Аутор Тема: I tebe sam sit Imperio...  (Прочитано 3691 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже don

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-3
    • Погледај профил
I tebe sam sit Imperio...
« послато: фебруар 04, 2015, 21:01:25 поподне »
O cemu se radi?

Ukratko desilo se nevidjeno. Nakon visemesecnog upozoravanja odgovornih na problem alarma, duplih naloga i svega sto je ovu predivnu igru ucinilo bezveznom savez Spartans, svet C/S 3  odlucio se na bojkot ere. Da bi shvatili o kakvom savezu se radi recicu samo da su osvajaci medalja u tom svetu, trenutno po vojnim bodovima najjaci savez, ali protiv nepravde se nemoze.

- Apsolutno nijedan moderator na suportu koji radi nije hteo da ucini nista po pitanju alarma. Davali su neiskrene odgovore, a sve to postoji u mejlovima mnogih igraca pomenutog saveza. Cak su i na dokaz gde jedan igrac priznaje da koristi alarm ostali nemi i bez bilo kakve kazne.

http://prntscr.com/6121b7

http://prntscr.com/6121j0

Pitate se zasto? - Pa naravno taj igrac kupuje dije, a kao takav u ovoj igri je nedodirljiv. Nazalost.

- Spartansi nam porucuju :  SPASI IMPERIU UPALI ODMOR, jer ovo vise nicemu ne vodi, a svi pravi igraci shvataju sta oni govore.
 




Ван мреже kida66

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 192
  • Углед: +189/-48
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #1 послато: фебруар 04, 2015, 21:32:30 поподне »
upali ste odmor jer ste kukavice i samo znate da  *cry* ......i sami znate sta bi vas cekalo da niste upalili kisobrancice

http://prntscr.com/612qqq

i nemoj da prodajete maglu molim te


Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #2 послато: фебруар 04, 2015, 21:33:31 поподне »
eeeeeeee lepo rečeno al zaboravljaš da se peco javljao pretio psovao sa više naloga..da je neverovatno vulgaran neobavešten..da ste sve vojne dobili na malim ratovima sa neaktivnim igrčima..i sad kad ste naleteli na nekog ko ume i nije mu teško popalili om i bojkotujete
« Последња измена: фебруар 04, 2015, 21:34:08 поподне GRIFIN1 »

Ван мреже kida66

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 192
  • Углед: +189/-48
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #3 послато: фебруар 04, 2015, 21:34:36 поподне »
eeeeeeee lepo rečeno al zaboravljaš da se peco javljao pretio psovao sa više naloga..da je neverovatno vulgaran neobavešten..da ste sve vojen dobili na malim ratovima sa neaktivnim igrčima..i sad kad ste naleteli na nekog ko ume i nije mu teško popalili om i bojkotujete


jeaaaaaaaaaaaaaa dis iz fajn ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ван мреже anjabanjanja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +2/-2
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #4 послато: фебруар 04, 2015, 21:44:13 поподне »
Zastita povodom elementarne nepogode koja je zadesila savez SpArTaNs
(03.02.2015  06:05:23)
Obavestavamo sve igrace sa teritorije Republike Srbije ,Bosne i Hercegovine i Hrvatske, da je povodom
elementarne nepogode koja je zadesila savez SpArTaNs ,od danas 03.02.2015.godine u 16:30 sati po vremenu
(vpg+2) dostupna za aktivaciju Praznicna zastita igracima u svim savezima sveta cro/srb 3 verzije5 U verziji 5 praznicnu zastitu mozete aktivirati  u podmeniju Dodaci.Zastita ce isteci kad se igraci saveza SpArTaNs vrate sa stitom ili na stitu,nikad bez stita.

Administracija saveza _orci_ saoseca sa svim zrtvama koje je zadesila ova prirodna nepogoda  :'( :'( :'(

Ван мреже don

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-3
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #5 послато: фебруар 04, 2015, 21:44:27 поподне »
Gospodo ne shvatate da se ovde ne radi o vama, nama i nekom trecem vec o neangazovanosti onih koji su duzni da ovu igru ucine fer i korektnom. To ko je kakav je apsolutno individualna stvar i stvar ukusa i misljenja pojedinca. Svi znate da na opisu saveza vec mesec i jace stoji poruka o alarmima. Ne pada mi napamet da diskutujem sa vama da li je neko kukavica ili sta vec jer je to krajnje povrsno iznosenje misljenja jer realno od koga da se ko plasi? Zalosno je sto nemate dovoljno sivih celija da shvatite temu, a s'obzirom da ste aktivni korisnici alarma znam da Vam je tema bolna.

Ван мреже kida66

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 192
  • Углед: +189/-48
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #6 послато: фебруар 04, 2015, 21:53:17 поподне »
ko gubi ima prava da se ljuti  :) :) :)

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #7 послато: фебруар 04, 2015, 21:53:38 поподне »
to što se neznate dogovoriti i čuvat nije vam niko kriv
nema tu šta da se priča-do pre par dana samo su dva igrača bila aktivna tamo pa ste bežali
sad nas je duplo više pa ste pobegli pod kišobrane
i kukate -nepravda nepravda ..kalimero savez

Ван мреже don

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-3
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #8 послато: фебруар 04, 2015, 22:06:18 поподне »
ko gubi ima prava da se ljuti  :) :) :)

- Ja bih pre rekao ko gubi ima prava da cestita, ali samo ne znam gde ste i koga Vi to pobedili?  Spartansi i dalje imaju Vojsku da ladno uzmu 2 dvorca ovog momenta. U pomenutom ratu koga ste pobedili? Dajte molim Vas. Najveci prevaranti izasli da pricaju o igri. Tema je namenjena pravim igracima, vi ste jednostavno ono sto ide kroz filter., a ako ne prodjete onda u otpad...

