Аутор Тема: Broj spijuna i lvl spijunaze.  (Прочитано 191 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже zninja

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 59
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Broj spijuna i lvl spijunaze.
« послато: мај 15, 2014, 15:22:14 поподне »
zanima me sledece:
Lupam imam lvl spijunaze 20,
protivnik ima kontra spijunazu lvl 20 i imamo isti broj spijuna, na primer po 1000.
Koliki procentualni broj spijuna bi morao da imam veci od protivnika da bi mogao da ga prodjem u prevodu:
Koliko spijuna podize moj lvl kontre za 1 lvl?
Zna li ko ili moram sam da se snalazim ?

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Broj spijuna i lvl spijunaze.
« Одговор #1 послато: мај 15, 2014, 15:48:32 поподне »
Ако је број шпијуна једнак, као и шпијунажа оба играча, шансе за инфилтрирање су 90%. Ако је ниво контрашпијунаже браниоца један ниво виши у односу на нападачеву шпијунажу, тада је шанса за успешну шпијунажу 80%, и обрнуто - 95%, тј. са сваким наредним нивоом контрашпијунаже браниоца, шанса за инфилтрирање се смањује за 10%, и са сваким нивоом нападачеве шпијунаже - повећава се за 5%.

Са сваким следећим послатим шпијуном, шанса за успех се повећава те се број шпијуна шпијунског играча упоређује са бројем регрутованих и мобилисаних шпијуна шпијунираног играча, као и упоређивање нивоа шпијунаже и контрашпијунаже, тако да успешна шпијунажа директно зависи од бројчане надмоћи. Међутим, у случају да постоји 5 или више нивоа разлике између нивоа шпијунаже у корист нападача, инфилтрирање ће увек бити успешно, без обзира на број шпијуна.