Империја Онлајн - Великани > Свет 177 Int x4

Problem sa uzimanjem 10 sati proizvodnje

(1/2) > >>

Palke90:
Iz dodatnog kovčega sam malopre dobio 340933 zlata i odlučio da na to dodam 10 sati proizvodnje sa 10 dijamanata da bih istrazio centralizaciju. Kupio sam 10 sati proizvodnje ali nisam dobio ništa osim nešto zlata (nisam siguran koliko ali oko 200k). Sad imam višak zlata ali idalje manjak svega ostalog. Molim Vas da mi pomognete da ovo hitno rešim.


Jedno usputno pitanje pošto nisam imao vremena za listanje po forumu: Kako se neko prijavljuje za multi nalog pošto sam video jedan savez u kome samo jedan čovek ima naloge sa istim imenom od 1 do 9.
Unapred zahvalan:
Palke90

Ivan-dark:

--- Цитат: Palke90  фебруар 10, 2015, 00:12:41 пре подне ---Iz dodatnog kovčega sam malopre dobio 340933 zlata i odlučio da na to dodam 10 sati proizvodnje sa 10 dijamanata da bih istrazio centralizaciju. Kupio sam 10 sati proizvodnje ali nisam dobio ništa osim nešto zlata (nisam siguran koliko ali oko 200k). Sad imam višak zlata ali idalje manjak svega ostalog. Molim Vas da mi pomognete da ovo hitno rešim.


Jedno usputno pitanje pošto nisam imao vremena za listanje po forumu: Kako se neko prijavljuje za multi nalog pošto sam video jedan savez u kome samo jedan čovek ima naloge sa istim imenom od 1 do 9.
Unapred zahvalan:
Palke90

--- Крај цитата ---
10 Часова производње када узмете ресурси се распореде по свим провинцијама и треба да их скупите  помоћу ове опције овде http://prntscr.com/636a7s

Што се тиче пријаве:
За пријаву користите искључиво support_rs@imperialsupport.org .
 Код пријаве обавезно морате навести и своје корисничко име. За пријаву на горе наведени е-мејл користите е-мејл с којим сте регистровали кориснички налог на ИО. Анонимне пријаве ће бити игнорисане.
Можете пријавити максимално 5 играча истовремено. Играч који је био провераван и није кажњен, не може бити пријављен следеће 2 недеље.
Пружите потпуне информације које имате о играчу и ако желите пријавити играча логично је да сте га посматрали и да имате неке ваљане разлоге због којих сумњате да вара.
Забрањено је злоупотребљавати одговор који добијете од ИО Тима. То што је неко кажњен због ваше пријаве, не даје вам право да се хвалите тиме. Такво понашање ће бити награђено са казном у игри.

Palke90:
Lepo bogami. :D
Izvinjavam se na uznemiuravanju, ali tek sam sad shvatio da su resursi bili raspoređeni po provincijama jednako a ne samo u prestonici. Mislio sam bi sve trebalo da bude u prestonici ali sam slučajno pritisao dugme za prenos resaursa kao na svakih 10-ak minuta (kao i obično) i video da ima mnogo a onda shvatio da su resursi raspoređeni. :D
Još jednom se izvinjavam.

PS: pitanje za multi idalje ostaje.
A evo i dokaznog materjala: http://prntscr.com/636d43

Ivan-dark:

--- Цитат: Palke90  фебруар 10, 2015, 00:22:56 пре подне ---Lepo bogami. :D
Izvinjavam se na uznemiuravanju, ali tek sam sad shvatio da su resursi bili raspoređeni po provincijama jednako a ne samo u prestonici. Mislio sam bi sve trebalo da bude u prestonici ali sam slučajno pritisao dugme za prenos resaursa kao na svakih 10-ak minuta (kao i obično) i video da ima mnogo a onda shvatio da su resursi raspoređeni. :D
Još jednom se izvinjavam.

PS: pitanje za multi idalje ostaje.
A evo i dokaznog materjala: http://prntscr.com/636d43

--- Крај цитата ---
Што се тиче пријаве:
За пријаву користите искључиво support_rs@imperialsupport.org .
 Код пријаве обавезно морате навести и своје корисничко име. За пријаву на горе наведени е-мејл користите е-мејл с којим сте регистровали кориснички налог на ИО. Анонимне пријаве ће бити игнорисане.
Можете пријавити максимално 5 играча истовремено. Играч који је био провераван и није кажњен, не може бити пријављен следеће 2 недеље.
Пружите потпуне информације које имате о играчу и ако желите пријавити играча логично је да сте га посматрали и да имате неке ваљане разлоге због којих сумњате да вара.
Забрањено је злоупотребљавати одговор који добијете од ИО Тима. То што је неко кажњен због ваше пријаве, не даје вам право да се хвалите тиме. Такво понашање ће бити награђено са казном у игри.

Palke90:
Hvala na brzom odgovoru. :D Mada vidim da je copy-paste ali nema veze nesmeta mi. :D

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију