Аутор Тема: NEUSTRASIVI  (Прочитано 4105 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже nole100

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #45 послато: март 09, 2014, 22:50:36 поподне »
na sta smo mi spremni?! pa to su vasi igraci hahah a pogledaj na sta ste vi spremni zarad pobede ;)

ovde se ne radi o pobedi u ratu.

evo ovako, ja sam napustio savez, nije me briga napusticu i igricu ukoliko se ne stane na put ovome ulazenju na tudje naloge (ako je to moguce, a mislim da bugari to ne mogu ili ne znaju da odrade).

prilicno je licemerno bilo sta komentarisati sa tobom, jer spustanje na tvoj nivo mi stvara pritisak u glavi, a nisam ni blizu da se spustim na nivo na kojem si ti.

sam sebi postavljas zamke tako sto kacis slike iz saveza gde je vrlo lako videti i dokazati da li postoji neko ko odaje ili ne.

tuga, cemer, jad...

Ван мреже silverhaired

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #46 послато: март 09, 2014, 23:05:12 поподне »
neam nikakvo pravo ikoga optuživati dok se ne dokaže nešto.dakle,stavr je da su iz saveza neustrasivi počeli igrati prljavo,to jest nemoralno,ali to nije razlog za baniranje cijelog saveza.problem je u tome ako ulaze u tuđe naloge,a koliko vidim,to im nije strano.problem je i u tome ako koriste programe za hakiranje,a očito gdje ima dima ima i vatre.pokrenula se lavina nezadovoljnih igrača koji igraju ovu igricu u "sportskim" okvirima,kupujući ili ne dijamante,svejedno...samo želim da se ova stvar izvede na čistac te ako ima varanja da se one koji varaju kazni.ništa drugo.
ako se ustanovi da su sve činili po pravilima,prvi ću se ispričati na svojim sumnjama.

Ван мреже dacenda

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #47 послато: март 09, 2014, 23:08:10 поподне »
Mislim da je sve gomila gluposti, Nenade sto pricas, govorimo kako je moguce,,,MOGUCE da vidite ekspediciju ili pohod a da mi to sami iz saveza nismo znali kad dolaze,,,  kakvi spijuni, molim te nelupaj, i ako ste imali to vam sluzi na cast. Ali ove informacije niste mogli videti a da niste usli ( provalili) u tudji nalog...

Ван мреже gromm

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #48 послато: март 09, 2014, 23:13:49 поподне »
Ko gubi ima pravo da se ljuti sad ,su neustrasivi najveci hakeri koji zare i pale imperijom , a sve se javili najposteniji likovi , najposteniji igraci koji u proseku imaju po 10 naloga.Mi Vam samo mozemo obecati da cemo vas nastaviti cepati jos strasnije nego do sad.  afro

Ван мреже nenad79

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 57
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #49 послато: март 09, 2014, 23:14:24 поподне »
kako ne moze...pa razmisli ko jedini u tvom savez moze da vidi misije ;)

Ван мреже gromm

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #50 послато: март 09, 2014, 23:15:56 поподне »
Ljudi svasta cine ne bi li sacuvali svoj nalog i za obecanje da ce biti osvajac sveta ::)

Ван мреже nole100

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #51 послато: март 09, 2014, 23:19:41 поподне »
kako ne moze...pa razmisli ko jedini u tvom savez moze da vidi misije ;)


ne postoji ko JEDINI moze da vidi misije, nego postoji veci broj ljudi koji mogu da vide kretanja vojske.
I uvek postoji mogucnost spijuna, ali ajde mi objasni to sto je mene izbacivalo sa naloga gde nema cuvara?

nenade cini mi se da me zaobilazis, da jedino meni ne odgovaras :)

Ван мреже ivanica

  • Редов
  • *
  • Поруке: 28
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #52 послато: март 09, 2014, 23:21:54 поподне »

Ван мреже dacenda

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #53 послато: март 09, 2014, 23:22:07 поподне »
Vidite ma boli me , ko ce osvojiti ovaj svet, ja imam jedan nalog i govorim iz svog ugla. I taj rat nije prvi koji sam izgubio ali vi neshvatate poentu, cemu onda ovakvi nacini ako ste tako dobri... Ja sam fer igrac i ne prodajem se i nisam kvaran. NEMOZETE ME UBEDITI, mi nismo znali kad je vojska u pohodu i kad se vraca a vas pet udara u sekundi povratka. Ma koga vi veslate,,,

Ван мреже silverhaired

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #54 послато: март 09, 2014, 23:22:25 поподне »
Ko gubi ima pravo da se ljuti sad ,su neustrasivi najveci hakeri koji zare i pale imperijom , a sve se javili najposteniji likovi , najposteniji igraci koji u proseku imaju po 10 naloga.Mi Vam samo mozemo obecati da cemo vas nastaviti cepati jos strasnije nego do sad.  afro

ja izazivam da me se provjeri imam li još makar jedan nalog samo koji koristim!trebam li se zakleti u oči ili majku da ga nemam?
ove provokacije ti ne služe na čast,grom...mislim da to dokazuje i određeni nivo nervoze.da sam na vašem mjestu,i ja bih je osjećao,iskreno.
neke stvari se mogu objasniti špijunima u savezu ali napad na nekog tko se vraća s vojnog pohoda nikako.već je i tvoj suigrač u savezu sam priznao da ste igrali nesporstki i nemoralno,ali to nije zabranjeno...zabranjeno je samo hakiranje i ulaženje u nečiji nalog.a s ovih poruka se da lako naslutiti da je to prilično lako dokazivo.meni osobno to ne bi bilo smiješno.

Ван мреже nenad79

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 57
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #55 послато: март 09, 2014, 23:23:19 поподне »
mislim da sam ti vec odgovorio da je to najveca glupost...

Ван мреже nole100

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #56 послато: март 09, 2014, 23:25:11 поподне »
kako ne moze...pa razmisli ko jedini u tvom savez moze da vidi misije ;)

da bi ti bilo lakse da znas koji nalog vodim, a da ti olaksam:  podigao sam kredit i u roku od 10 sekundi krece napad na mene od strane clana tvog saveza, naravno opsada u glavnoj. ttreba li da napomenem da nije bilo spijuna kod mene? ;)

Ван мреже nole100

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #57 послато: март 09, 2014, 23:26:59 поподне »
mislim da sam ti vec odgovorio da je to najveca glupost...

ne nisi mi odgovorio, da cujem kako je moguce nalog BEZ CUVARA da izbacuje i to samo od kad je poceo rat sa vama, nije se desavalo pre.

jeste li pretpostavili da svi imaju cuvare? e pa niste dovoljno razmislili da je moguce i da ih ne bude, a izvacivanja se samo redjala..

Ван мреже bojan-krca

  • Редов
  • *
  • Поруке: 5
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #58 послато: март 09, 2014, 23:31:25 поподне »
ne nego likovi pokusavaju oprati svoj obraz i optuziti bilo koga drugog...ako vec govorimo o postenjacinama ima tu na forumu dosta objavljenih slika pa kad budete 20% njih razjasnili sa dokazima da su te neke situacije moguce i sa sve misljenjem admina ili bolje organizacije koja je osmislila igru onda pricajte o postenju na profilu vam se vidi koliko umete ratovati i to u 2 rata da abnormalno profitirate i pogazite toliku vojsku...nemoguce u samom startu ove diskusije...a sto se tice napada ljudi pa nije ni potreban digitron da bi izracunao kad da krenes...malo iskusniji znaju kako se to radi ali vama ocito nije interesantno igrati tako nego morate varati...i ako mislis da je tvoje ili bilo cije gazenje od strane vaseg nistavnog saveza uvreda ili muka drugog saveza...varas se vi neshvatate ovo kao igru vi zivite u ovome a u stvarnom zivotu ste najobicniji crvi muve zunzare one laj ljigavije muve.....ovo ce ici do kraja ni ivanove dije nece pomoci da se operete toliko ja mogu da vam kazem

Ван мреже nenad79

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 57
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #59 послато: март 09, 2014, 23:32:21 поподне »
dobro obijasnite situaciju adminu pa ce oni videti ip adrese sa koji su se logovali na tvoj nalog...i da zavrsimo sa tom pricom...