Лига Шампиона > Пријава проблема

Nepravda u Ligi Šampiona

<< < (6/6)

TUTUBAN:
druze, ja odlicno shvatam kako se sada osecas zbog ucinjene nepravde, ali najbolje za tebe je da ih zamolis da ti ne salju odgovore i objasnjenja, jer ih nemaju, pa ce te samim tim jos vise iziritirati...neki naucnici. ova igra se nekada igrala na znanje...a sada se pominje sreca, bagovi, hakovi,programi itd....

aquathron1:
I da nemoj da zaboravite dijamante :D i srecu u hramovima pogotovo kad se otvara onaj zlatni od 99  ::)

VilaMegi:
Jeste, TUTUBAN, aposlutno se slažem s tobom, ali bih ja ovde stavila tačku na ovu temu. Martina, hvala na odgovoru, ali mi smo kolektivno napustili Ligu, a bc2010 i svenkran i IO, uopšte. Ostali čekamo da završi cs3. Nema potrebe za nekim daljim polemisanjima, iskreno svim učesnicima u Ligi želim što bolji plasman uz nadu da neće doživeti ovo što smo mi. Pozdrav svima.

nesaaluming:
Savez je bio mesovit i kakve to veze ima sa temom nije mi jasno Megi je bila jasna , kakve greske kakvi bakraci ko ima dije daj igra i to je to pola ekipe je napustilo IO a pola napusta po zavrsetku CS3 i to je to ,kao sto rece Megi svim ekipama koje su ostale u LS puno srece do kraja

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију