Аутор Тема: Интервјуи са нашим репрезентативцима  (Прочитано 13364 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #225 послато: јул 20, 2013, 17:11:57 поподне »
ali u redu,shvaticu da se neko pronasao u onom originalu pesmice,neki turcin  :D

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #226 послато: јул 20, 2013, 17:12:50 поподне »
Madjo pa jel vidis da nas sve vreme provocira pravi nas ludima

Ван мреже kokocar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #227 послато: јул 20, 2013, 17:14:22 поподне »
Madjo pa jel vidis da nas sve vreme provocira pravi nas ludima
nije istina...ja tebe na provociram govorim istinu u vezi tebe.....

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #228 послато: јул 20, 2013, 17:14:29 поподне »
ako nisi cuo postoji pjesnicka sloboda ...
ti onda nisi pesnik,ovo nije tvoj rad,ti si onda folirant,koji kopira tudji rat i prepravlja na pogresan nacin  :D nemoj vise izigravati pesnika,pomislice neko da si nacionalista,ako vec nije pomislio  :D

Ван мреже kokocar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #229 послато: јул 20, 2013, 17:14:49 поподне »
ali u redu,shvaticu da se neko pronasao u onom originalu pesmice,neki turcin  :D
;)

Ван мреже kokocar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #230 послато: јул 20, 2013, 17:16:57 поподне »
ti onda nisi pesnik,ovo nije tvoj rad,ti si onda folirant,koji kopira tudji rat i prepravlja na pogresan nacin  :D nemoj vise izigravati pesnika,pomislice neko da si nacionalista,ako vec nije pomislio  :D
ma nece  to je vase razmisljanje vas dvojce ali to postujem svako ima pravo na to...

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #231 послато: јул 20, 2013, 17:20:10 поподне »
ocigledno mi nemozemo voditi normalan razgovor,tvoji odgovori su malo je reci povrsni,ne konkretni,vec koliko da si napiso nesto...idi igraj na svetskom,vise ti ne pravim drustvo,pisi sam sa sobom,ako ti je volja da si ovde  :D

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #232 послато: јул 20, 2013, 17:21:28 поподне »
sto ti imas potrebu da pises o meni kad ja za tebe nikad nisam cuo neznam zasto sam ja tebi bitan mozda zato sto ti u lice kazem ono sto mislim i ja znam da je istina nekad bolna pogotovo za ljude kao sto si ti

Ван мреже kokocar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #233 послато: јул 20, 2013, 17:24:30 поподне »
sto ti imas potrebu da pises o meni kad ja za tebe nikad nisam cuo neznam zasto sam ja tebi bitan mozda zato sto ti u lice kazem ono sto mislim i ja znam da je istina nekad bolna pogotovo za ljude kao sto si ti
aha ;)

Ван мреже kokocar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #234 послато: јул 20, 2013, 17:28:22 поподне »
ocigledno mi nemozemo voditi normalan razgovor,tvoji odgovori su malo je reci povrsni,ne konkretni,vec koliko da si napiso nesto...idi igraj na svetskom,vise ti ne pravim drustvo,pisi sam sa sobom,ako ti je volja da si ovde  :D
pa izgleda ..niko se drugi ne buni osim vas dvojce to je interesatno....pozz..i zelim vam puno uspjeha u vasim clancima  ;)a moje  igranje na  svetskom  ce ici imam slobodne sate na offu sam,  pa sam malo navratio da vas dvojcu pozzzz...

Ван мреже St_Vujadin

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #235 послато: јул 20, 2013, 18:07:13 поподне »
Sad cu ti ja Kokocar objasniti . Po cemu ti mislis da ima boljih igraca u Srbiji ? po tome sto neke nove igrace u Srbiji nisi vidjao do sada? To ako vas je neko vredjao slobodno mu pisi ni ja nisam za to i protivinik sam mrznje itd . Sada da se vratimo pricas ovde kako smo lose odigrali itd ,pa da ja tebe pitam el ti znas zasto je sve to ? na osnovu cega iznosis to ?

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #236 послато: јул 20, 2013, 18:21:38 поподне »
brate nemoj da ga dozivas opet,vratice se nemozes se posle otkaciti  :D rekoh nekad davno,nov forum,klima abs,sve full tesko ih oterati kad jednom dodju  :D

Ван мреже majstorinho87

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #237 послато: јул 20, 2013, 18:45:52 поподне »
Prvo da kazem, nisam citao mnogo reporterske price..ali koliko znam ni jedan nas igrac sa svetskog nije pljuvao po vasim igracima niti osporavao vas "kvalitet", iskreno mene nije briga sta vas reporter tamo pise na vasem forumu, ali ovde vidim da se redovno pojavljuju vasi igraci prosipajuci price. Igrao sam i ja sa raznim Hrvatima i nemam mrznje prema nikome.
Drugo ne kapiram zasto se uopste prepirete sa pojedincima iz Hrvatske koji tako upadnu i banu na nas forum da lupetaju gluposti i provociraju misleci da su neko i nesto a ustvari nisu nista osim debelog dzepa punog para (cast izuzecima) ...ja kad sam video da su krenuli kod nas pisati sam batalio forum ali se moram oglasiti sad... Nasa reprezentacija mozda nije uigrana najbolje iz razloga sto savez cine bukvalno igraci iz dva saveza, ali svi ovi silni ratovi i trud igraca koji igraju sa ogranicenim brojem dija 3000 po igraci govori da ova reprezentacija ima kvaliteta i da se brzo organizuje. Niko ne osporava ni uspeh Hrvata, ali ne mozete reci da ste to postigli zato sto imate mnogo vece umece od nas.
I od pocetka nam prebacujete sto Bugarin igra kod nas...a cutite ne spominjete da kod vas igra Turcin i ko zna jos ko  ;)  .. Pricate svaka cast Bugarima na nasem dobijenom ratu protiv Brazilaca..a sta je sa ostalim ratovima koje smo vodili ? ..kad bi se Krum smilovo i napravio neko prvenstvo gde bi se igralo samo na umece sto znaci bez trosenja dijamanata..90% igraca sa ovog svetskog se verovatno ne bi ni prijavilo da igra..e vidis tako to zvuci koliko god vi osporavali nasu ekipu i mi mozemo da se drzimo price da nam niste ni do kolena bez dija.
« Последња измена: јул 20, 2013, 19:08:50 поподне majstorinho87 »

Ван мреже majstorinho87

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #238 послато: јул 20, 2013, 19:00:00 поподне »
i ako se ne varam..ova tema se zove intervjui sa nasim reprezentativcima ?  :o

Ван мреже partizan11115

  • Редов
  • *
  • Поруке: 26
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Интервјуи са нашим репрезентативцима
« Одговор #239 послато: јул 20, 2013, 19:14:16 поподне »
Poštovani naši susjedi Srbi!

U ovom tekstu dat cu vam detaljno obavjestenje jel prozivate Hrvatski savez na svojim stranicam foruma...Prvo da ne ispadne da sam neki nacionalisticki tip jel me politika ne interesira ko ni ostatak ekipe koja igra na ovom svijetskom prvenstvo...Igrao sam sa mnogim igracima iz vase zemlje i smatram da ste na ovo svjetsko doveli najgoru repku do sada..Malo pocistite svoje dvoriste dragi susjedi a onda kada to napravite mozete prozivati sve ostale tako i nas ..Godinama igram imperiju i poznajem dosta igraca neke smatram doslovno prijateljima sa nekima se cujem redovito i bas u pocetku ovoga svijetsko neki nisu htjeli ni poceti kvalifikacije jel su znali sta ce se desit....Mozda neznate neke pojedinosti o  svemu, necete ni znati ali ipak cete na kraju morati reci da smo kao nacija na ovome Svijetskom pokazali vise od vas i time odigrali takticki u svim pravcima....Ovim putem pozdravljam svoje prijatelje iz Srbije koji me poznaju i znaju sve o meni i o pojedinim igracima u nasoj reprezentaciji..Ne mjesajte politiku izmedu Srba i Hrvata jel  ovo je igra i sa njom pokazujemo koliko se mozemo cijeniti kao dvije susjedne zemlje bez obzira na proslost,,gledajmo svi u buducnost i biti ce nam svima bolje..Hvala i molim da realnije pisete jel time prvo cijenite sebe pa onda ce vas cijeniti i drugi...

Pozdrav iz Hrvatske!

Ало бре, шта цитираш мој пост?  ;D
Partizan sampion!