Империја Онлајн - Великани > Генерална дискусија

neustrasivi ili je to bag na serveru?

(1/3) > >>

R_i_v_e_R:
Igram ovu igricu par meseci i na prvi pogled nije losa ali ima dosta mana, kao npr ne moze da se direktno vodi bitka kao recimo u total waru, vec posaljes gomilu vojske pa sta bude.. tu ne mogu da se istaknu vestine i strategija igraca vec sve fukcionise po principu imas resurse imas i rezultate.. dobro.. i onda tako ja krenem da igram i igram, i naletim na neki nazovi strasan klan sa kojima sam imao neke nazovi probleme, dodjem ovde da vidim sta i kako, i procitam da ljudi imaju neke skripte kojima love vojsku, to se desavalo i meni al nisam znao kako im to uspeva, evo primera koji je uradjen pre sekund dva http://prntscr.com/30q5nq . Sta se postize time? koja je svrha igranja ako ovakvi igraci iz ,,cenjenih,, saveza poput neustrasivih varaju na ovaj nacin? Verujem da necete povodom ovoga uraditi nista jer dosta njih kupuje dijamante i indirektno zavisite od njih ali bojim se da cete se brzo ugasiti ovakvom politikom tolerisanja nazovi fer igraca

Normal:
Јесам ли добро схватио ову твоју слику коју си поставио ,,,, пљачкао си играча Radulekg и након напада на њега, при повратку војске кући тебе напада играч piroman и хвата ти војску?

R_i_v_e_R:
da odlicno si shvatio plus taj radule uopste nije iz njegovog klana pa da mu kao dojavi u tom trenutku sta ja znam i onda on odmah posalje vojsku na mene, cak i da mu je dojavio malo je verovatno da moze ovako da me uhvati

partizan11115:
То ти је контра напад, ухватио те је, има један мали програмчић који даје тачно време повратка противничког играча:) Проблем је што тај вероватно вара јер има други налог у истом свету, или је можда рекао пријатељу време повратка твоје војске па те овај ''ухватио'' у контру;)

Normal:
Нема ту никаквог бага,,,проста математика, израчунао ти је време повратка и хвата те у повратку кући, не разумем у чему је проблем. Играч ког си нападао је јавио овом другом да га нападаш, дао му време твог удара и време трајања твоје мисије и то је то,,,, нема ту никакве науке  ;)

А што се тиче тих скрипти које помињеш и савеза који помињеш тема око тога је завршена, играчи који су се жалили и захтевали провере су добили одговоре на онај начин како се то ради.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију