Аутор Тема: Stari grad  (Прочитано 701 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Stari grad
« послато: фебруар 10, 2015, 15:50:49 поподне »
Postovana ekipo. Imao sam ranije neki grad pod drugim emailom, zavrsio sam sa njim ne zelim da ga imam vise , i prijavljujem da ga obrisete igrac maslarevic1 se zove . jer ne igram na njemu , a ne zelim da dodje do sumnje neke da koristim 2 naloga i td.... slodobno obrisite , ja igram pod imenom TalicniDzoni. i to mi je jedini pravi nalog. Pozdrav i Hvala :) i bilo bi najpostenije da se svi igraci provere jer je najpravednije da svi po jedan nalog imaju sa istim ip adresom...jer je tako najbolje :)

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Stari grad
« Одговор #1 послато: фебруар 10, 2015, 15:55:20 поподне »
Ваш налог на Империји Онлајн не може бити обрисан по Вашем захтеву. Биће обрисан аутоматски на почетку нове ере света у случају да није био активан више од две недеље. Ако привремено желите да напустите свој налог и напустите игру, постоји могућност активације Одмор модула из Премијум менија.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Stari grad
« Одговор #2 послато: фебруар 10, 2015, 15:59:01 поподне »
da to jeste moj nalog , samo sam zaboravio da sam zaboravio fisru od emaila, pa nisam imao sav pristup igri, pa sm prestao da igram napravio sam novu email adresu i krenuo sa Talicnidzoni da igram u onaj sam ulazio da pokusam da obrsiem ali ne znam jer nemam email, pusticu onda da prodje 2 nedelje kako kazete i sve ok hvala puno pozdrav. Inace sve pohvale za igru, samo lagano do pobede xaxaxaxaxa :) Pozdrav <3