Аутор Тема: Nelogicnost  (Прочитано 641 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже istokvranjanac

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Nelogicnost
« послато: септембар 08, 2013, 13:54:00 поподне »
Pitanje za administratore,radi se o svetu blic15 x4 .  Naime sta se dogadja nas savez Kurajberi je u ratu sa savezom Farmers  i tu nista ne bi bilo cudno da moj igrac hrkalovic76  nije izgubio bitku u napadu od igraca rholandus1  na jedan veoma cudan i dikutabilan nacin http://prntscr.com/1q1lsk a jos cudnije je da mu prilokom izgubljene bitke zadovoljstvo u provincijama nije palo. U parametrima smo racunali i podizali protivnikova vojna istrazivanja, kao i bonuse od farmi i opet simulator kaze da ga Grkalovic76 dobija. U cemu je ovde stvrar i sumnjamo da je neko od admina umesao prste u ovu bitku koja je odlucivala rat.

Ван мреже istokvranjanac

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nelogicnost
« Одговор #1 послато: септембар 08, 2013, 14:05:44 поподне »
Pitanje za administratore,radi se o svetu blic15 x4 .  Naime sta se dogadja nas savez Kurajberi je u ratu sa savezom Farmers  i tu nista ne bi bilo cudno da moj igrac hrkalovic76  nije izgubio bitku u napadu od igraca rholandus1  na jedan veoma cudan i dikutabilan nacin http://prntscr.com/1q1lsk a jos cudnije je da mu prilokom izgubljene bitke zadovoljstvo u provincijama nije palo. U parametrima smo racunali i podizali protivnikova vojna istrazivanja, kao i bonuse od farmi i opet simulator kaze da ga Grkalovic76 dobija. U cemu je ovde stvrar i sumnjamo da je neko od admina umesao prste u ovu bitku koja je odlucivala rat.
I da dodam da po svim parametrima koje smo postavili u simulatoru branilac gubi sto nas dovodi do logicnog zakljucka i rezonovanja da je ovde neko sa strane umesao prste.

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Nelogicnost
« Одговор #2 послато: септембар 08, 2013, 14:13:32 поподне »
Moral brate, moral :D

Ван мреже istokvranjanac

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nelogicnost
« Одговор #3 послато: септембар 08, 2013, 14:23:02 поподне »
Nije do morala 100% jer simulator ne kaze tako, spustao sam moral hrkiju i opet pobeda. Zasto mu nije palo zadovljstvo u provinciji polse izgubljene bitke?

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Nelogicnost
« Одговор #4 послато: септембар 08, 2013, 14:34:13 поподне »
Pobogu moral mu je 39 :D kolko se ja sećam, pesadija beži na 50 a konjica na 40-30

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Nelogicnost
« Одговор #5 послато: септембар 08, 2013, 14:40:16 поподне »
Након пада испод 50 морала, шанса да војска побегне се прогресивно повећава за 2% (49 морала = 2% шансе за бежање, итд.)

Није нико са стране умешао прсте, већ је играч изгубио битку због морала, што се види из слике коју си приложио, крајњи морал нападача 39.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Nelogicnost
« Одговор #6 послато: септембар 08, 2013, 14:44:14 поподне »
" a jos cudnije je da mu prilokom izgubljene bitke zadovoljstvo u provincijama nije palo "

Играч за изгубљену битку у нападу губи општих 5 бодова задовољства али само за прву изгубљену битку у току 24 сата.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже istokvranjanac

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nelogicnost
« Одговор #7 послато: септембар 08, 2013, 14:53:13 поподне »
Ok hvala na brzim odgovorima,mada me cudi kako odjednom mu pade toliko moral

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Nelogicnost
« Одговор #8 послато: септембар 08, 2013, 14:54:31 поподне »
Нема на чему, убудуће приликом симулирања обрати пажњу на крајњи морал у резултату који ти симулатор даје.  ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже istokvranjanac

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nelogicnost
« Одговор #9 послато: септембар 08, 2013, 15:01:49 поподне »
" a jos cudnije je da mu prilokom izgubljene bitke zadovoljstvo u provincijama nije palo "

Играч за изгубљену битку у нападу губи општих 5 бодова задовољства али само за прву изгубљену битку у току 24 сата.
Ali kako kada ni jednu bitku u predhodnih 24 sata nije izgubio,igrac mu je bio u dometu 2x i opet pad morala za ovoliko da cak nije dosao ni do protivnikoih strelaca. Nelogicnost je i prevelika,igramo zajedno imperiju vec tri godine i ovako se nesto do sada nije desilo. Cak i i kada je doticni napadac krenuo na mene u zadnjih 2.5min. sam jedva uspeo da poturim vojsku,imperija je zabagovala,soijune pre toga nije imao u mojim provincijama e tek kada je moja vojska bila na 15 sekundi pre napada postavljena opet bez spijuna je povukao napad.

Ван мреже istokvranjanac

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nelogicnost
« Одговор #10 послато: септембар 08, 2013, 15:03:28 поподне »
Zalim reci da da uzadnjih 2.5min mogao sam samo da blejim pored komjutera i tek kada je povukao napad sve je proradilo kako treba.

Ван мреже istokvranjanac

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nelogicnost
« Одговор #11 послато: септембар 08, 2013, 15:09:52 поподне »
Ali da ne bi duzio temu vise i pokusavao da ispravim nesto sto se ispaviti ne moze,praticu sta se dalje desava i obavesticu vas blagovremeno,ipak mozda je kako gledam i raaznih faktora uticalo naishod bitke,zaokruzena provincija,jak moral branioca i mozda je imao koloniju koja daje bonus moralu.

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Nelogicnost
« Одговор #12 послато: септембар 08, 2013, 15:16:22 поподне »
Ali kako kada ni jednu bitku u predhodnih 24 sata nije izgubio,igrac mu je bio u dometu 2x i opet pad morala za ovoliko da cak nije dosao ni do protivnikoih strelaca. Nelogicnost je i prevelika,igramo zajedno imperiju vec tri godine i ovako se nesto do sada nije desilo. Cak i i kada je doticni napadac krenuo na mene u zadnjih 2.5min. sam jedva uspeo da poturim vojsku,imperija je zabagovala,soijune pre toga nije imao u mojim provincijama e tek kada je moja vojska bila na 15 sekundi pre napada postavljena opet bez spijuna je povukao napad.
falange...

Ван мреже istokvranjanac

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nelogicnost
« Одговор #13 послато: септембар 08, 2013, 17:24:08 поподне »
180 000 kata na 80 000 falngi i da ne prodje je malo za ne poverovati......

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Nelogicnost
« Одговор #14 послато: септембар 08, 2013, 20:56:10 поподне »
tu su i paladini... 1 paladin ti je skoro 2 kate :D