Аутор Тема: ooo turciiiii  (Прочитано 4035 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже --kiler76--

  • Редов
  • *
  • Поруке: 19
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: ooo turciiiii
« Одговор #15 послато: фебруар 20, 2015, 17:52:51 поподне »
nemogu verovat da nema namesteni ratova jutros bili svi u 1 savezu sad se rasuli u 3 i ujutro opet u 1
samo ih svi stite sto trose hiljade evra na dije to ti je kad su pare vrednije od srbina i nemoj meni pricat o namestanju ratova video sam svega igram ovo od samog pocetka i vracali su vojsku u 105 al to je bio hrvatski admin koji je mogao nesto

Ван мреже --kiler76--

  • Редов
  • *
  • Поруке: 19
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: ooo turciiiii
« Одговор #16 послато: фебруар 20, 2015, 17:54:52 поподне »
pa niste ni vi od juce znate svi da onaj koji najvise trosi nemos mu nista mos kvocat kolko hoces niko te ne slusa

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: ooo turciiiii
« Одговор #17 послато: фебруар 20, 2015, 18:13:46 поподне »
imamo li mi ovde administratora  moze nesto da resi povodom ovih turaka __KARTALLAR__   SIKINTI   20.02.2015 08:54   27.02.2015 08:54   247 610   73 965
Намештен рат не постоји у ИО (тј. појам намештен рат) тако да брате џаба све могу да раде то што раде и то није први пут у тактичком. Увек кад Турци играју намештају се ратови, ништа ново.  ;)
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: ooo turciiiii
« Одговор #18 послато: фебруар 20, 2015, 20:25:43 поподне »
nemogu verovat da nema namesteni ratova jutros bili svi u 1 savezu sad se rasuli u 3 i ujutro opet u 1
samo ih svi stite sto trose hiljade evra na dije to ti je kad su pare vrednije od srbina i nemoj meni pricat o namestanju ratova video sam svega igram ovo od samog pocetka i vracali su vojsku u 105 al to je bio hrvatski admin koji je mogao nesto

Ne kažem ja da nisu namestili rat već da ne postoji u ovoj igri kazna za nameštanje ratova

Ван мреже ivica-

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 67
  • Углед: +10/-6
    • Погледај профил
Одг: ooo turciiiii
« Одговор #19 послато: фебруар 20, 2015, 20:59:26 поподне »
Намештен рат не постоји у ИО (тј. појам намештен рат) тако да брате џаба све могу да раде то што раде и то није први пут у тактичком. Увек кад Турци играју намештају се ратови, ништа ново.  ;)

Problem je što u igrici ima dosta nelogičnosti koje ne žele da isprave. To je prosto. Ako hoće mogu to da naprave da nemože da se pređe u savez sa kojim si u ratu. Možemo mi da kukama  na razne stvari kao ono oko izlaska iz saveza pod napadom u ratu itd. To nekom ne odgovara, a kad to kažem mislim na vlasnike igrice i one koji se bave programiranjem.
Hvala administraciji na brzom odgovoru. Vi ste najbolji.

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: ooo turciiiii
« Одговор #20 послато: фебруар 21, 2015, 00:29:36 пре подне »
1. http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=254.0
2. http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=442.0

Ово су 2 теме у којима је ПРЕмного дискутовано о намештању ратова и свим могућим неправилностима. Ту видите шта је дозвољено, а шта не, шта се кажњава, шта не. :)
Чак се ово у 2. теми односило за свет у коме сам ја играо (р93) али шта је ту је.
Појам намештен рат не постоји у ИО и зато се не кажњава. :)
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже --kiler76--

  • Редов
  • *
  • Поруке: 19
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: ooo turciiiii
« Одговор #21 послато: фебруар 21, 2015, 10:24:28 пре подне »
http://prntscr.com/67vu3b
evo ih sve nazad u savezu i nemoze se nista uradit

