Аутор Тема: Dupli, trodupli nalozi ...  (Прочитано 3692 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже DusanNS

  • Редов
  • *
  • Поруке: 47
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Dupli, trodupli nalozi ...
« послато: мај 27, 2013, 20:19:37 поподне »
Pisem ovo i otvaram temu vezano za duple i troduple pa i vise naloga ... Naime u toku igre u ovom svetu Savez GAOL koji sam na pocetku respektovao objavi nam rat ... da bi odmah zatim cim su poceli da gube u igri .. poceli da nas napadaju sa drugih naloga gde se ispostavilo da jedan njihov igrac pod nalogom mirzanemil koristi taj i jos 2 naloga 303_nemilska i 108_Oklopna .... Zaista sam iznenadjen ovakvim nacinom igranja ... jos se isti i hvali u prepiskama sa nama da ce nas napadati i sa jos 2 druga naloga samo da dobije sifre ... Da li je stvarno u ljubavi i u ratu sve dozvoljeno??? Mozda jeste ... ali ja kao sportski radnik ovako nesto ne mogu da progutam i da svarim .... ako moze tako ajmo onda svi to da radimo ... ali gde je onda car igre ???

U prilogu ovih tvrdnji dajem i slike postova koji moje tvrdnje potvrdjuju ....


http://prntscr.com/16xw4h

Hm na zalost nesto se desava sa programom za slikanje pa mi ne moze da slika drugu prepisku pa evo sam uradio copy - paste a kada proradi program ja cu i to ubaciti

DusanNS
ako nisi primetio mi vama nismo poslali cak nijednu pljacku do sada ... to je u mom savezu na pocetku zabranjeno sa moje strane sve dok protivnik prvi ne krene djonom kao vi
пре 28 минута

DusanNS
hahahaha bolji pobedi pa kada je tako sto onda imas 3 naloga ako misiis da si bolji??? Vi ste nama rat objavili a igrate pickasto kao pickice jel to zato sto ste bolji .... iskreno od pocetka ste kao savez imali moj iskreni respect ali ovo je sto danas vidim dno dna ... ja sam momak sportski radnik i igram sportski i na live i u realu
пре 31 минута

303_nemilska
zar u ljubavi i ratu nije sve dozvoljeno samo opusteno i bez velikih rijecih to je samo igra pa neka bolji pobjedi
пре 43 минута

DusanNS
PA TI DECKO IMAS 3 NALOGA????    KOJI SI TI PACENIK
пре 44 минута

DusanNS
303 NEMILSKA = MIRZA NEMIL = 108 OKLOPNA

Следећа Приватне
Srecnu zenu muskarac prevari sa drugom, a nesrecnu sa drugim ...

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #1 послато: мај 27, 2013, 20:21:31 поподне »
Уколико сумњаш да се ради о мултиналозима обрати се Мартини приватном поруком и то ће бити проверено...

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #2 послато: мај 27, 2013, 20:44:35 поподне »
Џаба се буниш друже, мулти налози од увек постоје, и увек ће постојати... Против тога се нико не може изборити :)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже DusanNS

  • Редов
  • *
  • Поруке: 47
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #3 послато: мај 27, 2013, 20:54:14 поподне »
Ja razumem da neko ima cuvara ... razumem i to da neko nekom svom iz saveza ako ima poverenja da svoju sifru da mu pricuva nalog i to cu razumeti ali da likovi i frikovi imaju po 2, 3, 4, 5 itd naloga, da je jedan isiti covek clan u nekoliko saveza samo sa drugim nalozima to ne mogu da razumem ... Ovde sam da se zabavim, ubijem vreme, pa Boze moj upoznao sam i divne ljude sto smatram da je najveca poenta ove igre ali lecenje sujete net manijaka to mi nije namera niti mogu da svarim ... a najvise mi ide na zivce ova medjunacionalna mrznja koja se preplice kroz igru na zalost i nju su pacenici zagadili pa eto i ovakav kao ovaj gore pomenuti ...   
Srecnu zenu muskarac prevari sa drugom, a nesrecnu sa drugim ...

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #4 послато: мај 27, 2013, 21:03:55 поподне »
Брате, Српско Хрватски светови...ништа више не треба рећи.... то је у тим световима уобичајена појава, тако да ти је мој предлог да се не нервираш безвезе ....  ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #5 послато: мај 28, 2013, 16:57:33 поподне »
:D :D :D :D kakwa sluchajnost da tamo ima neko dupli nalog :D :D :D :D

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #6 послато: мај 28, 2013, 18:45:00 поподне »
ma to je nista,neki imaju i po 20,30 naloga,a o tim srbcro svetovima da ne govorimo,dno dna,pa pola sveta su pomocni nalozi,ali kao sto rece,uzivaj u igri,zezaj se,igraj posteno i ne opterecuj se previse takvim stvarima  :)

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #7 послато: мај 29, 2013, 11:22:22 пре подне »
chush pola :D :D :D :D

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #8 послато: јун 25, 2013, 14:51:20 поподне »
Vidim da ovoj temi nije dato mnogo ljubavi, ali i ja sam isto tako mislila, ajde, covek ima dva, tri naloga, necu da se mesam, ali onda se svaka smisao igre gubi kada ti ne znas vise ko je ko i kada niko ne preduzima nista povodom toga.

Razumem ja da su to SRB/CRO svetovi, ali kada bismo se malo aktivnije borili protiv toga, mogli bismo da sprecimo nepoverenje koje se izmedju nas stvara. Najgore je sto svi znaju kakva je sitaucija a niko nista ne proverava i ne sredjuje.

Meni ne smeta kada neko da nekome sifru i kaze mu, OK, necu biti tu nedelju dana, mesec dana, pripazi mi i igraj na mom racunu. Ali da napravis mnostvo racuna i da samo ti igras na njima, pa u cemu je car igrice ako imamo vec takve asocijalne manijake...? Sada bas gledam, savez sa kojim sam se upustila u nezgodne odnose ima 40 clanova, za 20 clanova mi kazu svi na serveru da su multi profili, a cak mi kazu i da postoji i po jedan, dva profila koji nema osobu i vlasnika iza sebe nego je vlasnistvo saveza (dobro, to mi ne smeta, jer je u savezu za koji igrac igra) ali napraviti savez od koga su pola multi nalozi a jos 10 - 15 slabijih rastrkati po mnogim savezima..., pa u cemu je onda poenta? Protiv koliko ja osoba igram? Jedne, dve, cetrdeset, sto osoba...?

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #9 послато: јун 25, 2013, 16:58:48 поподне »
U principu je zabranjeno da javno prijavljujete multi naloge. Pročitajte pravila na forumu i pravila za prijavljivanje igrača.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #10 послато: јун 25, 2013, 16:59:59 поподне »
Izvolite link http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?board=145.0

Pažljivo proučite sva pravila pre otvaranja teme i komentarisanja.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #11 послато: јун 25, 2013, 17:05:56 поподне »
Iskreno, Martina, ja nigde ne vidim pravilo koje nam zabranjuje da javno diskutujemo o multi nalozima. Nikoga mi nismo imenovali, samo govorimo sta se desava i sta nam smeta... Ne vidim problem u tome ili bilo kakvo krsenje pravila. Samo izrazavamo svoje nezadovoljstvo, nista vise. ;)

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #12 послато: јун 25, 2013, 17:09:37 поподне »
Цитирам:

1. Пријављивање играча у темама на форуму је строго забрањено.

За пријаву користите искључиво support_rs@imperialsupport.org . Све теме у којима ће се оптуживати играчи, биће без упозорења обрисане.

2. Код пријаве обавезно морате навести и своје корисничко име. За пријаву на горе наведени е-мејл користите е-мејл с којим сте регистровали кориснички налог на ИО. Анонимне пријаве ће бити игнорисане.   ;)


http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=61.0


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #13 послато: јун 25, 2013, 17:12:38 поподне »
Vodite uzaludnu bitku... Mislim realno, svi znamo ko ima vise multinaloga...
Ne znam za vas, al meni je tako zanimljivije, lepo se trudis da provalis ciji je profil... :)

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #14 послато: јун 25, 2013, 17:14:11 поподне »
Aha, nisam obratila paznju na to, ja sam gledala samo na pravila foruma. :)

Sto se tice same prijave, jos nismo nikoga prijavili mi samo diskutujemo sta se desava, evo necu vise nista pisati, ali ovo me pravilo brine:

"4. Пружите потпуне информације које имате о играчу и ако желите пријавити играча логично је да сте га посматрали и да имате неке ваљане разлоге због којих сумњате да вара.

Пријаве типа: "проверите играче А и Б јер су ми сумњиви", "проверите играче А и Б за више налога" као и све друге пријаве без ваљаног разлога ће бити игнорисане."

Osim ako niste jedan igrac, tesko da ce vam to biti da znate, mnogi se hvale da imaju po pet racuna, a to zapravo nije istina, a oni koji imaju pet racuna, ti cute kao zaliveni, ali cu poslati sada par prijava koje smo promatrali, pa me bas zanima sta ce se desiti. :)

Hvala! :)