Аутор Тема: Српски спам!  (Прочитано 145062 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже SrbHristov

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 319
  • Углед: +11/-4
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #240 послато: децембар 31, 2012, 10:09:16 пре подне »
killerubica je legenda velika je bruka da neka ovlascena lica, neka se ljute koliko hoceju zbog ovoga sto cu napisati, ne znaju za njega. on je legenda IO iz Srbije. ja stojim iza toga da nema i nikada nece biti tako dobrog igraca IO iz Srbije i sire.  ja za razliku od nekih cesto prelistavam bitke dana svih svetova. i mogu reci da sam mnogo cesto vidjao njegovo ime. secam se prosle ere R50 pratio sam bitke dana, i igrace koji su dobivali medalje. na kraju sam prestao brojati, a cisto sumnjam da i killer sam zna koliko je u prosloj eri tamo osvojio medalje. cak sto vise mislim da kada bismo se skupili svi sa ovog foruma ne bismo mogli njemu parirati. a tako dobar igrac iz srbije zahvaljujuci kome nas srbe smatraju dobrim igracima treba veoma postovati cak sto vise on bih trebao da radi u IO. stojim iza toga da nema tako dobar igrac iz Srbije a vi koji mislite da ste bolji pokusajte da se oprobate sa njim a posle nemojte da kukate

Zasto bi broj medalja (cesto pojavljivanje imena u bitkama dana) bio pokazatelj dobrog igraca?  afro

le$a

  • Гост
Одг: Српски спам!
« Одговор #241 послато: децембар 31, 2012, 11:15:14 пре подне »
eeee sine brute, da neces mozda i ti da me napadas zbog ovoga u R5 kao sto je vec pokusao mija79 sa 20k  teske konjice da mi pobije 50k koplja. killer nikada ne bi pokusao tako glup potez a ovaj tvrdi za sebe da je bolji a pokusava sam sebe da nabode na moju odbranu.... msm da svi shvatamo sta hocu reci i da nema vise potrebe dalje da se raspravljamo oko ovoga. i prestanite vise da pljujete njegovo ime po forumu a ti mija79 one privatne poruke direkno krumu na forumu ima da posaljem. kada sam te pitao preko pp nisi hteo da mi odgovoris ko si ti sa foruma, a zaboravio si da si mi na skajpu to jednom rekao  ;)
« Последња измена: децембар 31, 2012, 11:19:20 пре подне le$a »

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #242 послато: децембар 31, 2012, 11:25:14 пре подне »
Svako za sebe moze da kaze da je dobar igrac :D a video bi sve te dobre igrace bez i jednog dijamanta kakvi bi igraci bili :D

le$a

  • Гост
Одг: Српски спам!
« Одговор #243 послато: децембар 31, 2012, 11:27:01 пре подне »
jowke stvar je u tome sto ta ekipa killerubica i ovi koji ga prate ne igraju dijamantima, uspehe postizu dobrom igrom, a po meni killerubica je legenda zato sto sam cuo razne price o njemu. i on najmanje od svih zasluzuje da ga pljuju na forumu. zato se njegovo ime toliko i proculo. bez dijamanata igra a parira cak i ovim zavisnicima koji ne mogu da zive bez njih
« Последња измена: децембар 31, 2012, 11:28:40 пре подне le$a »

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #244 послато: децембар 31, 2012, 11:29:11 пре подне »
Mislis li da ne koriste dijamante uopste ?

le$a

  • Гост
Одг: Српски спам!
« Одговор #245 послато: децембар 31, 2012, 11:33:06 пре подне »
znam da su koristili za premiume par puta, pogledaj u onoj temi gde je rasprava pocela, i sami su priznali da ih koriste ali samo za premiume i to retko kada, uplate sa telefona za par nedelja i tolko, ljudi pametni ne bacaju pare na ovo. gde god da igras raspituj se za njega kod proverenih igraca. kao sto je oblak vec rekao gde god da su bili ostavljali su svoj trag. ipak onoliko velike uspehe  da postizu bez upotrebe dijamanata na poklone, hramove je za svaku pohvalu. to sve znam zato sto je moj komsija igrao sa njima u timu. imali su neki nacin igre i zaradjene dijamante slabo su trosili.
« Последња измена: децембар 31, 2012, 11:33:56 пре подне le$a »

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #246 послато: децембар 31, 2012, 11:41:15 пре подне »
eto ko ima premijum kod mene u savezu  http://prntscr.com/npiq7... pogledaj savez ako mozes u 53 CIrus_Virus i to ne bih ni imao da mi nije jedan igrac poklonio premijum na 2 nedelje i vidi gde smo znaci samo ta dva igraca jedan ispred i jedan iza imaju dije .... Aristik kupi posto na poslu dobije telefon i na kartici 1000 din kredita i on ne trosi taj kredit posto mu nije potrebno on kupi tako po 60 dija ... a legija kupi nekad neki paket

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #247 послато: децембар 31, 2012, 11:45:01 пре подне »
a moji pokloni su il od dnevno dobijeni dija ili mi je neko poklonio

le$a

  • Гост
Одг: Српски спам!
« Одговор #248 послато: децембар 31, 2012, 11:49:52 пре подне »
svaka cast na tome. lepo je videti takve igrace. ja ne volim toliko da se hvalim sobom. kada me neko pita za moje uspehe samo navedem koji rilm pa pita tamo one koji su ponele zlato i moze da ih slusa kako vredjaju ceo dan :D bruka je sresti onakve kakve sam naveo gore sto pokusavaju sa onom carobnom konjicom da mi probiju odbranu i prete mi, poceo sam da se plasim za svoj zivot. cak sto vise taj igrac me je i psovao a kada bih ga prijavio msm da on ne bi dobio neku kaznu zato sto je iz IO tima  :P

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #249 послато: децембар 31, 2012, 11:50:18 пре подне »
i sada kada se krene u ratove to nam je prezivljava se od ratnog prihoda i ako se na hramu nesto krupno dobije :D joj pa da imamo mi svako od nas po 300 dija cudo bi napravili :D Mozda bi i ja kupovao dije da radim i zaradjujem   :D

le$a

  • Гост
Одг: Српски спам!
« Одговор #250 послато: децембар 31, 2012, 11:52:16 пре подне »
e a nema nista lepse nego kad naidjete na neki savez iz top 5 koji nema pojma sa ratovanjem. :D pa ih ocepite tolko da budu ocepljeni do kraja rilma :D

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #251 послато: децембар 31, 2012, 11:54:37 пре подне »
Ovo nije hvaljenje bilo ... ovo pokazuje samo kako je igrati bez dija posto vidim neki igraci ovde pisu kako imperiju drze u malom prstu pa cuj covece i ja bi je drzo da imam koju stotinu  dija ne bi se potresao uopste tuko mi svaki dan 10 h proizvodjje i lesio napustena i bole me uvo i raspaliti po ratovima i to ti je ....

le$a

  • Гост
Одг: Српски спам!
« Одговор #252 послато: децембар 31, 2012, 11:56:58 пре подне »
ja ne kazem da su oni poznati po ekonomskim bodovima, ili koliko se brzo razvijaju, nego poznati su po tome kako su cak i jace igrace od sebe lomili. oni su medju prve igrace IO iz srbije. igraju od V1 imaju veliko iskustvo.
« Последња измена: децембар 31, 2012, 11:57:55 пре подне le$a »

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #253 послато: децембар 31, 2012, 11:57:48 пре подне »
pa da proslu eru nam objavili 4 na ranku i do kraja rata mi njih sveli na 17 i oni se raspadnu koliko nisu znali da igraju :D i skoro nesto pri pocetku ere nam objave rat neki mesanci msm ima tu i srba i hrvata ... i mi izgubimo sa manje od 100 bodova razlike     Ваши војни бодови   Војни бодови непријатеља   Победници
1   wild_west   04.12.2012 21:16   06.12.2012 15:16   1 371   1 466   wild_west

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #254 послато: децембар 31, 2012, 11:58:26 пре подне »

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator