Аутор Тема: Пријава проблема администратору!  (Прочитано 5190 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже sivroni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #45 послато: август 23, 2013, 02:15:59 пре подне »
odgovorite svima javno zasto normal-ivica jazavac u svjetu 84 igra kontaktirao sam sa njim,igrao i licno mi je nastimao dva konkursa za dijamante uvjek odlucuje o pobjednicima konkursa tako da se uvjek vrte ista imena kao dobitnici nagrada a vi administratori lako je provjeriti svjet 84 savez balkan united ivica jazavac pod tim imenom se krije osoba koja je ovdje pod pseudonimom normal i uvjek su prve dvije nagrade za igrace koji su u tom savezu licno sam dobio 200 dijamanata kad sam bio u savezu sad ce se on prvadati kako nije istina kako nije on taj igrac al i zato ima rjesenje krije se na mom kompjuteru vjerovatno ce gospodin koji nije vise u dobrim odnosima samnom procitati ovu poruku i izbrisati ali nadam se da ce bar par ljudi procitati kakve se sve mucke rade u ovoj igri od strane tog istog lika

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #46 послато: август 23, 2013, 02:36:17 пре подне »
Роса,

Жалосно је да си ти било коме, било шта ''од повјерења''. Да бар мало имаш елементарног кућног васпитања поштовао би најпре моје године, јер сам приближно генерација као твој отац, а онда би поштовао и мој ниво образовања, па и саму колегијалност овде у игри. Да имаш имало образа, не би лагао, а мене безобразниче оптуживао за лажи, јер си и сам потврдио све што сам ти рекао:

Наравно да је савез _СРБ_ основао Зоран - Zoshua, а ко је водио његов налог док се он лијечио... и ко је наставио водити и налог и савез – то си испусто да кажеш. Или заиста не знаш? Спуж је био и остао у опшини Даниловград. Ја нажалост играм сваку еру, а у другој ери (за коју кажеш да нисам играо) освојих сребро.

Све у свему, драго ми је да си поново Србин. И како је матични језик свих Срба – СРПСКИ, ја од администратора ове игре очекујем хитну реакцију и брисање овде исконструисаног (Montenegro) језика.
Такође од истих администратора (оних који се позивају на Правилник) очекујем и реакцију на све досадашње увреде које је горе поменута ''особа од повјерења'' изнијела на моје име и име још неких чланова овог форума.

А ти Роса, остави свој безобразлук и шовинизам за себе. Научи шта значи ријеч ксенофобија, Србине! И немој више никад да ми се обраћаш ни за шта!

је ли жалосно или није то ти не можеш да судиш, већ особе са којима ја играм и наравно особе којима сам ја помогао :) веће васпитање од тебе имам па колика год да је разлика у годинама  :) тако да се види ко је како ту васпитан   :)
сад ко је лагао види се у мом претходном посту који си тако слатко искулирао  :) а сада ево да раскринкамо још једну твоју лаж  :) када је зоки престао да игра аутоматски је дошла смјена за вођу (наравно по договору),и савез је преузео срђан  :) ти ако си водио зокијев налог то је било кратког вијека  :) јер у савезу је остало 8 особа са 30 налога (тачније 27) међу којима ти нијеси био....тако да лажеш...и ај слажи да није истина  :) за ту медаљу ти честитам  :) али лијеп је начин на који се освојила  :) али небитно је  :)
 Јесам ли ја србин...или црногорац  :) или шиптар тебе не треба да интересује....нити треба да ти буде мило  :) али ако те већ интересује поновит ћу опет  :) Ја сам црногорац...из мјешовитог брака  :) али сам србин у души  :)
 језик се брисат неће  :) јер хвала Богу особе као што си ти и твоја приколица се ништа не питају ни овде ни у правом животу  :) особе које су пуне мржње пуне сујете пуне те мени нејасне ријечи ксенофобије није мјесто на оваквим мјестима  :) и такве особе треба да лијече комплексе на већ познатим им мјестима  :)
ја се теби обраћао за ишта  ::) уфф јадан ја сад  ;D крепат ћу без тебе мој црни радоване.....
жив ми и здрав ти био  :)

Ван мреже majstorinho87

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #47 послато: август 23, 2013, 03:14:26 пре подне »
ne dirajte mi Rosketa razbicu vas sve redom...ako ga iko zna to sam onda ja, lazov nije to je sigurno, da voli mnogo da pise to je istina :D ,
sto se tice zoshua, bolovo nije sigurno jer ga znam licno i u to vreme sam radio sa njim (bilo je par dana da nije igrao zbog neta to znam, ko mu je vodio tad nalog toga se ne mogu setiti) + sam kreno igrati na njegov poziv tacnije oplkade, nisam siugran kad je tacno bio odustao ali se secam da se preselio sa nama na R38 (gde smo kao _SRB_ savez uzeli 2 zlata u 2 ere) i tamo je definitivno bio odustao od igre sredinom prve ere. Radovane znam i tebe ..ali stvarno se ne mogu setiti kad si ti bio vodja u savezu _SRB_ na R64 pogotovo ne da si ti osnovao taj savez :)  ja koliko znam savez su osnovali zoshua i Srdjan ...nakon cega je vodjstvo posle preuzeo Srdjan a Roske dobio prvog officira.
« Последња измена: август 23, 2013, 03:16:18 пре подне majstorinho87 »

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #48 послато: август 23, 2013, 03:28:16 пре подне »
@Nemanja
Ево и ја да се јавим поводом ових прозивки и вређања. Нећу цитирати твоју поруку јер ће изаћи на две стране, а видим да осталим члановима форума сметају дуги текстови или их мрзи да читају.

Д.Росе,
очигледно је да ниси Вук Караџић, јер је твоја писменост на завидном нивоу кад имена пишеш малим словом ‘’нит сам сава мркаљ нит сам вук караџић него воћка чудновата тврд је ико син те ти зубе поломи (еее нема сада љутиш што поред "азбуке" и горски вијенац мијењам ) ’’
Сигуран сам да се Вук преврће у гробу кад чита твој текст а Његош стиди.

Под 1.
Ја ти нисам никакав друг и не знам шта ти имаш испод сукње, то остави за твоје другаре који су упрљали још један град. Знаш на шта мислим, скоро су се прошетали центром Будве.
Роса је женско име које се најчешће користи у Хрватској, мање у Србији. Ја не кажем да си ти Хрват, али видим да често мењаш националност од Србина до Црногорца па све до Шкота ( знам да си мислио на шкотски килт али ово је иронично ‘’заебат ћеш се јер сам шкот ’’).

Под 2.
Ко си ти да ми причаш шта сам ја и шта ћу да читам.?!
Дечко, ја не знам шта си ти умислио, говориш о неким дијамантима и СП, који немају везе са овом темом. Говориш колико си велики Србин преко игрице, ти си бре брука за Србију и српски народ.
Видим позиваш се на Устав ''Републике'' Црне Горе, вероватно ти је толико драг тај устав па одобраваш и признавање КиМ као независне државе. Тада сте им учинили добро,признали сте Косово, е сад ће и ваш део да узму! Већ је почело потписивање петиције за формирање “Природне Албаније”

Под 3.
Хоћеш да ја тебе иправљам за правописне грешke(требаће ми цео дан). Непознавање граматике је скрнављење српског језика, а самим тим и наше културе. Па си својим текстом опет пљуно на српски језик. Твоје реченице су толико одвратне/неразумне да сам помислио да имаш највише 10 година.

Под 4.
Помињеш неко поштовање, како те није срамота да неког етикетираш да је ксенофобик (у овом случају мене и Радована).Ако ниси приметио ја сам ти се у првој поруци обратио са Ви без обзира што сам написао да си госпођица. Али сад ми не пада на памет да ти персирам, јер си толико неозбиљан и безобразан да то прелази савку меру(све то уз одобравање админа).

П. С. предлажем ти да промениш слику, и да ставиш ову http://prntscr.com/1mpl9r јер ова слика највише показује какав си.

реци напросто не умијеш  ;D
моја писменост је таква каква јесте  :) немој да си љубоморан бре...вук нијесам  ;D а његош шта ћу му  :D :D ваља му мало да добије руменила у образе  ;D ;D али велика слова  :o :o :o уфф  ;D
1.јооооооојјјј праштај ми  :D ја ти живим у оно доба комунизма јер га нисам окусио исправе  ;) па ми је свако друг или другарица  ::) али тебе ћу од сада звати приколицом  ;) а што је ли ти лијепо било да се шеткаш са њима по будви???? не брини  :) радили су шприцеви и млазеви воде  ;) све се почистило  :) d.rose у преводу који ћу лично написати за тебе  ;) d. - derik rose - rose  :) познати НБА кошаркаш...који је по мени тренутно најбољи (мада вјероватно те не занима моја животна прича и како сам и што тај ник изабрао па ћу избјећи узалудно куцкање  ;D ;D ;D )
националност никада нијесам промијенио  ;) нити ћу  :) а видим јеси неки мргуд па шала се свата озбиљно  :o :o

2. па пази  :D читај ти и даље новине и печат и дан и побједу ма шта год  ;D ваља се то  :D боље прочитат новине него неку књигу  ;)
па да јесам брука  :) брука,ма брука и срамота  :) битно је да си ти право лице своје земље  ;) сви смо поносни на немању највећег србина на цијелом свету  :) сада имамо најпознатијег србина и највећег  :) и све то сазнасмо у 2 дана  :o  :o :o
устав црне горе није признао косово  ;) него ај  да ти опростимо,вјероватно си у новине то прочитао  ;D ;D  и мани се политике није ти ово тема за то царе  ;)

3. јооој ај исправљај ме  ;D макар нешто паметно да радиш  ;) одвратан сам приколицо шта ћу  :) тако да и одвратно пишем  :o шта ћеш....судбина...а против судбине се не може..нажалост  :(

4. Ксенофобик,расиста (мрзиш оно што није српско) , особа пуна мржње,сујете,лицимјерства...да не набрајам даље  :) уједно уз то си и приколица.....

ја ако сам икога увриједио неистином ја лично тражим да ми се да бан....не на 3...7...30 дана већ доживотно  :)
а ти,односно ВИ се мани/те политике ниси рођен,односно створен за то  :) нити је ово мјесто за то  :)

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #49 послато: август 23, 2013, 03:28:53 пре подне »
ууу јее колико смајлија  ;D ;D

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #50 послато: август 23, 2013, 03:32:11 пре подне »
odgovorite svima javno zasto normal-ivica jazavac u svjetu 84 igra kontaktirao sam sa njim,igrao i licno mi je nastimao dva konkursa za dijamante uvjek odlucuje o pobjednicima konkursa tako da se uvjek vrte ista imena kao dobitnici nagrada a vi administratori lako je provjeriti svjet 84 savez balkan united ivica jazavac pod tim imenom se krije osoba koja je ovdje pod pseudonimom normal i uvjek su prve dvije nagrade za igrace koji su u tom savezu licno sam dobio 200 dijamanata kad sam bio u savezu sad ce se on prvadati kako nije istina kako nije on taj igrac al i zato ima rjesenje krije se na mom kompjuteru vjerovatno ce gospodin koji nije vise u dobrim odnosima samnom procitati ovu poruku i izbrisati ali nadam se da ce bar par ljudi procitati kakve se sve mucke rade u ovoj igri od strane tog istog lika

а тебе срамота  :) само доказујеш какав смо народ  :) :) народ који не умије рећи хвала....а као друго  :) ивица не намјешта конкурсе..јер не може  :) могао ти је рећи шта год...кад на крају мартина бира побједника и дијели мјеста  :) наравно по њеном укусу...додуше више по заслузи  :)

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #51 послато: август 23, 2013, 03:35:13 пре подне »
ne dirajte mi Rosketa razbicu vas sve redom...ako ga iko zna to sam onda ja, lazov nije to je sigurno, da voli mnogo da pise to je istina :D ,
sto se tice zoshua, bolovo nije sigurno jer ga znam licno i u to vreme sam radio sa njim (bilo je par dana da nije igrao zbog neta to znam, ko mu je vodio tad nalog toga se ne mogu setiti) + sam kreno igrati na njegov poziv tacnije oplkade, nisam siugran kad je tacno bio odustao ali se secam da se preselio sa nama na R38 (gde smo kao _SRB_ savez uzeli 2 zlata u 2 ere) i tamo je definitivno bio odustao od igre sredinom prve ere. Radovane znam i tebe ..ali stvarno se ne mogu setiti kad si ti bio vodja u savezu _SRB_ na R64 pogotovo ne da si ti osnovao taj savez :)  ja koliko znam savez su osnovali zoshua i Srdjan ...nakon cega je vodjstvo posle preuzeo Srdjan a Roske dobio prvog officira.

ма лаж  ;D све је лаж  ;D ;D ;D питај црног радована  :D :D упсссс црног Радована  ;D