Ван мреже --kiler76--

  • Редов
  • *
  • Поруке: 19
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: ooo turciiiii
« Одговор #22 послато: фебруар 21, 2015, 10:29:19 пре подне »
http://prntscr.com/67vvg4
ovaj sam ja svet igraokad je bilo sve vraceno i biou savezu koji je potuko vojsku hrvatima i rekao necu nikad igrat vise i sad se opet koljem sa adminima jel opet se nista nemoze uradit
pa zakljucakje vreme je da se pocne varat na veliko

Sofronijevic

  • Гост
Одг: ooo turciiiii
« Одговор #23 послато: фебруар 23, 2015, 11:38:58 пре подне »
Postoji jedno pravilo protiv kojeg se ne moze, barem ne mogu ovi nasi admini koji nisu ni pod da obrises sa njima,a to je ko kupuje dijamante taj je zasticen.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: ooo turciiiii
« Одговор #24 послато: фебруар 23, 2015, 11:47:12 пре подне »
Постоји само један администратор за Србију. Молим да поведете рачуна о свом начину изражавања на форуму јер постоји могућност да будете кажњени због вређања администрације.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Sofronijevic

  • Гост
Одг: ooo turciiiii
« Одговор #25 послато: фебруар 23, 2015, 11:59:44 пре подне »
Ma za sve postoji prvi put, ali cinjenica je da ne radite svoj posao korektno kada su u pitanju igraci koji koriste vecu sumu dijamanta, barem ne Vi. Prijavljivao sam Vam nekog igraca za namestanje bitaka radi sticanja resursa, Vi ste mi odgovorili da nema razloga za kaznu, prijavim bugarskim administratorima covek dobije zabranu napada, i sada Vi mene recite ko je ovde lud? :D
« Последња измена: фебруар 23, 2015, 12:03:35 поподне Sofronijevic »

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: ooo turciiiii
« Одговор #26 послато: фебруар 23, 2015, 12:15:57 поподне »
Ma za sve postoji prvi put, ali cinjenica je da ne radite svoj posao korektno kada su u pitanju igraci koji koriste vecu sumu dijamanta, barem ne Vi. Prijavljivao sam Vam nekog igraca za namestanje bitaka radi sticanja resursa, Vi ste mi odgovorili da nema razloga za kaznu, prijavim bugarskim administratorima covek dobije zabranu napada, i sada Vi mene recite ko je ovde lud? :D

Није могуће. Једино ако сте играче пријавили касније. Још једном Вас опомињем!


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Sofronijevic

  • Гост
Одг: ooo turciiiii
« Одговор #27 послато: фебруар 23, 2015, 12:26:22 поподне »
Dobro jesam ga prijavio posle, nekih 2,3 minuta nakon Vaseg odgovora. Mada tih 15 minuta nije napravil neku vecu razliku. Tako da mislim da sam ipak u pravu. I izvinjavam se ako sam Vas vredjao onom izjavom " barem ne mogu ovi nasi admini koji nisu ni pod da obrises sa njima ", ali ostajem pri svom misljenju da ne radite svoj posao korektno i po pravilima.

tarantu

  • Гост
Одг: ooo turciiiii
« Одговор #28 послато: фебруар 23, 2015, 13:27:21 поподне »
Pojam namestenih ratova ne postoji i tesko je dokazati koliko sam razumeo a onda kada neko raspali po turcinu koji silne pare daje za dijamante on dobije ovo :
Ускраћена су Вам права да нападате активне играче до 24.02.2015 11:42 због установљених злоупотреба.
Kako su ovo ustanovili i kako pojam ustanovljena zloupotreba postoji ? Ajde neko da nas prosvetli i objasni sta to sad znaci !

Sofronijevic

  • Гост
Одг: ooo turciiiii
« Одговор #29 послато: фебруар 23, 2015, 13:46:50 поподне »
hahahahhahaha to neko novo pravilo ne smeju dijamantasi da se napadaju :O :D