Аутор Тема: Ne razumem kako?  (Прочитано 331 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Mare_Imperijala

  • Редов
  • *
  • Поруке: 49
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Ne razumem kako?
« послато: јун 10, 2013, 04:20:52 пре подне »
Napao sam protivnika koji ima otprilike isti broj bodova kao i ja, poslao sam oko 600 vojnika na njegovu prestonicu koja nije imala ni jednog jedinog vojnika u odbrani, samim tim je moja vojska odmah napala tvrdjavu, dok je napadala moral svih mojih jedinica je poceo naglo da opada bez razloga i na kraju sam izgubio bitku zajedno sa par desetina vojnika, a da nije bilo ni malo otpora, samo me zanima kako je to moguce???

Ван мреже Ristivojevic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Ne razumem kako?
« Одговор #1 послато: јун 10, 2013, 04:52:45 пре подне »
preporucujem ti da procitas (bar ono sto te zanima) http://www90.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/help/?lang=rs posto vidim da si pocetnik tako sam i ja radio u pocetku kad mi je sve bilo nejasno :D
tvrdjava ima svoje zivotne bodove i nju napadaju samo odredjene vrste vojnika kao sto su macevaoci. nisi imao dovoljno vojnika da mu probijes tvrdjavu probaj da ucitas u simulator pre napada i stavis veca istrazivanja. ali opet ti kazem procitaj ovaj tutorijal kako igrati bice ti dosta stvari jasnije :)

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Ne razumem kako?
« Одговор #2 послато: јун 10, 2013, 13:54:43 поподне »
Број војске коју ћеш послати да би успешно одрадио опсаду тврђаве зависи од нивоа непријатељске тврђаве, истраживања непријатеља... ако си почетник користи симулатор ...без обзира што није имао војске играч којег си нападао вероватно да ниси имао довољно војске којом си покушао да му срушиш тврђаву, а питање је и које си јединице послао у опсаду.

Што се тиче морала, без обзира што није било војске у одбрани, морал у свакој рунди битке пада због умора твоје војске и штете коју трпи. О моралу и свему што те интересује прочитај више у упутству " Како играти ", или се обрати некоме од искуснијих играча у делу " Питај играча ".  ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator