Аутор Тема: Недеља 2  (Прочитано 8452 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже acafaca

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 98
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #30 послато: јул 16, 2013, 22:52:19 поподне »
Бију наши!!! Нећу нећу дијамате, суво злато, брилијанте,
НИ САФИРЕЕЕЕЕ НИ РУБИНЕЕЕЕЕ САМО ОНААААА, ДА ЉУБИМЕЕЕЕЕ!!!
Као што каже народна песма, нама не требају дијаманти. Ни било која друга помагала, ми бијемо стрејт. Само не бих волео да нам, како то кажу спортски коментатори, уђе вода у уши. Мада ми то никад није било јасно, па шта ако уђе у уши. Мало ћемо слабије да чујемо, али нећемо да полудимо. Ко је још полудео ако му вода уђе у уши? Свашта!! Елем, треба остати прибран и играти своју игру.
Чекајте!! Само тренутак!!!
Прекидам писање овог извештаја због најновије вести!!
Непознати донатор је одлучио да нашој репрезенрацији донира 5000 дијаманата. Донатор је хтео да остане анониман, али је дао кратак коментар: "Ја толко брате дам за бакшу, брате. Није фрка, нека има." Пре него што се захвалимо овом мецени, само бих још додао: "Нееееееееееееееееееееее!!!" Ми нисмо навикли да имамо, ми једва састављамо крај са крајем и само тако знамо да живимо. Сада смо пропали сигурно. Шта сада да радимо?

Ван мреже stevas

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 57
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #31 послато: јул 16, 2013, 23:35:05 поподне »
     Добро вече дванаести је дан светског првенста. Добили смо рат и против Пољака , ал бежали су Пољаци као зечеви па није било пуно бодова. Одмах имамо рат и против Чилеа а ту су ствари већ дошле на своје место пошто имамо убедљиву предност.
    У топ 10 репрзентација Румунија и даље држи прво место . Италијани су престигли Хрвате и тренутно су други. Наши су и даље на осмом месту . Што се тиче играча појединачно прво место и даље држи efeece  са 118 872 379 бодова.
   Стање у нашој репрзентацији је одлично иако смо остали без дијаманата , и даље ратујемо и даље побеђујемо у инат свима . Имали смо шест ратова и свих шест победа. Ускоро и седам према нула . Браво момци !!!!!!!!!!!!
    До следећег јављања ......................................... репортер стевас
« Последња измена: јул 17, 2013, 21:13:12 поподне stevas »

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #32 послато: јул 17, 2013, 00:50:51 пре подне »
добро  вече    и  наши  моци  и  даље   непобедиви  чиле   је   задњи  у  ниѕу   потучен до  колена још један  рат  и  нова  победа листа  иѕгледа   овако   Romania   346 580 102
2      Italy   293 659 375
3      Croatia   286 148 066
4      Turkey   273 072 550
5      Poland   256 424 004
6      Bulgaria   250 308 658
7      Brazil   125 932 199
8      Serbia   116 294 607
9      Russia   110 386 218
10      Spain   106 861 889
наши  момци  траже следећу жртву   сада  очекујемо  ускоро  подизање  утицаја дворца 

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #33 послато: јул 17, 2013, 01:27:05 пре подне »
Ко каже да наши момци не могу да узму још двораца пре свега неколико минута освојен је још један дворац тако да наше репрезентација за сад има два у власништву.
Данас се залетела екипа из Чилеа и објавила рат репрезентацији Србије колико сам начула екипа из Чилеа није сјајно прошла али о томе ћемо сутра
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)

Ван мреже goxi1976

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 68
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #34 послато: јул 17, 2013, 01:44:31 пре подне »
Пошто сам јуче заборавио да споменем наш рат са Италијом који је био мало напетији, али завршен у корист наше репрезентације резултатом 347 399 према 291 105. И исто тако један мало лакши против екипе Пољске резултат 59 701 према 23 604. Наша репрезентација нема ни један изгубљен рат до сад и надамо се да ће тако и остати.
До наше редакције је стигла вест да је наш популарни играч starca освојио медаљу у битки дана, па му овом приликом и јавно честитамо, а кад смо га питали за коментар он нам је рекао "  swaba umire od muke sto ja imam, a on nema :D "
Са овим коментаром можемо да закључимо да у нашој екипа влада одлична атмосфера како и треба да буде. Срећно момци и обрадујте нас са још неком медаљом.
« Последња измена: јул 17, 2013, 15:02:34 поподне goxi1976 »

