ИО II: Доба Освајања > Питања

da li je ovo normalno na IO

<< < (2/3) > >>

Crvena.Zvezda:
То је нормална ствар, и по мени није никакав разлог да се толико диже галама... Тај играч више не сме да излати из савеза, а ти ћеш добити војне бодове, медаљу што ти нико не може узети...
То јесте једна од неправди и мана игрице, али није вредно толике галаме... afro

Trynda:
i sam kazes da nepravda i mana igrice,,, pa ako se o tome zna duze vreme,, sto se to ne ispravi, ovde ako se ne pocne galamiti niko prstom da mrdne,,,ja tebe ne razumem nije stvar u vojnim poenima i medaljama vec borba za cast saveza za koji igras i boje zastave koje branis,,, to je vece odlikovanje za mene od neke tamo medalje afro

Crvena.Zvezda:
О тој теми се много пута дискутовало, и није могуће наћи неко рационално решење за тај проблем...

Ако забраниш да излазе играчи из савеза током рата...
Шта ако сте у рату а неки играч хоће да престане да игра? Како га избацити из савеза? afro

Trynda:
ne kazem ja da treba to zabraniti, izasao je iz saveza kad je video da nema izlaza jer sam ga poklapala u sec i posle par minuta se vratio u savez, samo da ne dobijemo poene, to treba zabraniti, verujem da nije komplikovano to uraditi, a ovako demoralisana sam jer kad god krenem neko ce izaci iz saveza i sta imam od toga gubim vojsku bez rsazloga

Crvena.Zvezda:
 Нисам сигуран да је програмерски то могуће извести... Све и да јесте, то је предлагано много пута и ништа није урађено по том питању...
Нажалост, мислим да то никада неће увести... ???

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију