Аутор Тема: objasnite mi molim vas.  (Прочитано 194 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже ivica-

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 67
  • Углед: +10/-6
    • Погледај профил
objasnite mi molim vas.
« послато: фебруар 10, 2015, 20:15:34 поподне »
Primetio sam ovde da se pojedine tema koja su pokrenute od nekih igrača zaključane posle prvih manjih prepucavanja ili nečeg manjeg.
Čitao sam temu : I tebe sam sit Imperio. gde se pljuju i govore svašta. Podsetio bih vas da ste meni stavljali nekoliko zabrana za mnogo lakše reči. Ova tema je i dalje otključana i dalje se pljuju i ostalo. Ja ne sumnjam, a i znam da su većina od njih dobri igrači i da igraju dugo kao i to da dobro poznaju ovu igricu ali mi nije jasan Vaš kriterijum oko zaključavanja, ako treba ja ću vam dati teme koje ste zaključali iz ko zna kog razloga.
Hvala administraciji na brzom odgovoru. Vi ste najbolji.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: objasnite mi molim vas.
« Одговор #1 послато: фебруар 10, 2015, 20:31:09 поподне »
Primetio sam ovde da se pojedine tema koja su pokrenute od nekih igrača zaključane posle prvih manjih prepucavanja ili nečeg manjeg.
Čitao sam temu : I tebe sam sit Imperio. gde se pljuju i govore svašta. Podsetio bih vas da ste meni stavljali nekoliko zabrana za mnogo lakše reči. Ova tema je i dalje otključana i dalje se pljuju i ostalo. Ja ne sumnjam, a i znam da su većina od njih dobri igrači i da igraju dugo kao i to da dobro poznaju ovu igricu ali mi nije jasan Vaš kriterijum oko zaključavanja, ako treba ja ću vam dati teme koje ste zaključali iz ko zna kog razloga.
Форум служи за комуникацији,савет и помоћ играчима.Овде свако може да изнесе свој предлог, мишљење,тражити помоћ везано за игру.Поједини играчи мисле да је форум место где треба они да уче власнике,администраторе и остале раднике форума о игри.Што је скроз погрешно.
Нећу много писати на ову тему јер би свака реч даље била сувишна.
Из свих закључаних тема обрисане се многе псовке и ружне речи које су написане,тако да су те теме закључане.
 
« Последња измена: фебруар 10, 2015, 20:32:03 поподне Ivan-dark »

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже ivica-

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 67
  • Углед: +10/-6
    • Погледај профил
Одг: objasnite mi molim vas.
« Одговор #2 послато: фебруар 10, 2015, 21:40:09 поподне »
Форум служи за комуникацији,савет и помоћ играчима.Овде свако може да изнесе свој предлог, мишљење,тражити помоћ везано за игру.Поједини играчи мисле да је форум место где треба они да уче власнике,администраторе и остале раднике форума о игри.Што је скроз погрешно.
Нећу много писати на ову тему јер би свака реч даље била сувишна.
Из свих закључаних тема обрисане се многе псовке и ружне речи које су написане,тако да су те теме закључане.


da.da. imaju tu lošu naviku pojedini igrači. psovke i vredjanje medjusobno igrača nije problem koliko vidim ali svete krave nesmeš dirati pa kad i greše.
hvala na odgovoru.
Hvala administraciji na brzom odgovoru. Vi ste najbolji.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: objasnite mi molim vas.
« Одговор #3 послато: фебруар 10, 2015, 21:55:22 поподне »
,,Свете краве,, не постоје.. ;D ;D ;D

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: objasnite mi molim vas.
« Одговор #4 послато: фебруар 10, 2015, 22:04:42 поподне »
;D ;D ;D ;D ;D
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''