Аутор Тема: Osvajanje medalje ????  (Прочитано 235 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже ArkanKv

  • Редов
  • *
  • Поруке: 5
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Osvajanje medalje ????
« послато: септембар 01, 2014, 20:42:28 поподне »
Trenutno je moj savez treci na tabeli po eko bodovima,u toku je takmicenje za gospodara u Mega Blic svetu...samo dva saveza su zauzela sve dvorce na mapi...da li se medalja dodeljuje i za trece mesto bez poseda dvorca ??? nadam se brzom i tacnom odgovoru da bi znali da li da doniramo vojsku i napadamo ove farmercine ili da cuvamo eko bodove...hvala u napred ;)

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Osvajanje medalje ????
« Одговор #1 послато: септембар 01, 2014, 21:03:45 поподне »
Trenutno je moj savez treci na tabeli po eko bodovima,u toku je takmicenje za gospodara u Mega Blic svetu...samo dva saveza su zauzela sve dvorce na mapi...da li se medalja dodeljuje i za trece mesto bez poseda dvorca ??? nadam se brzom i tacnom odgovoru da bi znali da li da doniramo vojsku i napadamo ove farmercine ili da cuvamo eko bodove...hvala u napred ;)
Медаље освају само прва три савеза која имају освојене дворце и  рангирају се по процентуалном домету утицаја(већи утицај -виши ранг), значи уколико мислите да освојите медаљу морате да освојите неки дворац. Економски бодови се не узимају у обзир при додели медаља, у конкретном случају на Вашој ери, уколико неки  трећи савез не освоји неки од двораца нико неће добити бронзану медаљу за треће место.
« Последња измена: септембар 01, 2014, 21:07:51 поподне GREAT MASTER »

Ван мреже ArkanKv

  • Редов
  • *
  • Поруке: 5
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Osvajanje medalje ????
« Одговор #2 послато: септембар 01, 2014, 22:10:42 поподне »
ok,hvala..tako sam i mislio ali smo imali dosta nedoumica unutar saveza...trebace nam dosta srece da zabodemo medalju ;)

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: Osvajanje medalje ????
« Одговор #3 послато: септембар 01, 2014, 22:34:06 поподне »
ok,hvala..tako sam i mislio ali smo imali dosta nedoumica unutar saveza...trebace nam dosta srece da zabodemo medalju ;)
СРЕЋНО!  ;)
mala_truba
It is warlike sense and long experience.