ocekujem vise nista od nase administracije :D :D :D :D

vladimir.s:
Ako nema privilegovanih sta onda znaci VIP suport j.. lud zbunjenoga :)po meni je problem sto admini ne igraju ovi igru da igraju mozda bi znali sa kakvim se problemima susrecu igraci :) mozda bi igrali da znaju igrat :( :D ili se boje da bi bili napustena ili kisobran okacen uvek :)

T-IMBE:
Ovo verovatno vazi za v5 jer sam slikao 12 mesta okupljanja od protivnickog saveza i oni su "kaznjeni" sa 400 dijamanta....ko igra v6 zna da 12 lvl administracije verovatno nije imao niko nikada a ne osrednje jak savez u jednoj od slabijih era....toliko o neprivilegovanima. Sad cekam da mi neko objasni da je to realno i da ja jednostavno gresim jer "nisam u toku"  ;)

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију