Аутор Тема: bronza  (Прочитано 1132 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже skilladilla

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
bronza
« послато: јул 23, 2015, 18:16:33 поподне »
evo da podelim nas uspeh u eri koja se zavrsila juce, bili smo cetvrti i peti do pet sati pred kraj i onda digli uticaj a drugima oborili :D inace ovaj BOPE savez nije postojao do 15 dana pred kraj
ere i ljudi su potrosili oko 100k dijamanata ako ne i vise, pa samo na mracnu tvrdjavu je jedan lik potrosio 6000 dijamanata da bi bio prvi, imao je 200 napada..i u tom BOPE je bilo 15ak Srba koje smo zvali u savez jos na pola ere cim smo uzeli dvorac ali su oni prvo otisli kod turaka koji su imali 2 (kasnije sve izgubili)pa kad je doso BOPE presli tamo, uzeli 1 dvorac i jos nas zezali i pravili planove kako da nas zeznu za medalju ali im nije poslo za rukom :D

http://prntscr.com/7vk8hc
http://prntscr.com/7w30y6
http://prntscr.com/7w317a

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: bronza
« Одговор #1 послато: јул 23, 2015, 18:30:02 поподне »
Честитам на бронзи, али не треба да пишеш оно што није баш истина. БОПЕ је постојао много ера пре него што сте ти и твоји савезници направили ваш савез. Многи, међу којима сам и ја нису играли последњу еру и укључили смо се 5-6 дана пред крај, оформили БОПЕ поново и узели један дворац, јер смо тако били у могућности.
То што има доста Срба није битно, то је стара екипа која се добро познаје и немој да причаш много о нашима јер колико сам за 5 дана видео нико од наших САВЕЗА из р160 вас не хвали тако да..... ;)
А то за планове ко ће кога да зезне нисам сигуран да ниси помешао ко је са ким правио планове, ми или ви. 

Још једном свака част на 3. месту али олади са причом о БОПЕ-у јер се зна ко је какве планове правио и са ким. ;)
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже skilladilla

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: bronza
« Одговор #2 послато: јул 23, 2015, 18:44:23 поподне »
meni je ovo prva era u ovom svetu bila, video sam da je BOPE postojao jos odavno i uzimao medalje ali sam rekao da prosle ere nije bio do 15 dana pred kraj nisi ti to lepo procitao..kad sam se registrovao u tom svetu video sam nekoliko domacih saveza, ali samo wing i knjaz da kazes jaci da su bili i tako poslao zahtev..a to za planove nemoj molim te da pricas nista imamo printove kako DjordjeHulk dok ste jos bili kod turaka zove domace igrace uz poruku "sta cete da radite ove ere, hoces da dodjes ovamo da uzmemo medalju i pritom sjebemo knjaza"..mi smo nas dvorac uzeli odma i drzali ga mesec dana, realno uticaj su vam oborili zato sto niste zasluzili medalju, pa sta je to neko igra cele ere a ovamo vi da napravite savez dve nedelje pred kraj onaj amer potrosi milion dijamanata i uzmete medalju, e zato vam nisu dali ali siguran sam da ove ere ako krenete od pocetka uzimate..

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: bronza
« Одговор #3 послато: јул 23, 2015, 18:49:14 поподне »
Ок, ок :D Нећу никакву расправу. То шта је писао Ђорђе играчима у другом савезу то је његова ствар. Ја причам за БОПЕ јер си поменуо да је БОПЕ правио планове. Мало су вас погрешно информисали.  ;)
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже skilladilla

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: bronza
« Одговор #4 послато: јул 23, 2015, 20:55:12 поподне »
pa nema potrebe da se raspravljamo, ja sam ti rekao da si pogresno protumacio to sto sam napisao, i da nije bio aktivan savez do pred sam kraj ere ali naravno da je postojao pre toga video sam medalje..:D a te poruke su ziva istina videli smo, a mi nigde nikom nismo pisali da probamo da vas zajebemo za medalju dok ste bili kod turaka kad su imali 2 dvorca, tako nesto necete videti..i ja sam rekao za vase planove, tj hulk sto je pravio, ne znam za BOPE posto ne donosite vi odluke tamo i pravite planove, tu se neko drugi pita..

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: bronza
« Одговор #5 послато: јул 23, 2015, 21:12:40 поподне »
 :o :o Кажем опет за Турке... Пар играча је било тамо и чим се БОПЕ оформио они су се вратили код нас. Савез БОПЕ ниским није правио планове јер ниским нисмо у добрим односима. Шта је пар људи писало кад су били у другим савезима ја не знам.
А то да ми не доносимо одлуке у БОПЕ много се вараш. Играчи са којима играм много цене наше играче јер за разлику од њих који имају само дијаманте, ми имамо знање. Зато имамо велико поштовање са њихове стране. ;)
Заврши са овим. Освојили сте 3. место, у реду, али о савезу који већ дуго у р160 влада немој да причаш свашта јер дела говоре.
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже skilladilla

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: bronza
« Одговор #6 послато: јул 23, 2015, 21:31:36 поподне »
alo buraz nista ja ne pricam za taj savez, si normalan nemoj da uvrces reci..znam da dugo vlada iako sam dva meseca u 160..ja sam samo reko sta sam video, i ne bih bas reko da je 12 ljudi par ljudi ali nema veze :D vladajte i dalje slobodno, mozda neki savez pruzi dobru konkurenciju ali s obzirom koliko alliznhoj i christian trose dija tesko :D

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: bronza
« Одговор #7 послато: јул 23, 2015, 22:39:03 поподне »
Čestitke za bronzu.
Nemoj da te čudi da pojedini savezi skoče sa bodovima i napreduju brzinom svetlosti. To su uglavnom savezi sa članovima koji odgovaraju na pitanja igrača koji  znaju da igraju a pri tome dobijaju dije za svoj rad, osim toga uvek imaju i igrače koji enormno troše dije za naše uslove pa tako kad se pojave na nekoj mapi osvoje što se osvojiti može.
Da se razumemo, to je dozvoljeno i svako gleda da igra u savezu gde igrači znaju da igraju, naš je izbor gde igramo i kako igramo.
 Na primer, saveez KAABUM na blicu je dugo vremena bio neprikosnoven, koristili su plave kamenčiće kao da je pesak na Kopakabani. Naši savezi su bez obzira na to ratovali i tukli ih mnogo puta. Naravno koga su mogli jer pojedini igrači su imali više vojske nego neki saveznu što su imali a borili su se za dvorac.

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: bronza
« Одговор #8 послато: јул 23, 2015, 22:59:48 поподне »
Čestitke za bronzu.
Nemoj da te čudi da pojedini savezi skoče sa bodovima i napreduju brzinom svetlosti. To su uglavnom savezi sa članovima koji odgovaraju na pitanja igrača koji  znaju da igraju a pri tome dobijaju dije za svoj rad, osim toga uvek imaju i igrače koji enormno troše dije za naše uslove pa tako kad se pojave na nekoj mapi osvoje što se osvojiti može.
Da se razumemo, to je dozvoljeno i svako gleda da igra u savezu gde igrači znaju da igraju, naš je izbor gde igramo i kako igramo.
 Na primer, saveez KAABUM na blicu je dugo vremena bio neprikosnoven, koristili su plave kamenčiće kao da je pesak na Kopakabani. Naši savezi su bez obzira na to ratovali i tukli ih mnogo puta. Naravno koga su mogli jer pojedini igrači su imali više vojske nego neki saveznu što su imali a borili su se za dvorac.
Лепо речено.  :)
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: bronza
« Одговор #9 послато: јул 24, 2015, 01:04:02 пре подне »
Sećam se kada ste pregazili vozićem jednog njihovog a on za sat vremena 100k konjice nagruvao :D

Ван мреже skilladilla

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: bronza
« Одговор #10 послато: јул 24, 2015, 01:09:48 пре подне »
Hvala..ma kapiram ja tebe i ja bi to uradio kad ne bi bilo nekog domaceg saveza koji ima dobrih igraca i ima ambicije..a ima jos bar dva saveza takva, ako smo ovako uzeli bronzu sta bi onda bilo ? vecina tih igraca je igrala eru samo u drugim savezima i kad su se neki vratili sa invazije svi su se vratili u taj savez, vodja im je imao najvise bodova na mapi nisu oni usli i podigli se toliko za 15 dana..pozdravljam ja sve to samo se zapitam sto srbi ne mogu da se sloze nikad, gledam ovamo svi bugari, ovamo svi rusi, ovamo cesi poljaci samo mi rastrkani :D ali bice valjda jednog lepog dana :D

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: bronza
« Одговор #11 послато: јул 24, 2015, 11:43:13 пре подне »
pozdravljam ja sve to samo se zapitam sto srbi ne mogu da se sloze nikad, gledam ovamo svi bugari, ovamo svi rusi, ovamo cesi poljaci samo mi rastrkani :D ali bice valjda jednog lepog dana :D
Ima i kod njih sukoba, negde manje, negde više. Uglavnom svi misle da su najbolji igrači, svi bi da budu vodje i oficiri, svi imaju svoju taktiku i viziju kako bi trebalo. Zbog svega toga smo raštrkani. Igrao sam u ino svetovima gde smo se tukli kao da smo najgori neprijatelji  *cry*, lično nikada nisam u ino svetu napao naše kao ni hrvate, iz principa. Valjda je lakše posvadjati se sa nekim čiji jezik razumeš a ne  sa nekim strancem, ko će prevoditi šta ti je napisao ako nije na engleskom, a i to je diskutabilno.
« Последња измена: јул 24, 2015, 11:46:11 пре подне No.1 »