ИО II: Доба Освајања > Питања

Trezor

<< < (2/2)

SrpskiVitez007:
Znam da moze,ali odma posle napada sam ga izspijunirao i imao je isti broj resa  :-\

Crvena.Zvezda:

--- Цитат: SrpskiVitez007  фебруар 07, 2013, 11:10:40 пре подне ---Znam da moze,ali odma posle napada sam ga izspijunirao i imao je isti broj resa  :-\

--- Крај цитата ---

Оно ресурса сем злата је могло да стане у Трезор тврђаве, а злато је можда потрошио па док си ти шпијунирао он продао ресурсе које је купио за то злато и вратило му се злато...
У сваком случају, можемо само да нагађамо шта је он урадио, али поента приче је да у Трезор не може да стане 3м ресурса.

SrpskiVitez007:
Има ту нешто,он је имао након што сам га напао буквално исти број реса у бројку.И злата и свега.Као да га нисам ни напао.

Mozambi:
nije odgovarajuca tema za ovo pitanje ali da ne lepim ovamo zbog jednog pitanja i tako to..zanima me..Postoji li mogucnost da se nekako osvajaju free dijamanti,neko posebno zaduzenje na IO,forumu..ili nesto trece..:)

Martina:

--- Цитат: Mozambi  фебруар 10, 2013, 15:20:14 поподне ---nije odgovarajuca tema za ovo pitanje ali da ne lepim ovamo zbog jednog pitanja i tako to..zanima me..Postoji li mogucnost da se nekako osvajaju free dijamanti,neko posebno zaduzenje na IO,forumu..ili nesto trece..:)

--- Крај цитата ---

Da, postoji mogućnost dobijanja jednog besplatnog dijamanta na dan u slučaju da Vam je potvrđen mejl i da ste odgovorili na postavljeno pitanje u anketi. Za sada nema otvorenih konkursa preko kojih biste mogli zaraditi dijamante.


 :)

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију