Аутор Тема: Dupli, trodupli nalozi ...  (Прочитано 3681 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #30 послато: јул 01, 2013, 20:56:14 поподне »
Ja i dalje ponosno stojim iza svog predloga da se uvede 1 igrac 1 nalog po svetu ko u ikarijamu...
Šta fali da ako neko ima brata, sestru, cimera lepo prijavi administratoru i onda lepo može 2 naloga ali da se malo pažljivije prati da ne bude čisto farmerski...

Ван мреже DusanNS

  • Редов
  • *
  • Поруке: 47
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #31 послато: јул 18, 2013, 18:44:31 поподне »
I dalje evo posle koliko vremena traje cirkus sa duplim nalozima i to mnogi ulaze imaju cak i po 10-ak naloga i na taj nacin ne kupuju dijamante nego preko duplh naloga pumpaju resursima svoje prave naloge tako da im dijamanti nisu ni potrebni ... Naprave dupli nalog ubace ga u protivnicki savez i spijuniraju .. Onda u toku bitke taj dupli nalog ostave sa vojskom na polju i krenu da ga napadaju da dobiju veliku razliku u bodovima ... Masa ljudi vam je nezadovoljna i razocarana ... Ja sam igrac koji koristi pvi put premijum ali sada uvidjam da ispadam budala najveca uzevsi premijum a neko dodje namesti 5 ili 6 duplih naloga i bolje mu je nego premijum da ima a i sto bi se izlagao trosku ... Postoje savezi gde je samo 1 covek i vodja i i jos sam sebi jos clan sotvenog saveza sa jos od 5 - 6 naloga ... Ova igra mi iz dana u dan lici na sanatorium prikacen na server da bi sakupljao neostvarene umobolnike koji ovde dolaze leciti frustracije iz sopstvenog zivota ...  Bio sam clan jednog saveza gde je bilo 17 clanova a od toga bili smo mojih 5 drugara, ja i jos trojica ostalo su sve bili neki dupljaci kada pocnu da pisu na tribunalu nije se znalo ko je gde i ko ustvari pise pod cijim nalogom ... Ko razume razumece ko ne razume nikad i nece .. ili ne zeli ...
Srecnu zenu muskarac prevari sa drugom, a nesrecnu sa drugim ...

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #32 послато: јул 18, 2013, 19:33:31 поподне »
Ако имаш конкретне налоге за које сумњаш да раде такве ствари пријави на имајл адресу support_rs@imperialsupport.org или Мартини овде на форуму у приватној поруци па ће твоји наводи бити проверени и уколико има елемената за санкционисање биће санкционисани, мислим да овако од уопштене приче немаш ништа, сви ми углавном знамо шта се ради и како се ради...

У овој теми имаш правила за пријаву играча  ;)
http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=61.0

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже gis86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 25
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #33 послато: јул 18, 2013, 19:44:46 поподне »
ma nije potrebno to...samo ako imas neku poruku u kojoj neko nesto priznaje u vezi tih profila posalji nju i to ce biti dosta da im blokiraju sve racune... ;) veruj mi ...provereno je ;) :D

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #34 послато: јул 19, 2013, 01:16:02 пре подне »
ili zowite gisa u taj sawez da kupi shifre sa tribuna  ;D ;D ;D

Ван мреже gis86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 25
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #35 послато: јул 19, 2013, 04:02:02 пре подне »
ccc sad sam kriv ja a ne onaj sto je sifru napisao na tribun...  :o :o :o
ja hakujem profile...ne skupljam sifre...si zaboravio... :D

Ван мреже DusanNS

  • Редов
  • *
  • Поруке: 47
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #36 послато: јул 19, 2013, 13:11:39 поподне »
Ако имаш конкретне налоге за које сумњаш да раде такве ствари пријави на имајл адресу support_rs@imperialsupport.org или Мартини овде на форуму у приватној поруци па ће твоји наводи бити проверени и уколико има елемената за санкционисање биће санкционисани, мислим да овако од уопштене приче немаш ништа, сви ми углавном знамо шта се ради и како се ради...

У овој теми имаш правила за пријаву играча  ;)
http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=61.0


Mogu ja da imenujem sve naloge ako treba a i saveze koji uopste nisu savezi nego je jedan lik i vodja i clan sam sa sobom ali na vise naloga
Srecnu zenu muskarac prevari sa drugom, a nesrecnu sa drugim ...

Ван мреже DusanNS

  • Редов
  • *
  • Поруке: 47
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #37 послато: јул 19, 2013, 13:13:39 поподне »
Inace juce sam ja i na pp Martini poslao sve sa slikama (koje sam imao, da sam bio pametan imao bi vise ... ) a danas sam joj odgovorio i detaljnije ;)   
Srecnu zenu muskarac prevari sa drugom, a nesrecnu sa drugim ...