Аутор Тема: Rat v6  (Прочитано 1867 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Rat v6
« послато: октобар 03, 2013, 10:59:35 пре подне »
OK, nije mi sada vec jasno. Rat vec uveliko traje, ali zasto onda konstantno se gubi cast prilikom pljacki i napada van dometa, pravila rata su ostala ista kao u v5, koliko vidim, ali ovo nema nikakve logike... :O Izgubih 10 casti za napad van dometa a da ne spominjem da svaki put kada posaljem pljacku gubim 4 casti. O ovome ne pise u knjizi "Kako igrati" koliko sam videla...

Evo i slike iz knjige: http://prntscr.com/1uynif
I jos jedna dopuna: http://prntscr.com/1uynrl

Stvarno mislim da je ovo osnovno, a kako onda testirati ratnu Beta verziju kada pola osnovnih stvari nije ubaceno u igru... Dovoljno je sto mi lik sa kontrom 5 ubija spijune kada svaki drugi put pokusavam da ga spijuniram, dovoljno je sto se brkaju spijunski izvestaji ili ne otvaraju kako treba, ali jos i ovo, sa 18 casti padoh na 0 jer kontam da osnovne stvari koje se ticu bitaka su implementirane u igri kada ono corak. :D Ne znam kako da nastavim rat kada je ovakva situacija...

Pljacka se ipak ispravno odigrala, ali izvestaj zaplene nije pokazan kako treba: http://prntscr.com/1uys9g

Izvestaj o stanju ratova takodje ne radi kako treba: http://prntscr.com/1uyseo
S obzirom da su svi vojni na prosloj slici dobijeni pljackom stanovnistva, ocekivala sam da posle napada vojske aktivnog igraca ce se nesto promeniti na tabeli, ali kao sto ce se videti iz prilozene slike nista se nije promenilo, a i svima tako stoji: http://prntscr.com/1uyt2h

Edit:

Evo jos jedna greska: Malopre prilikom napada na igraca koji mi je u x3 dometu, na polju je imao dva kopljanika i posaljem pljacku na njega - sto posto sam sigurna da sam tu opciju izabrala jer me je pitala igrica da li sam sigurna da posaljem napad jer ce mi pljacka skinuti 4 casti i znam da se to pojavilo jer sam ponovo (kao i prosli put kada sam slala) kliknula da mi tu poruku vise ne prikazuje ali iz nekoga razloga je ponovo dobijam, no to nije sada toliko ni bitno; bitka na polju se odigrala i nakon sto je jedan kopljanik ubijen a drugi vracen zbog vojne medicine, pljacka se ne odigrava vec se moja vojska kuci vraca praznih ruku... Dali smo 216.000 zlata za taj rat, sada vidim da su nam ponudili da ratujemo a da za to dobije svako od nas 1M zlata, ne bih pristala...

Mislim da ovo treba poslati programerima sto pre, jer ovo stvarno nema smisla; zasto testirati verziju koja je puna rupa kao putevi u Srbiji; ovo nije Beta verzija, ovo je s**** verzija, kada moram tako da se izrazim...
« Последња измена: октобар 03, 2013, 12:05:43 поподне MK110 »

Ван мреже Petr0vic

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 161
  • Углед: +26/-31
  • ...OniKojiNeznaju...
    • Погледај профил
Одг: Rat v6
« Одговор #1 послато: октобар 03, 2013, 11:06:28 пре подне »
Zato je ovo Beta verzija  ???

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Rat v6
« Одговор #2 послато: октобар 03, 2013, 11:11:07 пре подне »
Zato je ovo Beta verzija  ???

Ma nemoj mi reci, genijalce? :O Bila Beta ili ne, to je nesto osnovno vezano za igru, to je kao kada ne bi bilo gradske kuce i da kazes onda: "Pa to je Beta testing", bravo majstore, a ja cu da kuce gradim onda telepatijom... -.-

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Rat v6
« Одговор #3 послато: октобар 03, 2013, 11:14:41 пре подне »
Šta se odma drndaš? :D Sačekaj Martinu pa vidi sa njom

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Rat v6
« Одговор #4 послато: октобар 03, 2013, 11:18:09 пре подне »
Šta se odma drndaš? :D Sačekaj Martinu pa vidi sa njom

Ma ne drndam se, ali zamisli da tako ti pucaju spijuni, cast, itd. bezveze samo zato sto osnovne vojne stvari nisu ubacene u igru...

Preuranjeno su izbacili otvorenu Betu, bolje da su prvo dali zatvorenu Betu (ovo sto je sada) pa kada je jos malo srede da mogu onda sitnice da se uklanjaju, a ne da svi pizdimo dok je testiramo jer je puna rupa kao putevi Srbije, a sta administratori da nam kazu kada nije njihova krivica i oni na to ne mogu da uticu; sigurno su nase zalbe njima preko glave dosle; ne moze Martina ovde nista da ucini, ovo je manje-vise tema zbog drugih igraca da znaju da ne vredi ratovati dokle god je sistem ratovanja kao i da nema rata... Sada cu videti kada prodje ovaj napad, ali deluje mi da se cak ni vojni ne dobijaju, jos uvek... -.-
« Последња измена: октобар 03, 2013, 11:21:10 пре подне MK110 »

Ван мреже Petr0vic

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 161
  • Углед: +26/-31
  • ...OniKojiNeznaju...
    • Погледај профил
Одг: Rat v6
« Одговор #5 послато: октобар 03, 2013, 11:23:45 пре подне »
 :o

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Rat v6
« Одговор #6 послато: октобар 03, 2013, 11:25:39 пре подне »
Ma ne drndam se, ali zamisli da tako ti pucaju spijuni, cast, itd. bezveze samo zato sto osnovne vojne stvari nisu ubacene u igru...

Preuranjeno su izbacili otvorenu Betu, bolje da su prvo dali zatvorenu Betu (ovo sto je sada) pa kada je jos malo srede da mogu onda sitnice da se uklanjaju, a ne da svi pizdimo dok je testiramo jer je puna rupa kao putevi Srbije, a sta administratori da nam kazu kada nije njihova krivica i oni na to ne mogu da uticu; sigurno su nase zalbe njima preko glave dosle; ne moze Martina ovde nista da ucini, ovo je manje-vise tema zbog drugih igraca da znaju da ne vredi ratovati dokle god je sistem ratovanja kao i da nema rata... Sada cu videti kada prodje ovaj napad, ali deluje mi da se cak ni vojni ne dobijaju, jos uvek... -.-
Opet filozofiras... :D

Ван мреже Petr0vic

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 161
  • Углед: +26/-31
  • ...OniKojiNeznaju...
    • Погледај профил
Одг: Rat v6
« Одговор #7 послато: октобар 03, 2013, 11:32:06 пре подне »
MK a zamisli one sle*ce sto kupili po 20 000 dija pa se tako s'je**  sta mislis kako li je njima :D ?

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Rat v6
« Одговор #8 послато: октобар 03, 2013, 11:55:04 пре подне »
MK a zamisli one sle*ce sto kupili po 20 000 dija pa se tako s'je**  sta mislis kako li je njima :D ?

Niko na CS7 nije davao vise od 20 - 30 evra, ako se ne varam, a i sta mislis da ti igraci rade? Samo napadaju nezavisne gradove i farmaju, farmaju i opet farmaju...

Ван мреже Petr0vic

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 161
  • Углед: +26/-31
  • ...OniKojiNeznaju...
    • Погледај профил
Одг: Rat v6
« Одговор #9 послато: октобар 03, 2013, 11:58:32 пре подне »
Ma nisam mislio konkretno na cs7  ???

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Rat v6
« Одговор #10 послато: октобар 03, 2013, 12:00:50 поподне »
Ma nisam mislio konkretno na cs7  ???

Pa imas samo CS7 i 161 sa verzijom sest, ali isto je sranje, samo sto je ono malo veci svet.

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Rat v6
« Одговор #11 послато: октобар 03, 2013, 13:30:43 поподне »
OK, nije mi sada vec jasno. Rat vec uveliko traje, ali zasto onda konstantno se gubi cast prilikom pljacki i napada van dometa, pravila rata su ostala ista kao u v5, koliko vidim, ali ovo nema nikakve logike... :O Izgubih 10 casti za napad van dometa a da ne spominjem da svaki put kada posaljem pljacku gubim 4 casti. O ovome ne pise u knjizi "Kako igrati" koliko sam videla...

Evo i slike iz knjige: http://prntscr.com/1uynif
I jos jedna dopuna: http://prntscr.com/1uynrl

Stvarno mislim da je ovo osnovno, a kako onda testirati ratnu Beta verziju kada pola osnovnih stvari nije ubaceno u igru... Dovoljno je sto mi lik sa kontrom 5 ubija spijune kada svaki drugi put pokusavam da ga spijuniram, dovoljno je sto se brkaju spijunski izvestaji ili ne otvaraju kako treba, ali jos i ovo, sa 18 casti padoh na 0 jer kontam da osnovne stvari koje se ticu bitaka su implementirane u igri kada ono corak. :D Ne znam kako da nastavim rat kada je ovakva situacija...

Pljacka se ipak ispravno odigrala, ali izvestaj zaplene nije pokazan kako treba: http://prntscr.com/1uys9g

Izvestaj o stanju ratova takodje ne radi kako treba: http://prntscr.com/1uyseo
S obzirom da su svi vojni na prosloj slici dobijeni pljackom stanovnistva, ocekivala sam da posle napada vojske aktivnog igraca ce se nesto promeniti na tabeli, ali kao sto ce se videti iz prilozene slike nista se nije promenilo, a i svima tako stoji: http://prntscr.com/1uyt2h

Edit:

Evo jos jedna greska: Malopre prilikom napada na igraca koji mi je u x3 dometu, na polju je imao dva kopljanika i posaljem pljacku na njega - sto posto sam sigurna da sam tu opciju izabrala jer me je pitala igrica da li sam sigurna da posaljem napad jer ce mi pljacka skinuti 4 casti i znam da se to pojavilo jer sam ponovo (kao i prosli put kada sam slala) kliknula da mi tu poruku vise ne prikazuje ali iz nekoga razloga je ponovo dobijam, no to nije sada toliko ni bitno; bitka na polju se odigrala i nakon sto je jedan kopljanik ubijen a drugi vracen zbog vojne medicine, pljacka se ne odigrava vec se moja vojska kuci vraca praznih ruku... Dali smo 216.000 zlata za taj rat, sada vidim da su nam ponudili da ratujemo a da za to dobije svako od nas 1M zlata, ne bih pristala...

Mislim da ovo treba poslati programerima sto pre, jer ovo stvarno nema smisla; zasto testirati verziju koja je puna rupa kao putevi u Srbiji; ovo nije Beta verzija, ovo je s**** verzija, kada moram tako da se izrazim...


У питању је бета верзија, очекивано је да има неке пропусте нажалост. Сви проблеми на које си указала биће прослеђени администрацији на проверу и надам се да ће бити отклоњени у најкраћем могућем року .

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Rat v6
« Одговор #12 послато: октобар 03, 2013, 13:57:09 поподне »

У питању је бета верзија, очекивано је да има неке пропусте нажалост. Сви проблеми на које си указала биће прослеђени администрацији на проверу и надам се да ће бити отклоњени у најкраћем могућем року .

Sve je to meni jasno, zato se i nerviram, jer ti i kada kupis neki prototip on ima samo manje greske, a ovo je stvarno puno rupa, kao da niko nije proveravao nego da je izbaceno na brzinu. :)

Hvala na tome! :)

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Rat v6
« Одговор #13 послато: октобар 03, 2013, 18:37:27 поподне »
igraj  v5  a  neka se  drugi nerviraju sa v6 ;D ;D ;D

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Rat v6
« Одговор #14 послато: октобар 03, 2013, 19:14:13 поподне »
igraj  v5  a  neka se  drugi nerviraju sa v6 ;D ;D ;D
bravo kolega,pametno zboris  ;D