Аутор Тема: Српски спам!  (Прочитано 151790 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #3540 послато: јул 31, 2013, 19:19:18 поподне »
ne, ne radi on to zbog toga. on to radi da bude u centru paznje, i sto mu vise odgovaras, to ce vise pisati i tome nece biti kraja. tako je bilo kod nas na forumu prosle godine. onda mu vise nitko nije htio odgovarati , pa se tri dana dopisivao, sam sa sobom. tek onda se smirio. sad ako nesto normalno pita,  dobije odgovor. inace ignor. a kod vas je nasao paznju i sad uziva. i ne mozes mu nista. ako dobije ban, u istoj minuti ce napraviti 2 racuna i duplo navaliti. zato ako ga ne zelite na forumu, jedino resenje :ignor 8)
pa nek poseti psihijatra malo nek ga pregleda ako nije u redu to su teske bolesti veru mi cccc steta  :o

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #3541 послато: јул 31, 2013, 19:19:57 поподне »
е манђо сад си изашао из машине .... хехехехехе и сад ваљда знаш шта је машина ...
jowke jel ti znas uopce sastaviti prosto prosirenu recenicu :d

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #3542 послато: јул 31, 2013, 19:20:59 поподне »
horus stvarno neznam tko je na ignoru :D

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #3543 послато: јул 31, 2013, 19:21:25 поподне »
ni nesmijes na nas forum vise :D

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #3544 послато: јул 31, 2013, 19:25:23 поподне »
znam ja da ti je tesko tako biti izbacen iz repke i odbacen ali moras da shvatis da je to jedini ispravan put bio i da jedino samo tako moze hrvatska do medalje ,to smo ti pokazali zar ne ako se ne varam za malo manje od 24 sata HRVATSKA JE PRVAK SVIJETA ,u to ime pjesma od mandje za tebe horus
http://www.youtube.com/watch?v=ucG1msQaldE

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #3545 послато: јул 31, 2013, 19:29:11 поподне »
e horuse horuse :D igrao si 2 svjetska i nista ovo ne igras jer smo znali tko je uzrok zasto nismo 3 godine za redom prvi bili i odlucili se sutnuti te i evo prvaci stas :D

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #3546 послато: јул 31, 2013, 19:31:17 поподне »
jednostavno ga sutnes i osvojis zlato ,zanimljivo a

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #3547 послато: јул 31, 2013, 22:16:25 поподне »
vidi se koliko si neobavesten, pitaj svoje reprezentativce zasto nije bilo ratova medju nama, jer je postojao dogovor da se ne napadamo, iako ste taj dogovor vi prvi prekrsili poslali napad i posle kao greska.
i jeste imali smo 50000 dija koji su iskorisceni podelom na svakog clana jednako i iskorisceni na najbolji nacin..pa sad ako znas matematiku racunaj, dok su tovoji suigraci potrosili 500e u proseku pa opet niste uspeli 60% uzeti niti se usudili vi nama da objavite rat i dokazete da ste bolji ;) , bolji ste samo po ekonomskim bodovima i na tome cestitam :D
hvala na čestitkama, Majstorinho... čestitamo i mi vama na vašim ratovima i ostanku u top10, nadam se da ured neće prekršiti riječ i da će ostati 50000 dijamanata za top10 reprezentacija, kako su obećali...:)
što se tiče naših odnosa... je, napad je poslan bio, ali nije izvršen, jel tako?
i cijelo natjecanje smo bili u dobrim odnosima, bez napadanja sa obje strane...
bacio sam ti računicu prije par dana negdje koliko smo potrošili novaca, tako da tvoje baljezganje o 500eura po računu nikako ne prolazi...
je, imamo turčina koji igra na računu hacker73, skupa sa jednim našim Hrvatom igra, to znaju svi i nije nikakva tajna, vi imate Rumena i dobro, šta je tu je, idemo dalje....
efeece... o toj turskoj pi.kici ne bih puno pisao, ali ako nekoga zanima kako izvući iz njega dijamante, neka pita na pp...
kažeš nismo uzeli 60%, pa nam je medalja manje vrijedna... bio si tamo, vidio si dvorce kakvi su... tko to može osvojiti? naša greška je što smo prvi napravili takav dvorac prije 4 mjeseca u mega blitzu, i ostali su vidjeli da je neprobojan i iskoristili tu našu taktiku na ovome prvenstvu (savez se zvao Tramontana, bilo je i dosta srba s nama, ne znam jel koji ovdje aktivan)...
uostalom, bili smo realni u odnosu na naš kapacitet, što financijski, što igrački, i uzeli smo dva dvorca s kojima smo si osigurali sigurno srebro...
kako je krenula igra sa blokiranjem brazilaca, a onda i ostalih, tako je bilo sve jasnije da će završiti na eko-bodove, i okrenuli smo se jačanju naših računa, kao što možete vidjeti, nema računa ispod 20m bodova...

što se tiče rata... bilo bi lijepo da smo bacili jedan za kraj, čisto iz zabave i da se nekima neki kompleksi zadovolje... pisao sam sa srbhristovim i sa M038 o tome, no nije se našlo zlata ni kod vas, ni kod nas za objavu... 6 i pol milijardi zlata je sad previše za svakoga...

sve u svemu, konačno sutra završava, i to je najvažnije... potrošili smo puno vremena i najbolji dio ljeta na ovo njesra...

još jednom čestitke svima i sretno na zasluženom odmoru! :)

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #3548 послато: јул 31, 2013, 22:30:29 поподне »
hvala na čestitkama, Majstorinho... čestitamo i mi vama na vašim ratovima i ostanku u top10, nadam se da ured neće prekršiti riječ i da će ostati 50000 dijamanata za top10 reprezentacija, kako su obećali...:)
što se tiče naših odnosa... je, napad je poslan bio, ali nije izvršen, jel tako?
i cijelo natjecanje smo bili u dobrim odnosima, bez napadanja sa obje strane...
bacio sam ti računicu prije par dana negdje koliko smo potrošili novaca, tako da tvoje baljezganje o 500eura po računu nikako ne prolazi...
je, imamo turčina koji igra na računu hacker73, skupa sa jednim našim Hrvatom igra, to znaju svi i nije nikakva tajna, vi imate Rumena i dobro, šta je tu je, idemo dalje....
efeece... o toj turskoj pi.kici ne bih puno pisao, ali ako nekoga zanima kako izvući iz njega dijamante, neka pita na pp...
kažeš nismo uzeli 60%, pa nam je medalja manje vrijedna... bio si tamo, vidio si dvorce kakvi su... tko to može osvojiti? naša greška je što smo prvi napravili takav dvorac prije 4 mjeseca u mega blitzu, i ostali su vidjeli da je neprobojan i iskoristili tu našu taktiku na ovome prvenstvu (savez se zvao Tramontana, bilo je i dosta srba s nama, ne znam jel koji ovdje aktivan)...
uostalom, bili smo realni u odnosu na naš kapacitet, što financijski, što igrački, i uzeli smo dva dvorca s kojima smo si osigurali sigurno srebro...
kako je krenula igra sa blokiranjem brazilaca, a onda i ostalih, tako je bilo sve jasnije da će završiti na eko-bodove, i okrenuli smo se jačanju naših računa, kao što možete vidjeti, nema računa ispod 20m bodova...

što se tiče rata... bilo bi lijepo da smo bacili jedan za kraj, čisto iz zabave i da se nekima neki kompleksi zadovolje... pisao sam sa srbhristovim i sa M038 o tome, no nije se našlo zlata ni kod vas, ni kod nas za objavu... 6 i pol milijardi zlata je sad previše za svakoga...

sve u svemu, konačno sutra završava, i to je najvažnije... potrošili smo puno vremena i najbolji dio ljeta na ovo njesra...

još jednom čestitke svima i sretno na zasluženom odmoru! :)

Mozes da mi uslikas bitku tebe i bochabozjeg da ubacim u reportazu?   :D
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #3549 послато: јул 31, 2013, 22:41:24 поподне »
tolko pišem i ti me samo to pitaš? :D :D
ne mogu s ovoga kompa... neka ti netko od vaših da...

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #3550 послато: јул 31, 2013, 23:24:27 поподне »
dobro vece ljudi imali vas :D  afro afro

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #3551 послато: јул 31, 2013, 23:39:32 поподне »
Захваљујући Мартинином веома високом нивоу толеранције многи су имали прилике за разне монологе , дијалоге и остало које није по правилима форума, иако је неке упозоравала очигледно да не вреди, овај форум није место за препуцавања, вређања, провоцирања и сличне ствари, молио бих вас да то радите на неком другом месту,,,појединци су већ санкционисани у складу са правилима о понашању на форуму.

Од овог тренутка свако ко буде кршио правила форума о понашању на истом биће санкционисан без икаквe претходне опомене.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #3552 послато: август 01, 2013, 00:23:33 пре подне »
tolko pišem i ti me samo to pitaš? :D :D
ne mogu s ovoga kompa... neka ti netko od vaših da...

dao nidjo :D
A sto se tice teksta,lepo napisano,rukopis je lep,a i sastav teksta ;D Salim se.A sta je bilo za to sto se pojavljuje u podkastu da ste izneverili Bugare ili sta se vec dogodilo?Da ubacim i to za sutra,jer nema sta da se pise.
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #3553 послато: август 01, 2013, 00:25:10 пре подне »
eno ti bitka izasla na sajtu SP...svaka cast mrki  :D dobro si se drzao  :D u prvoj rundi bitke  ;) :D

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #3554 послато: август 01, 2013, 00:30:28 пре подне »
dao nidjo :D
A sto se tice teksta,lepo napisano,rukopis je lep,a i sastav teksta ;D Salim se.A sta je bilo za to sto se pojavljuje u podkastu da ste izneverili Bugare ili sta se vec dogodilo?Da ubacim i to za sutra,jer nema sta da se pise.

pa imate svog bugara, neka vam on kaže tko je koga iznevjerio... :D
čini mi se da ti kolega madja ide na bugarski forum.. ima tamo par postova u njihovoj temi o svjetskom vezano za napad na Poljske dvorce... zaključi po njima jel smo ih iznevjerili, ili je to priča jednog igrača iz ciijelog tima... :)
eno ti bitka izasla na sajtu SP...svaka cast mrki  :D dobro si se drzao  :D u prvoj rundi bitke  ;) :D
hvala, hvala... bilo je gusto  ;D ;D
« Последња измена: август 01, 2013, 00:31:22 пре подне mrki88 »