Аутор Тема: 50% na guvernersku vestinu kontra spijunaza.. ?  (Прочитано 408 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже zninja

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 59
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
50% na guvernersku vestinu kontra spijunaza.. ?
« послато: јул 12, 2014, 22:52:35 поподне »
Pripojio sam provinciju. http://prntscr.com/420rs8 u pitanju je neutralni teren.. nema nikakav info za njega.
U notifikacijama sam dobio sledecu poruku..
E sad mene zanima da li postoji nacin da vidim koje sve guvernerse vestine dobijaju bonuse ako pripojim provinicu ili sagradim koloniju,trgovacku i td.. na odredjenom terenu ?
Ili jel ima negde da je staticki odredjeno za koji tip terena ide koji bonus za koju guvernerku vestinu i da pise ?

Ван мреже zninja

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 59
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: 50% na guvernersku vestinu kontra spijunaza.. ?
« Одговор #1 послато: јул 14, 2014, 07:34:01 пре подне »
Jel moguce da niko nema odgovor ?

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: 50% na guvernersku vestinu kontra spijunaza.. ?
« Одговор #2 послато: јул 14, 2014, 13:02:49 поподне »
Pripojio sam provinciju. http://prntscr.com/420rs8 u pitanju je neutralni teren.. nema nikakav info za njega.
U notifikacijama sam dobio sledecu poruku..
E sad mene zanima da li postoji nacin da vidim koje sve guvernerse vestine dobijaju bonuse ako pripojim provinicu ili sagradim koloniju,trgovacku i td.. na odredjenom terenu ?
Ili jel ima negde da je staticki odredjeno za koji tip terena ide koji bonus za koju guvernerku vestinu i da pise ?
Осим специфичних бонуса од терена или независног града, при припајању и колонизацији се додају још два посебна бонуса: +50% на две различите гувернерске вештине. Систем ће изабрати две вештине које је корисник већ стекао. Уколико корисник не поседује ни једну гувернерску вештину, систем ће од свих могућих насумично изабрати две вештине па ће корисник почети да добија бонусе од њих. Припојена провинција може користити гувернерске бонусе само ако је у њој постављен Великан који поседује вештине. У случају да у провинцији није постављен гувернер или је постављен гувернер који поседује друге вештине, провинција неће добијати бонусе. То значи да ће оне бити пасивне све док се не испуне одговарајући услови. Главни циљ је именовање Великана који поседује обе вештине како би добијао и један и други бонус.

Ван мреже zninja

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 59
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: 50% na guvernersku vestinu kontra spijunaza.. ?
« Одговор #3 послато: јул 15, 2014, 14:08:02 поподне »
Sve je to lepo, al glavno pitanje je gde mogu jos da vidim u kojoj provinciji imam bonus na koju gubernersku vestinu?
Jel treba da idem u sistemske poruke pa da trazim tamo da vidim koji bonus ima provicija koju sam pripojio na pocetku ere ?

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: 50% na guvernersku vestinu kontra spijunaza.. ?
« Одговор #4 послато: јул 15, 2014, 15:34:35 поподне »
Sve je to lepo, al glavno pitanje je gde mogu jos da vidim u kojoj provinciji imam bonus na koju gubernersku vestinu?
Jel treba da idem u sistemske poruke pa da trazim tamo da vidim koji bonus ima provicija koju sam pripojio na pocetku ere ?
Бонусе гувернерских вештина које добијате  при припајању провинција или при оснивању трговачких станица или колонија можете видети одмах при оснивању или припајању истих или преко системских порука.
« Последња измена: јул 15, 2014, 15:40:29 поподне KILLERUBICA »