Ван мреже wolkhood

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 128
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #35 послато: јул 17, 2013, 02:05:06 пре подне »
Орлови су нас навикли да сваки дан почињу са ратом а завршавају са победом. Данас је поражена репрезентација Чилеа. Никоме није јасно која је мука натерала Чилеанце да ураде овај потез али хвала им на томе. Нека слободно наврате још који пут.
Са нестрпљењем очекујемо нови рат и име противника.
Све честитке Орловима на залагању, времену које су одвојили да нас учине поноснима.
Као и кроз историју показују да смо ратнички народ и да не узмичемо пред ударима.
С' ВЕРОМ У БОГА, ЗА КРСТ ЧАСНИ И МАЈКУ СРБИЈУ
« Последња измена: јул 17, 2013, 02:06:08 пре подне wolkhood »

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #36 послато: јул 17, 2013, 11:20:22 пре подне »
Добро јутро ево га још један дан СВЕТСКОГ ПРВЕНСТВА.Србија је пала са осмог на десето место али то ништа још незначи.Невероватно је да има седам добијених ратова победили су и Чиле.Што се тиче ранг листе Румуни су и даље први одмах иза њих су Хрвати па Италијан.Срби су изгубили ИСТОЧНИ ДВОРАЦ од Бугара али су зато освојили СЕВЕРО-ЗАПАДНИ ДВОРАЦ.Невероватно је да наш играч bichboziji има седам милиона убијених непријатељских војника :o :o :o.
СТАТИСТИКА НАШЕГ ТИМА
1    bichboziji     34 222 040    
2    stons13            9 265 993    
3    majstorinho87    7 218 482    
4    Ivanisevic    5 734 179    
5    Srdjan1012    5 396 727    
6    Swaba             5 351 012    
7    Crvena.Zvezda 5 322 100    
8    St_Vujadin    4 872 194    
9    SrbHristov    4 826 044    
10    Kbalkanika    4 750 699    
11    M038            4 500 884    
12    luki.lux            4 478 782    
13    yoda.master    4 422 954    
14    starca            3 626 356    
15    ivancacak         3 580 250
« Последња измена: јул 17, 2013, 11:23:29 пре подне nidjobre »

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #37 послато: јул 17, 2013, 11:55:14 пре подне »
Добар дан драги читаоци пред нама је још један дан светског првенства. Наша репрезентација је на жалост опала на десету позицују на ранк листи, то је вероватно последица ратних збивања. Наши момци имају тренутно 7 победа у ратовима а ни један  изгубљен рат, имају два дворца у свом власништву и поред тога да немају толико дијаманата наши репрезентативци се храбро боре.  Свака помоћ им је преко потребна, да одрже свој развој на неком нивоу са осталим репрезентацијама.
Ево мало статистике.
1    bichboziji     34 222 040   
2    stons13            9 265 993   
3    majstorinho87    7 218 482   
4    Ivanisevic    5 734 179   
5    Srdjan1012    5 396 727   
6    Swaba             5 351 012   
7    Crvena.Zvezda 5 322 100   
8    St_Vujadin    4 872 194   
9    SrbHristov    4 826 044   
10    Kbalkanika    4 750 699   
11    M038            4 500 884   
12    luki.lux            4 478 782   
13    yoda.master    4 422 954   
14    starca            3 626 356   
15    ivancacak         3 580 250
« Последња измена: јул 17, 2013, 14:56:07 поподне jowke »

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Недеља 2
« Одговор #38 послато: јул 17, 2013, 12:16:17 поподне »
Свим репортерима који нагађају саветујем да прате статистику на званичном сајту Светског првенства 2013 путем следећег линка: http://worldcup.imperiaonline.org/?section=tournament_live или да у соби за интервјуе питају о догађајима у српском тиму како не би износили дезинформације и пука нагађања.

Овом приликом упозоравам све вас да водите рачуна о свом правопису и квалитету написаних репортажа!

Захваљујем на пажњи.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #39 послато: јул 17, 2013, 15:32:18 поподне »
мастило -ту,перо -ту,папир-..папир? па где ми је папир за писање?! аман људи па под оваквим условима стварно је тешко радити >:( Сад знате како сам се осећала малопре док сам се спремала да напишем извештај.Знате оно ..прича склопљена у глави,кафа свеже скувана у шољици, цигара запаљена у пепељари, ја да почнем да пишем кад оно оћеш-НЕМА ПАПИРА!!!Срећа па онај мали из комшилука (знате онај мало затупаст ал добар дечко) увек хоће да послуша па га послах да купи.Кад му рекох о чему се ради одјури ко да му живот зависи од тога. Вратио се са неким изгужваним папиром, ал нема везе, дадох му златник нек купи себи сладолед заслужио је, а ја ћу већ некако да напишем нешто, мада морам да вас замолим да ми опростите ако се које слово буде убрљало..знате то је због папира..немам сад времена да га пеглам касним :-[
АУ сунце ти па ми пали на 10то место?! Кад пре малопре били осми.А ево смо почели и да дижемо утицај ал не у оном Турском(њега узелу Бугари ) већ у Талијанском.Тренутни утицај нашег двора 1.24%-није лоше растемо :) Е сад видим да су и дије дониране.Одма ми је јасно зашто смо пали на десето место ;D Нисмо ти ми за то..нама више лежи кад немамо, на то смо навикли, тада се најбоље сналазимо..кад имамо ми се попишманимо и обавезно нешто...(знате шта значе тачкице ;) )
Толико од мене :) и да ипак сам испеглала папир нема смисла да шаљем изгужван извештај :D

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #40 послато: јул 17, 2013, 15:41:55 поподне »
Незнам како да почнем ову репортажу данас а да небуде све једнолично исто као и сваки да.
Наши су добили све ратове које су започели или који су им објављени тако да неверујем да ће неко у скорије време да се усуди да им објави рат то могу само наши соколови да ураде ако им се неко замери.
О табели нећу да пишем јер мислим да то више није важно сада је потребно проширити зону утицаја на мапи а наши су после губитка једног дворца узели други и почели да дижу храм,тренутно имају 1,24% утицаја и заузимају четврто место,први су Хрвати са великих 44,09%,Бугари други са 19,27% и Пољаци трећи са 1,72% утицаја што нам говори да ће се ту водити највеће битке убудуће јер на крају само је то и важно са добар пласман.
Толико од Земунца за данас

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2 дан 13 СП
« Одговор #41 послато: јул 17, 2013, 15:45:40 поподне »
Добар дан Србијо.
Јављамо се са Светског првенства у империји онлине, 13-ти дан и на изненађење свих који прате ово првенство селекција Србије није у рату. Некако су нас орлови научили да је за њих нормално стање само ратно стање али наравно и они су само људи од крви и меса и они морају одморити.
Јуче су орлови узели још један дворац али врло брзо су Бугари отели други тако да смо опет на једном дворцу али кренули смо са подизањем утицаја на мапи ( тренутно 0.47% ).
Једино што може да нас брине је пад наше репрезентације на ранг листи сад смо тек 10-ти и то место морамо чувати свим силама јер ако панемо испод топ 10 на идућем првенству ће бити великих проблема јер нећемо добити награду од ИО тима која је на овом првенству износила чак 50000 дија. Зато треба одиграти паметно и одржати бар топ 10 ради следећег првенства.
Што се тиче показаног знања мислим да смо свима доказали да Србија има квалитет на коме могу сви да нам завиде.

Толико до следећег јављања  :) ;) :D
« Последња измена: јул 17, 2013, 17:36:04 поподне kalunga »

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #42 послато: јул 17, 2013, 16:42:26 поподне »
Добар дан    идемо уживо  са свецког првенства   србија   полако  подиже  утицај  дворца и тренуто  иѕноси2.28% ратници  данас имају слободан  дан   нема рата  посветили  су  време дотеривању  опреме и  сређивању царства  али  увек спремни краичком  ока   прате  границе  свога света  да се   неки   шпијун  неубаци  у  пзадинске  редове.
Што се тиче осалих  екипа    најачи утицај  имају  комшије Хрвати са 44.09%  следе  их Бугари  са 19.7%
Од  осталих чињенички  ствари  можемо  приметити  да  Бразилци  после  силовиог старта  полако  тону  ка   дну штета  толико силних дијаманата.
Само   напред и  храбро  момци  ............
СА  МАЧЕМ У  РУЦИ  И  СРБИЈОМ  У СРЦУ
« Последња измена: јул 17, 2013, 19:49:12 поподне banostar »

Ван мреже body_fighter92

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 30
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #43 послато: јул 17, 2013, 18:35:56 поподне »
Пролази полако још један дан на светском првенству. Синоћ су уписана још 2 рата у архиву из којих су наши момци, представници Србије, извукли дебљи крај!
Serbia  565 684---227 734   Chile
Serbia   59 701---23 604   Poland

Победили су то је сјајна статистика за наш тим, од 7 ратова из свих су изашли као победници.

Мало је било затегнуто у рату са пољацима како сазнајем од наших играча али су успели да превале заостатак и да оду на већу предност пред крај рата!

Стање у савезу је нормално, обнављају се војске, дизу фарме и храмови... Мала доза досаде је завладала јер сви воле фајт а тренутно нису у рату па се време троши на ојачавање!

Што се тиче двораца нашег савеза, изгубиљен је ЗАПАДНИ ДВОРАЦ али су наши успели да преотму од бугара СЕВЕРОИСТОЧНИ ДВОРАЦ и да прошире његов утицај а исто тако да натрпају војске...То је једна одлична вест, да наставе овако и да бране својом чашћу дворац да се више немења власник тог дворца.

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #44 послато: јул 17, 2013, 20:24:17 поподне »
ево нови дан иза нас,шта да пишемо,шта да сликамо ?хмхмхмх,све то већ имате од колега,морамо нешто другачије каже шефица Мартина :)
сетио сам се...да пробамо урадити неки интервју,из прве руке...алии неће бити лако,сви наши играчи заузети обавезама у репрезентацији,неда им се одвојити од налога,,старча,звезда,нема никог живог,али ево БИНГО појавио се млади ратник Ст_Вујадин и сложио се...
добар дан поштовани Ст_Вујадин,прво да се захвалим на овом излазку у сусрет и интервју уживо са чланом репрезентације,да навијачи чују мишљење учесника о стању и дешавању на СП ИО до сада...
како вам се чини учинак наше селекције до сада ?
Ст_Вујадин:Утисак наше репрезентације могу окарактерисати као одличан, с обзиром да су ово најбољи играчи целе планете...
предпостављам да је атмосфера у репрезентацији добра,сви добијени ратови,великом разликом... ?
Ст_Вујадин:Мислим да смо свима показали зубе и да са нама нема шале што се види кроз ратове... :)
јел имате можда да издвојите неки рат од свих до сада,понеки су били и веома тесни,гледајући бодове ?
Ст_Вујадин:Најтежи рат нам је био са пољацима, најбоље су се борили грци а најгори су били турци. Ратове смо добијали сложно сви ко један и један за све  :)
по вашем мишљењу шта је тајна тог успеха,активност,организација,или нешто треће,пролазите у сваком рату као тајфун над осталима ?
Ст_Вујадин:кључ нашег успеха је јединство и хармонија која влада у репрезентацији.
кога сматрате за фаворита у освајању злата,или медаља целокупно ?
Ст_Вујадин:Фаворити за медаљу су ми бугари румуни и хрвати уз наравно нас  ;) :D
и за крај шта имате да поручите нашој нацији,шта да очeкују до краја ?
Ст_Вујадин:Свим нашим навијачима би поручио да се ми нећемо предавати до задњег војника па макар он био и копљаник (хаха) Од наше репрезентације у будућности можете очекивати одличну игру и можда још по који рат (видећемо).  :)
ето поштовани то је било из прве руке,останите са нама и пратите наставак СП тек нас очекују узбуђења  :)
« Последња измена: јул 17, 2013, 20:27:11 поподне madjasrbija »