- Evo sad igrajte sami sa sobom celu eru. Budite najjaci, a zahvalite Support timu na tome. Dovidjenja do neke sledece imperije koja ce odrediti pravila i postovati ih. Ova danasnja je mizerija.

Ван мреже anjabanjanja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +2/-2
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #9 послато: фебруар 04, 2015, 22:15:08 поподне »
alarmi ,dupli nalozi su problem svih svetova x2 x4 verzije 5 ,u slucaju Spartans njihov problem je elementarna nepogoda zvana orci  koja ih je zadesila ,pa traze druge razloge nebi li oprali sramotu  sa stitom ili na stitu,nikad bez stita.

Ван мреже kida66

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 192
  • Углед: +189/-48
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #10 послато: фебруар 04, 2015, 22:31:47 поподне »
- Ja bih pre rekao ko gubi ima prava da cestita, ali samo ne znam gde ste i koga Vi to pobedili?  Spartansi i dalje imaju Vojsku da ladno uzmu 2 dvorca ovog momenta. U pomenutom ratu koga ste pobedili? Dajte molim Vas. Najveci prevaranti izasli da pricaju o igri. Tema je namenjena pravim igracima, vi ste jednostavno ono sto ide kroz filter., a ako ne prodjete onda u otpad...

- Evo sad igrajte sami sa sobom celu eru. Budite najjaci, a zahvalite Support timu na tome. Dovidjenja do neke sledece imperije koja ce odrediti pravila i postovati ih. Ova danasnja je mizerija.

ja bih te gospodine don zamolio da ne vredjas,a to da li imate vojske pokazalo se  *cry*,pokupio si taj prljavi recnik od pecokv(doomsday4444)dupli acc i da nepisem dalje.a vidi se koji je pravi igrac po osvojenim erama gospodine don,tako da zavrsavam sa daljim komentarima ovde.prosla era smetalo vam anjabanjanja jer kupovao covek dijamante ova era alarmi sta ce biti sa sledecom erom mozfa vanzemaljci ili ko zna sta vec necete izsmisliti,OTPAD se video i prijavio sa prijavljenim uvredljivim porukama,suport tim je za sve igrace podjednak ...aj sad vozdra pa VAS PRONADJEMO U NEKOM DRUGOM SVETU DA VAS OTRESEMO OPET  :D :D :D :D

Ван мреже don

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-3
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #11 послато: фебруар 04, 2015, 22:32:17 поподне »
alarmi ,dupli nalozi su problem svih svetova x2 x4 verzije 5 ,u slucaju Spartans njihov problem je elementarna nepogoda zvana orci  koja ih je zadesila ,pa traze druge razloge nebi li oprali sramotu  sa stitom ili na stitu,nikad bez stita.

- Prvo, molim te ko Boga nauci da pises. Orci nepostoje u nijednoj gramatici svih naroda i narodnosti bivse SFRJ. Pise se Orke, to su oni crno-beli kitovi ciju si sliku do nedavno drzao na saveznoj.

- Drugo ugasi jednu noc alarm pa dodji da popujes. Kao igrac si dupla nula, kao musterija si velika 10-ka.

- Toliko imam da se tebi igracino obratim. Ugasi alarm, kupi 100k dija i ajde da igramo. Ne bi znao gde se nalazis koliku umetnost u ovoj igri demonstriras. Ti si sramota imperije jer si korisnik alarma i nikada nisi kaznjen zbog toga.

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #12 послато: фебруар 04, 2015, 22:34:34 поподне »
- Prvo, molim te ko Boga nauci da pises. Orci nepostoje u nijednoj gramatici svih naroda i narodnosti bivse SFRJ. Pise se Orke, to su oni crno-beli kitovi ciju si sliku do nedavno drzao na saveznoj.

- Drugo ugasi jednu noc alarm pa dodji da popujes. Kao igrac si dupla nula, kao musterija si velika 10-ka.

- Toliko imam da se tebi igracino obratim. Ugasi alarm, kupi 100k dija i ajde da igramo. Ne bi znao gde se nalazis koliku umetnost u ovoj igri demonstriras. Ti si sramota imperije jer si korisnik alarma i nikada nisi kaznjen zbog toga.

*Ни у једној
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже kida66

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 192
  • Углед: +189/-48
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #13 послато: фебруар 04, 2015, 22:36:10 поподне »
Haj zdravo  afro afro afro

Ван мреже kida66

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 192
  • Углед: +189/-48
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #14 послато: фебруар 04, 2015, 22:39:17 поподне »
ex da zaboravih...skini se sa om da ti pokaze cica kako se igra.  :-X :-X :-X