ИО II: Доба Освајања > Питања

Razlog

(1/4) > >>

vladimir.s:
Vece svima moze li se znati zasto ste promenili vreme menjanja ljestvica pre je bilo mislim u 7 ujutro pa na 9 pola 10 zadnje 3-4 ere...pa sad je mislim oko 11 nisam upratio tacno vreme sta se ceka svi da ustanu i potrose resurse cemu svrha ako je igrica napravljena da jedni drugima otimamo resurse ili se ide na to da se svede igra na hramove samo i dijamante???naravno pitam za V5 verziju ne v6 neznam kako je stanje tamo....

LAKI:

--- Цитат: vladimir.s  септембар 13, 2014, 23:07:52 поподне ---Vece svima moze li se znati zasto ste promenili vreme menjanja ljestvica pre je bilo mislim u 7 ujutro pa na 9 pola 10 zadnje 3-4 ere...pa sad je mislim oko 11 nisam upratio tacno vreme sta se ceka svi da ustanu i potrose resurse cemu svrha ako je igrica napravljena da jedni drugima otimamo resurse ili se ide na to da se svede igra na hramove samo i dijamante???naravno pitam za V5 verziju ne v6 neznam kako je stanje tamo....

--- Крај цитата ---

Извињавам се, али ја нисам разумео ваше питање зато вас молим да ми мало појасните... О каквим "љествицама" ви говорите...

vladimir.s:
rang lista igraca..................ujutro je pre bilo u 7 pa ste pomerili na 9 pola 10  sad je oko 11...........

LAKI:

--- Цитат: vladimir.s  септембар 14, 2014, 00:42:44 пре подне ---rang lista igraca..................ujutro je pre bilo u 7 pa ste pomerili na 9 pola 10  sad je oko 11...........

--- Крај цитата ---

Задња 2 дана постоји баг око ранг листи због увођења новина у игри.... Највероватније је то у питању....

vladimir.s:
A oce li se to ubrzo resiti???ove godine ili...posto u megi 1-2 dana znace puno........

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију